Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
25 feb 08.00 | LUAIK (div 4) | - | Byske IF (div 5) | 1 - 0 |
25 feb 08.30 | Skellefteå FF (div 2) | - | Rönnskär Railcare IF (div 4) | 3 - 1 |
25 feb 09.30 | LUAIK (div 4) | - | Skellefteå FF (div 2) | 1 - 3 |
25 feb 10.00 | Byske IF (div 5) | - | Rönnskär Railcare IF (div 4) | 2 - 2 |
26 feb 09.00 | Rönnskär Railcare IF (div 4) | - | LUAIK (div 4) | 3 - 0 |
26 feb 10.00 | Byske IF (div 5) | - | Skellefteå FF (div 2) | 2 - 9 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skellefteå FF (div 2) | 3 | 3 | 0 | 0 | 15-4 | 11 | 9 |
2. | Rönnskär Railcare IF (div 4) | 3 | 1 | 1 | 1 | 6-5 | 1 | 4 |
3. | LUAIK (div 4) | 3 | 1 | 0 | 2 | 2-6 | -4 | 3 |
4. | Byske IF (div 5) | 3 | 0 | 1 | 2 | 4-12 | -8 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
25 feb 09.00 | Sunnanå SK (div 3) | - | Myckle IK (div 4) | 5 - 1 |
25 feb 10.30 | Myckle IK (div 4) | - | Ostvik/ArcticCat (div 5) | 0 - 2 |
25 feb 11.00 | Sunnanå SK (div 3) | - | Gällivare SK (div 5) | 7 - 1 |
25 feb 12.15 | Gällivare SK (div 5) | - | Ostvik/ArcticCat (div 5) | 2 - 4 |
26 feb 09.30 | Ostvik/ArcticCat (div 5) | - | Sunnanå SK (div 3) | 2 - 4 |
26 feb 10.30 | Myckle IK (div 4) | - | Gällivare SK (div 5) | 6 - 4 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sunnanå SK (div 3) | 3 | 3 | 0 | 0 | 16-4 | 12 | 9 |
2. | Ostvik/ArcticCat (div 5) | 3 | 2 | 0 | 1 | 8-6 | 2 | 6 |
3. | Myckle IK (div 4) | 3 | 1 | 0 | 2 | 7-11 | -4 | 3 |
4. | Gällivare SK (div 5) | 3 | 0 | 0 | 3 | 7-17 | -10 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
25 feb 16.15 | Robertsfors IK (div 4) | - | Lycksele IF (div 4) | 3 - 2 |
25 feb 16.45 | Morön BK 2 (div 4) | - | Jörns IF (div 4) | 0 - 2 |
25 feb 19.30 | Robertsfors IK (div 4) | - | Morön BK 2 (div 4) | 5 - 2 |
25 feb 21.15 | Lycksele IF (div 4) | - | Jörns IF (div 4) | 2 - 1 |
26 feb 11.00 | Jörns IF (div 4) | - | Robertsfors IK (div 4) | 1 - 2 |
26 feb 12.00 | Lycksele IF (div 4) | - | Morön BK 2 (div 4) | 6 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Robertsfors IK (div 4) | 3 | 3 | 0 | 0 | 10-5 | 5 | 9 |
2. | Lycksele IF (div 4) | 3 | 2 | 0 | 1 | 10-5 | 5 | 6 |
3. | Jörns IF (div 4) | 3 | 1 | 0 | 2 | 4-4 | 0 | 3 |
4. | Morön BK 2 (div 4) | 3 | 0 | 0 | 3 | 3-13 | -10 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
25 feb 17.15 | IFK Arvidsjaur (div 4) | - | Luleå SK (div 4) | 0 - 0 |
25 feb 18.20 | Kågedalens AIF (div 4) | - | Clemensnäs IF (div 5) | 1 - 2 |
25 feb 20.00 | IFK Arvidsjaur (div 4) | - | Kågedalens AIF (div 4) | 2 - 0 |
25 feb 21.45 | Luleå SK (div 4) | - | Clemensnäs IF (div 5) | 2 - 1 |
26 feb 11.30 | Clemensnäs IF (div 5) | - | IFK Arvidsjaur (div 4) | 5 - 0 |
26 feb 12.30 | Luleå SK (div 4) | - | Kågedalens AIF (div 4) | 2 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Luleå SK (div 4) | 3 | 2 | 1 | 0 | 4-2 | 2 | 7 |
2. | Clemensnäs IF (div 5) | 3 | 2 | 0 | 1 | 8-3 | 5 | 6 |
3. | IFK Arvidsjaur (div 4) | 3 | 1 | 1 | 1 | 2-5 | -3 | 4 |
4. | Kågedalens AIF (div 4) | 3 | 0 | 0 | 3 | 2-6 | -4 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
26 feb 13.15 | Skellefteå FF (div 2) | - | Ostvik/ArcticCat (div 5) | 4 - 1 |
26 feb 13.45 | Sunnanå SK (div 3) | - | Rönnskär Railcare IF (div 4) | 3 - 2 |
26 feb 14.15 | Robertsfors IK (div 4) | - | Clemensnäs IF (div 5) | 6 - 2 |
26 feb 14.45 | Luleå SK (div 4) | - | Lycksele IF (div 4) | 8 - 7* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
26 feb 15.30 | Skellefteå FF (div 2) | - | Robertsfors IK (div 4) | 4 - 1 |
26 feb 16.00 | Sunnanå SK (div 3) | - | Luleå SK (div 4) | 2 - 1* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
26 feb 16.45 | Skellefteå FF (div 2) | - | Sunnanå SK (div 3) | 0 - 3 |