Zcooly Cup 2015
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
P10 (05)
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
8 aug 08.00 |
Näsets SK |
- |
Sjömakens IF |
0 - 1 |
8 aug 08.00 |
IFK Fjärås |
- |
ÖIS |
1 - 5 |
8 aug 09.30 |
Näsets SK |
- |
IFK Fjärås |
3 - 1 |
8 aug 09.30 |
Sjömakens IF |
- |
ÖIS |
0 - 6 |
8 aug 11.30 |
ÖIS |
- |
Näsets SK |
9 - 0 |
8 aug 11.30 |
Sjömakens IF |
- |
IFK Fjärås |
0 - 5 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
ÖIS |
3 |
3 |
0 | 0 |
20-1 |
19 |
9 |
2. |
IFK Fjärås |
3 |
1 |
0 | 2 |
7-8 |
-1 |
3 |
3. |
Näsets SK |
3 |
1 |
0 | 2 |
3-11 |
-8 |
3 |
4. |
Sjömakens IF |
3 |
1 |
0 | 2 |
1-11 |
-10 |
3 |
Grupp B
Datum |
|
Res |
8 aug 08.00 |
Vakant |
- |
Näsets SK |
0 - 3 |
8 aug 08.00 |
Romelanda |
- |
Öjersjö IF |
4 - 2 |
8 aug 10.00 |
Vakant |
- |
Romelanda |
0 - 3 wo |
8 aug 10.00 |
Näsets SK |
- |
Öjersjö IF |
0 - 1 |
8 aug 11.30 |
Öjersjö IF |
- |
Vakant |
0 - 3 |
8 aug 11.30 |
Näsets SK |
- |
Romelanda |
1 - 3 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Romelanda |
3 |
3 |
0 | 0 |
10-3 |
7 |
9 |
2. |
Näsets SK |
3 |
1 |
0 | 2 |
4-4 |
0 |
3 |
3. |
Vakant |
3 |
1 |
0 | 2 |
3-6 |
-3 |
3 |
4. |
Öjersjö IF |
3 |
1 |
0 | 2 |
3-7 |
-4 |
3 |
Grupp C
Datum |
|
Res |
8 aug 08.30 |
ÖIS |
- |
Skepplanda BTK |
6 - 0 |
8 aug 08.30 |
Näsets SK |
- |
Stenungsund IF |
0 - 0 |
8 aug 10.00 |
ÖIS |
- |
Näsets SK |
5 - 1 |
8 aug 10.00 |
Skepplanda BTK |
- |
Stenungsund IF |
4 - 3 |
8 aug 12.00 |
Stenungsund IF |
- |
ÖIS |
0 - 3 |
8 aug 12.00 |
Skepplanda BTK |
- |
Näsets SK |
4 - 1 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
ÖIS |
3 |
3 |
0 | 0 |
14-1 |
13 |
9 |
2. |
Skepplanda BTK |
3 |
2 |
0 | 1 |
8-10 |
-2 |
6 |
3. |
Stenungsund IF |
3 |
0 |
1 | 2 |
3-7 |
-4 |
1 |
4. |
Näsets SK |
3 |
0 |
1 | 2 |
2-9 |
-7 |
1 |
Grupp D
Datum |
|
Res |
8 aug 08.30 |
IFK Fjärås |
- |
Edet SK |
0 - 1 |
8 aug 08.30 |
Partille IF |
- |
Ahlafors IF |
0 - 3 |
8 aug 10.30 |
IFK Fjärås |
- |
Partille IF |
2 - 3 |
8 aug 10.30 |
Edet SK |
- |
Ahlafors IF |
3 - 2 |
8 aug 12.00 |
Ahlafors IF |
- |
IFK Fjärås |
1 - 4 |
8 aug 12.00 |
Edet SK |
- |
Partille IF |
4 - 1 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Edet SK |
3 |
3 |
0 | 0 |
8-3 |
5 |
9 |
2. |
IFK Fjärås |
3 |
1 |
0 | 2 |
6-5 |
1 |
3 |
3. |
Ahlafors IF |
3 |
1 |
0 | 2 |
6-7 |
-1 |
3 |
4. |
Partille IF |
3 |
1 |
0 | 2 |
4-9 |
-5 |
3 |
Slutspel
Kvartsfinaler
Datum |
|
Res |
8 aug 14.00 |
ÖIS |
- |
Öjersjö IF |
3 - 0 |
8 aug 14.00 |
Romelanda |
- |
IFK Fjärås |
2 - 1 |
8 aug 14.00 |
ÖIS |
- |
IFK Fjärås |
8 - 0 |
8 aug 14.00 |
Edet SK |
- |
Skepplanda BTK |
0 - 3 |
Semifinaler
Datum |
|
Res |
8 aug 15.30 |
ÖIS |
- |
Romelanda |
7 - 0 |
8 aug 15.30 |
ÖIS |
- |
Skepplanda BTK |
7 - 5 |
3-4 plats
Datum |
|
Res |
8 aug 16.30 |
Romelanda |
- |
Skepplanda BTK |
5 - 4 |
Final
Datum |
|
Res |
8 aug 17.00 |
ÖIS |
- |
ÖIS |
5 - 4 |