SNFF CUP 2014
Click on the classnames to see the results of the class.
F02 (F12), 7-manna
Group stage
Group A
Date |
|
Res |
31 may 08.30 |
Alets IK |
- |
Getinge IF |
1 - 1 |
31 may 08.30 |
Träslövsläge IF |
- |
Slöinge GoIF |
0 - 2 |
31 may 10.00 |
Getinge IF |
- |
LFK/VGLT |
0 - 5 |
31 may 10.00 |
Slöinge GoIF |
- |
Alets IK |
0 - 2 |
31 may 11.30 |
LFK/VGLT |
- |
Träslövsläge IF |
3 - 1 |
31 may 11.30 |
Getinge IF |
- |
Slöinge GoIF |
2 - 2 |
31 may 13.00 |
LFK/VGLT |
- |
Alets IK |
6 - 0 |
31 may 13.00 |
Träslövsläge IF |
- |
Getinge IF |
0 - 3 |
31 may 14.30 |
Slöinge GoIF |
- |
LFK/VGLT |
2 - 5 |
31 may 14.30 |
Alets IK |
- |
Träslövsläge IF |
0 - 1 |
|
|
P |
W |
D | L |
+ - |
|
Pts |
1. |
LFK/VGLT |
4 |
4 |
0 | 0 |
19-3 |
16 |
12 |
2. |
Getinge IF |
4 |
1 |
2 | 1 |
6-8 |
-2 |
5 |
3. |
Slöinge GoIF |
4 |
1 |
1 | 2 |
6-9 |
-3 |
4 |
4. |
Alets IK |
4 |
1 |
1 | 2 |
3-8 |
-5 |
4 |
5. |
Träslövsläge IF |
4 |
1 |
0 | 3 |
2-8 |
-6 |
3 |
Group B
Date |
|
Res |
31 may 09.15 |
Träslövsläge IF |
- |
Alets IK |
0 - 6 |
31 may 09.15 |
Oskarströms IS |
- |
Snöstorp Nyhem FF |
1 - 3 |
31 may 10.45 |
Alets IK |
- |
Trönninge IF |
1 - 2 |
31 may 10.45 |
Snöstorp Nyhem FF |
- |
Träslövsläge IF |
7 - 0 |
31 may 12.15 |
Trönninge IF |
- |
Oskarströms IS |
2 - 1 |
31 may 12.15 |
Alets IK |
- |
Snöstorp Nyhem FF |
2 - 1 |
31 may 13.45 |
Trönninge IF |
- |
Träslövsläge IF |
2 - 0 |
31 may 13.45 |
Oskarströms IS |
- |
Alets IK |
0 - 6 |
31 may 15.15 |
Snöstorp Nyhem FF |
- |
Trönninge IF |
7 - 0 |
31 may 15.15 |
Träslövsläge IF |
- |
Oskarströms IS |
1 - 4 |
|
|
P |
W |
D | L |
+ - |
|
Pts |
1. |
Snöstorp Nyhem FF |
4 |
3 |
0 | 1 |
18-3 |
15 |
9 |
2. |
Alets IK |
4 |
3 |
0 | 1 |
15-3 |
12 |
9 |
3. |
Trönninge IF |
4 |
3 |
0 | 1 |
6-9 |
-3 |
9 |
4. |
Oskarströms IS |
4 |
1 |
0 | 3 |
6-12 |
-6 |
3 |
5. |
Träslövsläge IF |
4 |
0 |
0 | 4 |
1-19 |
-18 |
0 |
Playoffs
Semi-finals
Date |
|
Res |
31 may 16.30 |
LFK/VGLT |
- |
Alets IK |
4 - 0 |
31 may 16.30 |
Getinge IF |
- |
Snöstorp Nyhem FF |
2 - 6 |
Ninth place
Date |
|
Res |
31 may 17.15 |
Träslövsläge IF |
- |
Träslövsläge IF |
0 - 0 |
Seventh place
Date |
|
Res |
31 may 16.30 |
Alets IK |
- |
Oskarströms IS |
0 - 0 |
Fifth place
Date |
|
Res |
31 may 16.30 |
Slöinge GoIF |
- |
Trönninge IF |
0 - 1 |
Final
Date |
|
Res |
31 may 17.45 |
LFK/VGLT |
- |
Snöstorp Nyhem FF |
2 - 1 |