Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor Röd Lätt | Nykvarns IF | |
Flickor Röd Medel | Täby FC F03 | |
Grön F09 | ||
Grön F10 och F11 | ||
Grön P09 | ||
Grön P10 | ||
Grön P11 | ||
Pojkar Blå Lätt | ||
Pojkar Blå Medel | ||
Pojkar Blå Svår | Grimsta AIK Vit | |
Pojkar Ljusröd Lätt | IK Sirius FBC P04 | |
Pojkar Ljusröd Medel | Nykvarns IF P03 | |
Pojkar Mörkröd Medel | Täby FC P02 | |
Pojkar Mörkröd Lätt | Bele Barkarby If P02/01 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
23 feb 18.15 | Bele Barkarby IF | - | FBI Tullinge | 0 - 4 |
23 feb 19.45 | Högdalen AIS | - | Jakobsbergs IBF Svart | 3 - 8 |
23 feb 21.15 | Värmdö IF | - | Bele Barkarby IF | 4 - 0 |
24 feb 13.15 | FBI Tullinge | - | Högdalen AIS | 4 - 1 |
24 feb 14.00 | Jakobsbergs IBF Svart | - | Värmdö IF | 3 - 3 |
24 feb 16.15 | Högdalen AIS | - | Bele Barkarby IF | 0 - 2 |
24 feb 17.45 | FBI Tullinge | - | Värmdö IF | 0 - 3 |
24 feb 18.30 | Bele Barkarby IF | - | Jakobsbergs IBF Svart | 2 - 3 |
24 feb 20.00 | Värmdö IF | - | Högdalen AIS | 10 - 0 |
24 feb 20.45 | Jakobsbergs IBF Svart | - | FBI Tullinge | 1 - 9 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Värmdö IF | 4 | 3 | 1 | 0 | 20-3 | 17 | 10 |
2. | FBI Tullinge | 4 | 3 | 0 | 1 | 17-5 | 12 | 9 |
3. | Jakobsbergs IBF Svart | 4 | 2 | 1 | 1 | 15-17 | -2 | 7 |
4. | Bele Barkarby IF | 4 | 1 | 0 | 3 | 4-11 | -7 | 3 |
5. | Högdalen AIS | 4 | 0 | 0 | 4 | 4-24 | -20 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
23 feb 17.30 | Grimsta AIK | - | Hässelby SK IBK Lag 1 | 1 - 3 |
23 feb 19.00 | IK Sirius FBC P04 | - | Örby IS | 8 - 2 |
23 feb 20.30 | Täby FC P04 Västra | - | Grimsta AIK | 3 - 0 |
24 feb 08.00 | Hässelby SK IBK Lag 1 | - | Örby IS | 2 - 4 |
24 feb 08.45 | Täby FC P04 Västra | - | IK Sirius FBC P04 | 3 - 5 |
24 feb 11.00 | Örby IS | - | Grimsta AIK | 4 - 4 |
24 feb 11.45 | IK Sirius FBC P04 | - | Hässelby SK IBK Lag 1 | 6 - 2 |
24 feb 15.30 | Örby IS | - | Täby FC P04 Västra | 4 - 5 |
24 feb 17.00 | Grimsta AIK | - | IK Sirius FBC P04 | 0 - 4 |
24 feb 18.30 | Hässelby SK IBK Lag 1 | - | Täby FC P04 Västra | 3 - 4 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | IK Sirius FBC P04 | 4 | 4 | 0 | 0 | 23-7 | 16 | 12 |
2. | Täby FC P04 Västra | 4 | 3 | 0 | 1 | 15-12 | 3 | 9 |
3. | Örby IS | 4 | 1 | 1 | 2 | 14-19 | -5 | 4 |
4. | Hässelby SK IBK Lag 1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 10-15 | -5 | 3 |
5. | Grimsta AIK | 4 | 0 | 1 | 3 | 5-14 | -9 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
24 feb 09.30 | Rotebro IBK Röd | - | Vallentuna IBK | 2 - 6 |
24 feb 10.15 | Västerås IBS Ungdom P04 | - | Västerhaninge IBK | 4 - 2 |
24 feb 12.30 | Västerås IBS Ungdom P04 | - | Rotebro IBK Röd | 6 - 0 |
24 feb 14.45 | Vallentuna IBK | - | Västerhaninge IBK | 4 - 1 |
24 feb 17.45 | Vallentuna IBK | - | Västerås IBS Ungdom P04 | 4 - 1 |
24 feb 19.15 | Västerhaninge IBK | - | Rotebro IBK Röd | 5 - 1 |
25 feb 09.30 | Rotebro IBK Röd | - | Vallentuna IBK | 1 - 10 |
25 feb 10.15 | Västerhaninge IBK | - | Västerås IBS Ungdom P04 | 2 - 4 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vallentuna IBK | 4 | 4 | 0 | 0 | 24-5 | 19 | 12 |
2. | Västerås IBS Ungdom P04 | 4 | 3 | 0 | 1 | 15-8 | 7 | 9 |
3. | Västerhaninge IBK | 4 | 1 | 0 | 3 | 10-13 | -3 | 3 |
4. | Rotebro IBK Röd | 4 | 0 | 0 | 4 | 4-27 | -23 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
25 feb 12.40 | Vallentuna IBK | - | FBI Tullinge | 5 - 3 |
25 feb 13.30 | IK Sirius FBC P04 | - | Värmdö IF | 2 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
25 feb 16.20 | Vallentuna IBK | - | IK Sirius FBC P04 | 0 - 6 |