Skepplanda Cup
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
P12
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
6 jun 08.00 |
Groheds IF/Ljungskile SK |
- |
Västra Frölunda |
1 - 1 |
6 jun 08.00 |
Hovås/Billdal |
- |
Skepplanda BTK |
2 - 1 |
6 jun 09.10 |
Hovås/Billdal |
- |
Groheds IF/Ljungskile SK |
0 - 1 |
6 jun 09.45 |
Skepplanda BTK |
- |
Västra Frölunda |
0 - 1 |
6 jun 10.55 |
Västra Frölunda |
- |
Hovås/Billdal |
6 - 1 |
6 jun 10.55 |
Skepplanda BTK |
- |
Groheds IF/Ljungskile SK |
2 - 2 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Västra Frölunda |
3 |
2 |
1 | 0 |
8-2 |
6 |
7 |
2. |
Groheds IF/Ljungskile SK |
3 |
1 |
2 | 0 |
4-3 |
1 |
5 |
3. |
Hovås/Billdal |
3 |
1 |
0 | 2 |
3-8 |
-5 |
3 |
4. |
Skepplanda BTK |
3 |
0 |
1 | 2 |
3-5 |
-2 |
1 |
Grupp B
Datum |
|
Res |
6 jun 08.00 |
IF Väster |
- |
Särö IK |
2 - 3 |
6 jun 08.35 |
Lerkils IF |
- |
Assyriska bk |
0 - 2 |
6 jun 09.45 |
IF Väster |
- |
Lerkils IF |
0 - 3 |
6 jun 09.45 |
Särö IK |
- |
Assyriska bk |
0 - 7 |
6 jun 11.30 |
Särö IK |
- |
Lerkils IF |
0 - 2 |
6 jun 11.30 |
Assyriska bk |
- |
IF Väster |
1 - 0 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Assyriska bk |
3 |
3 |
0 | 0 |
10-0 |
10 |
9 |
2. |
Lerkils IF |
3 |
2 |
0 | 1 |
5-2 |
3 |
6 |
3. |
Särö IK |
3 |
1 |
0 | 2 |
3-11 |
-8 |
3 |
4. |
IF Väster |
3 |
0 |
0 | 3 |
2-7 |
-5 |
0 |
Grupp C
Datum |
|
Res |
6 jun 08.35 |
Utbynäs SK |
- |
Nol IK |
4 - 0 |
6 jun 08.35 |
Groheds IF/Ljungskile SK |
- |
Örgryte IS |
0 - 1 |
6 jun 10.20 |
Nol IK |
- |
Örgryte IS |
1 - 4 |
6 jun 10.20 |
Utbynäs SK |
- |
Groheds IF/Ljungskile SK |
5 - 0 |
6 jun 11.30 |
Örgryte IS |
- |
Utbynäs SK |
1 - 2 |
6 jun 12.05 |
Nol IK |
- |
Groheds IF/Ljungskile SK |
0 - 1 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Utbynäs SK |
3 |
3 |
0 | 0 |
11-1 |
10 |
9 |
2. |
Örgryte IS |
3 |
2 |
0 | 1 |
6-3 |
3 |
6 |
3. |
Groheds IF/Ljungskile SK |
3 |
1 |
0 | 2 |
1-6 |
-5 |
3 |
4. |
Nol IK |
3 |
0 |
0 | 3 |
1-9 |
-8 |
0 |
Grupp D
Datum |
|
Res |
6 jun 09.10 |
Askims IK |
- |
Trollhättans BoIS |
1 - 0 |
6 jun 09.10 |
Annebergs IF |
- |
FT 14 |
4 - 0 |
6 jun 10.20 |
Annebergs IF |
- |
Askims IK |
3 - 1 |
6 jun 10.55 |
FT 14 |
- |
Trollhättans BoIS |
1 - 0 |
6 jun 12.05 |
Trollhättans BoIS |
- |
Annebergs IF |
0 - 4 |
6 jun 12.05 |
FT 14 |
- |
Askims IK |
0 - 0 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Annebergs IF |
3 |
3 |
0 | 0 |
11-1 |
10 |
9 |
2. |
Askims IK |
3 |
1 |
1 | 1 |
2-3 |
-1 |
4 |
3. |
FT 14 |
3 |
1 |
1 | 1 |
1-4 |
-3 |
4 |
4. |
Trollhättans BoIS |
3 |
0 |
0 | 3 |
0-6 |
-6 |
0 |
Slutspel
Åttondelsfinaler
Datum |
|
Res |
6 jun 13.10 |
Västra Frölunda |
- |
Nol IK |
1 - 0 |
6 jun 13.10 |
Utbynäs SK |
- |
Skepplanda BTK |
5 - 0 |
6 jun 13.10 |
Assyriska bk |
- |
Trollhättans BoIS |
7 - 1 |
6 jun 13.45 |
Annebergs IF |
- |
IF Väster |
4 - 0 |
6 jun 13.45 |
Groheds IF/Ljungskile SK |
- |
Groheds IF/Ljungskile SK |
3 - 0 |
6 jun 13.45 |
Örgryte IS |
- |
Hovås/Billdal |
1 - 0 |
6 jun 14.20 |
Lerkils IF |
- |
FT 14 |
0 - 2 |
6 jun 14.20 |
Askims IK |
- |
Särö IK |
0 - 7 |
Kvartsfinaler
Datum |
|
Res |
6 jun 15.15 |
Assyriska bk |
- |
Annebergs IF |
1 - 0 |
6 jun 15.15 |
Groheds IF/Ljungskile SK |
- |
Örgryte IS |
1 - 2 |
6 jun 15.15 |
Västra Frölunda |
- |
Utbynäs SK |
1 - 0* |
6 jun 15.50 |
FT 14 |
- |
Särö IK |
0 - 1* |
Semifinaler
Datum |
|
Res |
6 jun 16.45 |
Assyriska bk |
- |
Örgryte IS |
3 - 0 |
6 jun 16.45 |
Västra Frölunda |
- |
Särö IK |
3 - 1 |
Final
Datum |
|
Res |
6 jun 17.45 |
Assyriska bk |
- |
Västra Frölunda |
2 - 0 |