Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | C-slutspel | |
---|---|---|---|
Flickor 02-03 | |||
Flickor 04 | |||
Flickor 05 | |||
Flickor 06-07 | |||
Pojkar 03 | Ersmarks IK | ||
Pojkar 04 | Bureå IF | ||
Pojkar 05 | Röbäcks IF | ||
Pojkar 06-07 | Stämningsgårdens IK |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 aug 09.45 | Ersmarks IK | - | Myckle IK | 6 - 1 |
16 aug 09.45 | IFK Arvidsjaur FK | - | Hjoggböle IF Mix 02-06 | 3 - 0 |
16 aug 11.15 | Ersmarks IK | - | IFK Arvidsjaur FK | 8 - 3 |
16 aug 11.15 | Myckle IK | - | Hjoggböle IF Mix 02-06 | 3 - 0 |
16 aug 13.30 | Hjoggböle IF Mix 02-06 | - | Ersmarks IK | 0 - 8 |
16 aug 14.15 | Myckle IK | - | IFK Arvidsjaur FK | 0 - 4 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ersmarks IK | 3 | 3 | 0 | 0 | 22-4 | 18 | 9 |
2. | IFK Arvidsjaur FK | 3 | 2 | 0 | 1 | 10-8 | 2 | 6 |
3. | Myckle IK | 3 | 1 | 0 | 2 | 4-10 | -6 | 3 |
4. | Hjoggböle IF Mix 02-06 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0-14 | -14 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 aug 09.45 | Stämningsgårdens IK | - | Luleå FC | 1 - 3 |
16 aug 09.45 | Sunnanå SK | - | Södra United | 3 - 1 |
16 aug 12.00 | Stämningsgårdens IK | - | Sunnanå SK | 2 - 3 |
16 aug 12.00 | Luleå FC | - | Södra United | 6 - 0 |
16 aug 14.15 | Södra United | - | Stämningsgårdens IK | 0 - 3 |
16 aug 14.15 | Luleå FC | - | Sunnanå SK | 2 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Luleå FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 11-3 | 8 | 7 |
2. | Sunnanå SK | 3 | 2 | 1 | 0 | 8-5 | 3 | 7 |
3. | Stämningsgårdens IK | 3 | 1 | 0 | 2 | 6-6 | 0 | 3 |
4. | Södra United | 3 | 0 | 0 | 3 | 1-12 | -11 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 aug 09.00 | MSSK | - | Kaif | 1 - 3 |
16 aug 10.30 | Sunnanå SK | - | Röbäcks IF | 3 - 5 |
16 aug 12.00 | MSSK | - | Sunnanå SK | 3 - 1 |
16 aug 12.45 | Kaif | - | Röbäcks IF | 3 - 1 |
16 aug 15.00 | Kaif | - | Sunnanå SK | 1 - 2 |
16 aug 15.00 | Röbäcks IF | - | MSSK | 5 - 0 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Röbäcks IF | 3 | 2 | 0 | 1 | 11-6 | 5 | 6 |
2. | Kaif | 3 | 2 | 0 | 1 | 7-4 | 3 | 6 |
3. | Sunnanå SK | 3 | 1 | 0 | 2 | 6-9 | -3 | 3 |
4. | MSSK | 3 | 1 | 0 | 2 | 4-9 | -5 | 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 aug 09.00 | Clemensnäs IF | - | Norrfjärdens IF | 3 - 1 |
16 aug 10.30 | Guif | - | Myckle IK | 4 - 2 |
16 aug 12.45 | Guif | - | Clemensnäs IF | 2 - 0 |
16 aug 12.45 | Myckle IK | - | Norrfjärdens IF | 2 - 7 |
16 aug 15.00 | Norrfjärdens IF | - | Guif | 2 - 3 |
16 aug 15.00 | Myckle IK | - | Clemensnäs IF | 0 - 7 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Guif | 3 | 3 | 0 | 0 | 9-4 | 5 | 9 |
2. | Clemensnäs IF | 3 | 2 | 0 | 1 | 10-3 | 7 | 6 |
3. | Norrfjärdens IF | 3 | 1 | 0 | 2 | 10-8 | 2 | 3 |
4. | Myckle IK | 3 | 0 | 0 | 3 | 4-18 | -14 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 aug 16.30 | Ersmarks IK | - | Guif | 4 - 1 |
16 aug 16.30 | Luleå FC | - | Röbäcks IF | 4 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 aug 15.45 | Hjoggböle IF Mix 02-06 | - | Myckle IK | 1 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 aug 15.45 | MSSK | - | Södra United | 4 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 aug 15.45 | Myckle IK | - | Sunnanå SK | 1 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 aug 16.30 | Norrfjärdens IF | - | Stämningsgårdens IK | 0 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 aug 16.30 | IFK Arvidsjaur FK | - | Kaif | 4 - 5 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 aug 16.30 | Sunnanå SK | - | Clemensnäs IF | 1 - 5 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 aug 18.00 | Ersmarks IK | - | Luleå FC | 3 - 1 |