Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | |
---|---|
F06. 7-manna. Lätt | |
F07. 7-manna. | |
P06. 7-manna. Lätt | |
P07. 7-manna | |
P08. 7-manna | |
P09. 5-manna | |
P10. 5-manna | |
P11. 5-manna |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
7 okt 09.00 | IFK Aspudden Telllus Gul 1 | - | IFK Tumba Gul | 0 - 1 |
7 okt 09.00 | Järna SK Vit | - | Värmdö IF Vit | 2 - 1 |
7 okt 10.20 | IFK Aspudden Telllus Gul 1 | - | Järna SK Vit | 3 - 1 |
7 okt 10.20 | IFK Tumba Gul | - | Värmdö IF Vit | 4 - 1 |
7 okt 11.40 | Värmdö IF Vit | - | IFK Aspudden Telllus Gul 1 | 1 - 6 |
7 okt 11.40 | IFK Tumba Gul | - | Järna SK Vit | 6 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
7 okt 08.20 | IFK Aspudden Telllus Gul 2 | - | Stuvsta IF P06:3 | 5 - 3 |
7 okt 08.20 | Järna SK Svart | - | Sollentuna FK Helenelund | 4 - 2 |
7 okt 09.40 | IFK Aspudden Telllus Gul 2 | - | Järna SK Svart | 1 - 6 |
7 okt 09.40 | Stuvsta IF P06:3 | - | Sollentuna FK Helenelund | 2 - 1 |
7 okt 11.00 | Sollentuna FK Helenelund | - | IFK Aspudden Telllus Gul 2 | 1 - 4 |
7 okt 11.00 | Stuvsta IF P06:3 | - | Järna SK Svart | 0 - 5 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
7 okt 09.00 | Brommapojkarna 06:09 | - | IFK Tumba blå | 3 - 1 |
7 okt 09.00 | Järna SK Röd | - | Sollentuna FK Sollentuna Viby | 14 - 0 |
7 okt 10.20 | Brommapojkarna 06:09 | - | Järna SK Röd | 0 - 6 |
7 okt 10.20 | IFK Tumba blå | - | Sollentuna FK Sollentuna Viby | 2 - 2 |
7 okt 11.40 | Sollentuna FK Sollentuna Viby | - | Brommapojkarna 06:09 | 4 - 1 |
7 okt 11.40 | IFK Tumba blå | - | Järna SK Röd | 0 - 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
8 okt 08.55 | IFK Tumba Gul | - | Järna SK Svart | 1 - 2 |
8 okt 09.40 | Järna SK Svart | - | Järna SK Röd | 0 - 1 |
8 okt 11.00 | Järna SK Röd | - | IFK Tumba Gul | 3 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
8 okt 08.15 | IFK Aspudden Telllus Gul 1 | - | IFK Aspudden Telllus Gul 2 | 0 - 0 wo |
8 okt 09.00 | IFK Aspudden Telllus Gul 2 | - | Sollentuna FK Sollentuna Viby | 0 - 0 wo |
8 okt 10.20 | Sollentuna FK Sollentuna Viby | - | IFK Aspudden Telllus Gul 1 | 0 - 0 wo |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
8 okt 09.00 | Järna SK Vit | - | Stuvsta IF P06:3 | 1 - 5 |
8 okt 11.00 | Stuvsta IF P06:3 | - | Brommapojkarna 06:09 | 0 - 1 |
8 okt 12.30 | Brommapojkarna 06:09 | - | Järna SK Vit | 1 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
8 okt 08.15 | Värmdö IF Vit | - | Sollentuna FK Helenelund | 0 - 3 |
8 okt 09.00 | Sollentuna FK Helenelund | - | IFK Tumba blå | 0 - 4 |
8 okt 10.20 | IFK Tumba blå | - | Värmdö IF Vit | 7 - 2 |