Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Damklass | Enköpings SK | Rimbo IF |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 feb 16.30 | IK Huge B | - | Hille IF | 0 - 3 |
17 feb 17.00 | Tierps IF | - | Valbo FF 2 | 3 - 3 |
17 feb 18.30 | IK Huge B | - | Tierps IF | 0 - 5 |
17 feb 19.00 | Hille IF | - | Valbo FF 2 | 1 - 1 |
17 feb 20.30 | Valbo FF 2 | - | IK Huge B | 2 - 0 |
17 feb 21.00 | Hille IF | - | Tierps IF | 0 - 0 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valbo FF 2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6-4 | 2 | 5 |
2. | Tierps IF | 3 | 1 | 2 | 0 | 8-3 | 5 | 5 |
3. | Hille IF | 3 | 1 | 2 | 0 | 4-1 | 3 | 5 |
4. | IK Huge B | 3 | 0 | 0 | 3 | 0-10 | -10 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 feb 17.30 | Sandvikens IF 2 | - | Stensätra IF | 0 - 3 |
17 feb 18.00 | Skutskärs IF | - | Gefle IF U | 2 - 2 |
17 feb 19.30 | Sandvikens IF 2 | - | Skutskärs IF | 1 - 3 |
17 feb 20.00 | Stensätra IF | - | Gefle IF U | 2 - 1 |
17 feb 21.30 | Gefle IF U | - | Sandvikens IF 2 | 1 - 3 |
17 feb 22.00 | Stensätra IF | - | Skutskärs IF | 1 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stensätra IF | 3 | 2 | 1 | 0 | 6-2 | 4 | 7 |
2. | Skutskärs IF | 3 | 1 | 2 | 0 | 6-4 | 2 | 5 |
3. | Sandvikens IF 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4-7 | -3 | 3 |
4. | Gefle IF U | 3 | 0 | 1 | 2 | 4-7 | -3 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 feb 09.00 | IK Sätra | - | Sandvikens IF | 0 - 2 |
18 feb 09.30 | Spånga IS FK | - | Enköpings SK | 0 - 6 |
18 feb 11.00 | IK Sätra | - | Spånga IS FK | 0 - 1 |
18 feb 11.30 | Sandvikens IF | - | Enköpings SK | 0 - 6 |
18 feb 13.00 | Enköpings SK | - | IK Sätra | 3 - 0 |
18 feb 13.30 | Sandvikens IF | - | Spånga IS FK | 5 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Enköpings SK | 3 | 3 | 0 | 0 | 15-0 | 15 | 9 |
2. | Sandvikens IF | 3 | 2 | 0 | 1 | 7-7 | 0 | 6 |
3. | Spånga IS FK | 3 | 1 | 0 | 2 | 2-11 | -9 | 3 |
4. | IK Sätra | 3 | 0 | 0 | 3 | 0-6 | -6 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 feb 10.00 | Valbo FF 1 | - | Ingarö IF | 2 - 1 |
18 feb 10.30 | Tillberga IK | - | Rimbo IF | 1 - 6 |
18 feb 12.00 | Valbo FF 1 | - | Tillberga IK | 7 - 1 |
18 feb 12.30 | Ingarö IF | - | Rimbo IF | 2 - 1 |
18 feb 14.00 | Rimbo IF | - | Valbo FF 1 | 0 - 3 |
18 feb 14.30 | Ingarö IF | - | Tillberga IK | 9 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valbo FF 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 12-2 | 10 | 9 |
2. | Ingarö IF | 3 | 2 | 0 | 1 | 12-4 | 8 | 6 |
3. | Rimbo IF | 3 | 1 | 0 | 2 | 7-6 | 1 | 3 |
4. | Tillberga IK | 3 | 0 | 0 | 3 | 3-22 | -19 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 feb 15.00 | Rosersberg IK | - | IFK Mora | 2 - 0 |
18 feb 15.45 | Rosersberg IK | - | Iggesunds IK | 2 - 3 |
18 feb 17.15 | IFK Mora | - | Rosersberg IK | 0 - 3 |
18 feb 18.45 | Iggesunds IK | - | Rosersberg IK | 3 - 3 |
18 feb 20.15 | Iggesunds IK | - | IFK Mora | 4 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Iggesunds IK | 3 | 2 | 1 | 0 | 10-6 | 4 | 7 |
2. | Rosersberg IK | 4 | 2 | 1 | 1 | 10-6 | 4 | 7 |
3. | IFK Mora | 3 | 0 | 0 | 3 | 1-9 | -8 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
18 feb 16.15 | Stuvsta IF | - | Bälinge IF | 1 - 1 |
18 feb 16.45 | Hagaströms SK | - | IK Huge A | 0 - 9 |
18 feb 17.45 | Bälinge IF | - | IK Huge A | 0 - 2 |
18 feb 18.15 | Stuvsta IF | - | Hagaströms SK | 8 - 0 |
18 feb 19.15 | IK Huge A | - | Stuvsta IF | 0 - 0 |
18 feb 19.45 | Bälinge IF | - | Hagaströms SK | 8 - 0 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | IK Huge A | 3 | 2 | 1 | 0 | 11-0 | 11 | 7 |
2. | Stuvsta IF | 3 | 1 | 2 | 0 | 9-1 | 8 | 5 |
3. | Bälinge IF | 3 | 1 | 1 | 1 | 9-3 | 6 | 4 |
4. | Hagaströms SK | 3 | 0 | 0 | 3 | 0-25 | -25 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
19 feb 13.00 | Tierps IF | - | Skutskärs IF | 1 - 0 |
19 feb 13.30 | Valbo FF 2 | - | Sandvikens IF | 3 - 4 |
19 feb 14.00 | Ingarö IF | - | Rosersberg IK | 5 - 1 |
19 feb 14.30 | Stensätra IF | - | Stuvsta IF | 2 - 4 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
19 feb 15.30 | Enköpings SK | - | Tierps IF | 3 - 0 |
19 feb 16.00 | Iggesunds IK | - | Sandvikens IF | 2 - 1 |
19 feb 16.30 | Valbo FF 1 | - | Ingarö IF | 2 - 0 |
19 feb 17.00 | IK Huge A | - | Stuvsta IF | 3 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
19 feb 17.30 | Enköpings SK | - | Iggesunds IK | 7 - 1 |
19 feb 18.00 | Valbo FF 1 | - | IK Huge A | 0 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
19 feb 18.30 | Enköpings SK | - | IK Huge A | 6 - 5* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
19 feb 08.00 | D4 | - | Falu BS (utgått) | - |
19 feb 08.30 | IK Huge B | - | Gefle IF U | 0 - 2 |
19 feb 09.00 | IK Sätra | - | IFK Mora | 2 - 1 |
19 feb 09.30 | Spånga IS FK | - | Hagaströms SK | 7 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
19 feb 10.00 | Hille IF | - | Tillberga IK | 4 - 3* |
19 feb 10.30 | Sandvikens IF 2 | - | Gefle IF U | 0 - 1 |
19 feb 11.00 | Bälinge IF | - | IK Sätra | 2 - 1 |
19 feb 11.30 | Rimbo IF | - | Spånga IS FK | 3 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
19 feb 12.00 | Hille IF | - | Gefle IF U | 4 - 5* |
19 feb 12.30 | Bälinge IF | - | Rimbo IF | 1 - 4 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
19 feb 15.00 | Gefle IF U | - | Rimbo IF | 0 - 2 |