Bonum Cup
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Pojkar-02
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
16 sep 09.30 |
Lerums IS 2 |
- |
Utbynäs SK 1 |
0 - 5 |
16 sep 09.30 |
BK Häcken 1 |
- |
Lekstorps IF 1 |
7 - 0 |
16 sep 10.30 |
Lerums IS 2 |
- |
BK Häcken 1 |
3 - 8 |
16 sep 10.30 |
Utbynäs SK 1 |
- |
Lekstorps IF 1 |
2 - 2 |
16 sep 11.30 |
Lekstorps IF 1 |
- |
Lerums IS 2 |
4 - 0 |
16 sep 11.30 |
Utbynäs SK 1 |
- |
BK Häcken 1 |
4 - 3 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Utbynäs SK 1 |
3 |
2 |
1 | 0 |
11-5 |
6 |
7 |
2. |
BK Häcken 1 |
3 |
2 |
0 | 1 |
18-7 |
11 |
6 |
3. |
Lekstorps IF 1 |
3 |
1 |
1 | 1 |
6-9 |
-3 |
4 |
4. |
Lerums IS 2 |
3 |
0 |
0 | 3 |
3-17 |
-14 |
0 |
Grupp B
Datum |
|
Res |
16 sep 09.30 |
Lerums IS Syd |
- |
Surte/Bohus |
0 - 2 |
16 sep 09.30 |
BK Häcken 2 |
- |
Lekstorps IF 2 |
0 - 3 |
16 sep 10.30 |
Lerums IS Syd |
- |
BK Häcken 2 |
3 - 0 |
16 sep 10.30 |
Surte/Bohus |
- |
Lekstorps IF 2 |
0 - 1 |
16 sep 11.30 |
Lekstorps IF 2 |
- |
Lerums IS Syd |
6 - 0 |
16 sep 11.30 |
Surte/Bohus |
- |
BK Häcken 2 |
3 - 0 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Lekstorps IF 2 |
3 |
3 |
0 | 0 |
10-0 |
10 |
9 |
2. |
Surte/Bohus |
3 |
2 |
0 | 1 |
5-1 |
4 |
6 |
3. |
Lerums IS Syd |
3 |
1 |
0 | 2 |
3-8 |
-5 |
3 |
4. |
BK Häcken 2 |
3 |
0 |
0 | 3 |
0-9 |
-9 |
0 |
Grupp C
Datum |
|
Res |
16 sep 09.30 |
Lerums IS 1 |
- |
Utbynäs SK 2 |
1 - 1 |
16 sep 09.30 |
Torslanda IK |
- |
Lindome GIF |
2 - 2 |
16 sep 10.30 |
Lerums IS 1 |
- |
Torslanda IK |
3 - 0 |
16 sep 10.30 |
Utbynäs SK 2 |
- |
Lindome GIF |
6 - 0 |
16 sep 11.30 |
Lindome GIF |
- |
Lerums IS 1 |
2 - 3 |
16 sep 11.30 |
Utbynäs SK 2 |
- |
Torslanda IK |
0 - 3 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Lerums IS 1 |
3 |
2 |
1 | 0 |
7-3 |
4 |
7 |
2. |
Utbynäs SK 2 |
3 |
1 |
1 | 1 |
7-4 |
3 |
4 |
3. |
Torslanda IK |
3 |
1 |
1 | 1 |
5-5 |
0 |
4 |
4. |
Lindome GIF |
3 |
0 |
1 | 2 |
4-11 |
-7 |
1 |
Slutspel
Kvartsfinaler
Datum |
|
Res |
16 sep 12.30 |
Utbynäs SK 1 |
- |
Utbynäs SK 2 |
4 - 2 |
16 sep 12.30 |
Lekstorps IF 2 |
- |
Torslanda IK |
0 - 6 |
16 sep 12.30 |
Lerums IS 1 |
- |
Surte/Bohus |
5 - 2 |
16 sep 12.30 |
BK Häcken 1 |
- |
Lekstorps IF 1 |
10 - 8 |
Semifinaler
Datum |
|
Res |
16 sep 13.50 |
Utbynäs SK 1 |
- |
Torslanda IK |
3 - 1 |
16 sep 13.50 |
Lerums IS 1 |
- |
BK Häcken 1 |
2 - 7 |
3-4 plats
Datum |
|
Res |
16 sep 15.00 |
Torslanda IK |
- |
Lerums IS 1 |
7 - 5 |
Final
Datum |
|
Res |
16 sep 15.00 |
Utbynäs SK 1 |
- |
BK Häcken 1 |
2 - 7 |