Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | |
---|---|
Dam senior - 1 grupp á 6 lag | Tingsryd United FC |
F10 - Flickor födda 2005-2006 - 1 Grupp á 5 Lag | Tingsryd United |
F12 - Flickor födda 2003-2004 - 1 Grupp á 6 Lag | Rödeby AIF |
F14 - Flickor födda 2001-2002 - 1 Grupp á 7 lag | Lessebo/Hovmantorp |
P/F8 - Pojkar/Flickor födda 2007 - 1 Grupp á 4 Lag | |
P10 - Pojkar födda 2005-2006 - 2 Grupper á 4 Lag | Asarums IF/FK |
P12 - Pojkar födda 2003-2004 - 3 Grupper á 4 Lag | Ingelstad/Nöbbele P03 |
P14 - Pojkar födda 2001-2002 - 1 Grupp á 5 Lag | Rödeby AIF |
P16 - Pojkar födda 1999-2000 - 1 Grupp á 6 Lag | Lessebo GoIF |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
20 feb 17.00 | Ingelstad IK | - | Åseda IF Lag 2 | 2 - 1 |
20 feb 17.21 | Teleborg Centrum | - | Åseda IF Lag 1 | 2 - 1 |
20 feb 17.42 | Ingelstad IK | - | Tingsryd United FC | 2 - 0 |
20 feb 18.03 | Ingelstad IK | - | Åseda IF Lag 1 | 1 - 0 |
20 feb 18.24 | Tingsryd United FC | - | Teleborg Centrum | 4 - 1 |
20 feb 18.45 | Åseda IF Lag 2 | - | Ingelstad IK | 0 - 4 |
20 feb 19.06 | Ingelstad IK | - | Tingsryd United FC | 2 - 4 |
20 feb 19.27 | Åseda IF Lag 1 | - | Åseda IF Lag 2 | 4 - 2 |
20 feb 19.48 | Teleborg Centrum | - | Ingelstad IK | 0 - 1 |
20 feb 20.09 | Tingsryd United FC | - | Åseda IF Lag 1 | 4 - 0 |
20 feb 20.30 | Ingelstad IK | - | Ingelstad IK | 1 - 1 |
20 feb 20.51 | Åseda IF Lag 2 | - | Teleborg Centrum | 0 - 0 |
20 feb 21.12 | Åseda IF Lag 1 | - | Ingelstad IK | 1 - 2 |
20 feb 21.33 | Tingsryd United FC | - | Åseda IF Lag 2 | 5 - 0 |
20 feb 21.54 | Teleborg Centrum | - | Ingelstad IK | 0 - 3 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ingelstad IK | 5 | 4 | 1 | 0 | 10-2 | 8 | 13 |
2. | Tingsryd United FC | 5 | 4 | 0 | 1 | 17-5 | 12 | 12 |
3. | Ingelstad IK | 5 | 3 | 1 | 1 | 9-6 | 3 | 10 |
4. | Teleborg Centrum | 5 | 1 | 1 | 3 | 3-9 | -6 | 4 |
5. | Åseda IF Lag 1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 6-11 | -5 | 3 |
6. | Åseda IF Lag 2 | 5 | 0 | 1 | 4 | 3-15 | -12 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
20 feb 22.15 | Ingelstad IK | - | Teleborg Centrum | 2 - 1 |
20 feb 22.42 | Tingsryd United FC | - | Ingelstad IK | 3 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
20 feb 23.09 | Ingelstad IK | - | Tingsryd United FC | 1 - 2* |