Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor Blå Lättsvår-Lätt (0506) | ||
Flickor Blå Svår-Medel (0304) | Täby FC F03 | |
Flickor Mörkröd Medellätt-Lätt (0102) | Hammarby IF IBF Hammarby F02-03 | |
Grön F07-08 (Ålder 7-9 år) | ||
Grön P07 (Ålder 8-9 år) | ||
Grön P08 (Ålder 7-8 år) | ||
Pojkar Blå Lätt (0506) | ||
Pojkar Blå Medelsvår-Medellätt (0405) | ||
Pojkar Blå Svår (03) | Bele Barkarby P03 | |
Pojkar Ljusröd Lätt (02) | Bele barkarby P02 | |
Pojkar Ljusröd Medellätt (0102) | Telge SIBK P02 | |
Pojkar Mörkröd Medel-lätt (00) | Älvsjö AIK | |
Pojkar Svart (HJ) | Rotebro IS IBK Vit |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
28 feb 08.00 | AIK IBF P08 Lejonen | - | Vendelsö IK | |
28 feb 08.00 | Danderyds SK | - | Rotebro IS IBK Blå | |
28 feb 08.40 | AIK IBF P08 Lejonen | - | Danderyds SK | |
28 feb 08.40 | Vendelsö IK | - | Rotebro IS IBK Blå | |
28 feb 09.20 | Rotebro IS IBK Blå | - | AIK IBF P08 Lejonen | |
28 feb 09.20 | Vendelsö IK | - | Danderyds SK |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
28 feb 10.00 | AIK IBF P08 Tigrarna | - | Värmdö IF Lag1 | |
28 feb 10.00 | Hässelby IBK Vit | - | Vallentuna IBK 1 | |
28 feb 10.40 | AIK IBF P08 Tigrarna | - | Hässelby IBK Vit | |
28 feb 10.40 | Värmdö IF Lag1 | - | Vallentuna IBK 1 | |
28 feb 11.20 | Vallentuna IBK 1 | - | AIK IBF P08 Tigrarna | |
28 feb 11.20 | Värmdö IF Lag1 | - | Hässelby IBK Vit |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
28 feb 08.20 | Ekerö IK Blå1 | - | Stäkets IF Lag 1, Blå | |
28 feb 08.20 | Järfälla Spiders P08-1 | - | Rotebro IS IBK Röd | |
28 feb 09.00 | Ekerö IK Blå1 | - | Järfälla Spiders P08-1 | |
28 feb 09.00 | Stäkets IF Lag 1, Blå | - | Rotebro IS IBK Röd | |
28 feb 09.40 | Rotebro IS IBK Röd | - | Ekerö IK Blå1 | |
28 feb 09.40 | Stäkets IF Lag 1, Blå | - | Järfälla Spiders P08-1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
28 feb 10.20 | Ekerö IK Blå2 | - | Järfälla Spiders P08-2 | |
28 feb 10.20 | Hässelby IBK Röd | - | Vallentuna IBK 2 | |
28 feb 11.00 | Ekerö IK Blå2 | - | Hässelby IBK Röd | |
28 feb 11.00 | Järfälla Spiders P08-2 | - | Vallentuna IBK 2 | |
28 feb 11.40 | Vallentuna IBK 2 | - | Ekerö IK Blå2 | |
28 feb 11.40 | Järfälla Spiders P08-2 | - | Hässelby IBK Röd |