Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
F05 | Bankeryds SK | Tabergs SK |
F06 | ||
F07 | ||
F08 | ||
P05 | Danderyds SK Röd | FC Gute Svart |
P06 | ||
P07 | ||
P08 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 jun 08.30 | Tabergs SK | - | Linghem SK | |
30 jun 09.00 | Habo IF Blå | - | Askims IK Röd | |
30 jun 11.30 | Tabergs SK | - | Habo IF Blå | |
30 jun 12.00 | Askims IK Röd | - | Linghem SK | |
30 jun 15.15 | Linghem SK | - | Habo IF Blå | |
30 jun 15.15 | Askims IK Röd | - | Tabergs SK |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 jun 09.30 | Hvetlanda GIF Blå | - | Askims IK Svart | |
30 jun 10.00 | Ekhagens IF | - | Mossens BK | |
30 jun 13.15 | Askims IK Svart | - | Ekhagens IF | |
30 jun 13.15 | Mossens BK | - | Hvetlanda GIF Blå | |
30 jun 17.45 | Mossens BK | - | Askims IK Svart | |
30 jun 18.15 | Ekhagens IF | - | Hvetlanda GIF Blå |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
30 jun 09.30 | Habo IF Vit | - | Ulricehamns IFK | |
30 jun 10.00 | Hvetlanda GIF Rosa | - | Nol IK | |
30 jun 12.30 | Hvetlanda GIF Rosa | - | Habo IF Vit | |
30 jun 13.15 | Ulricehamns IFK | - | Nol IK | |
30 jun 17.15 | Ulricehamns IFK | - | Hvetlanda GIF Rosa | |
30 jun 17.15 | Nol IK | - | Habo IF Vit |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
1 jul 09.00 | Ulricehamns IFK | - | Askims IK Röd | |
1 jul 09.00 | Linghem SK | - | Habo IF Vit | |
1 jul 09.30 | Askims IK Svart | - | Tabergs SK | |
1 jul 09.30 | Nol IK | - | Hvetlanda GIF Blå | |
1 jul 09.30 | Hvetlanda GIF Rosa | - | Ekhagens IF | |
1 jul 09.30 | Habo IF Blå | - | Mossens BK |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
1 jul 11.00 | Habo IF Vit | - | Askims IK Svart | |
1 jul 11.00 | Tabergs SK | - | Hvetlanda GIF Rosa | |
1 jul 11.30 | Ulricehamns IFK | - | Habo IF Blå | |
1 jul 11.30 | Hvetlanda GIF Blå | - | Askims IK Röd | |
1 jul 11.30 | Linghem SK | - | Mossens BK | |
1 jul 11.30 | Ekhagens IF | - | Nol IK |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
1 jul 14.30 | Nol IK | - | Askims IK Röd | |
1 jul 14.30 | Ekhagens IF | - | Linghem SK | |
1 jul 15.00 | Hvetlanda GIF Rosa | - | Askims IK Svart | |
1 jul 15.00 | Habo IF Vit | - | Mossens BK | |
1 jul 15.30 | Hvetlanda GIF Blå | - | Habo IF Blå | |
1 jul 15.30 | Tabergs SK | - | Ulricehamns IFK |