Zcooly Cup 2019

Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.

F-10 (födda 2009)

Gruppspel

Grupp A
Datum   Res
17 aug 09.00  Eriksbergs IF Eriksberg blå - Vallens IF Lag 2
17 aug 09.00  Nödinge Sk Blå - Utbynäs SK Blå
17 aug 10.00  Eriksbergs IF Eriksberg blå - Nödinge Sk Blå
17 aug 10.00  Vallens IF Lag 2 - Utbynäs SK Blå
17 aug 11.00  Utbynäs SK Blå - Eriksbergs IF Eriksberg blå
17 aug 11.00  Vallens IF Lag 2 - Nödinge Sk Blå
Grupp B
Datum   Res
17 aug 09.30  Trollhättans IF Gul - Jitex Mölndal BK Vit
17 aug 09.30  Surte Bohus - TFK/HIS
17 aug 10.30  Trollhättans IF Gul - Surte Bohus
17 aug 10.30  Jitex Mölndal BK Vit - TFK/HIS
17 aug 11.30  TFK/HIS - Trollhättans IF Gul
17 aug 11.30  Jitex Mölndal BK Vit - Surte Bohus
Grupp C
Datum   Res
17 aug 13.30  Eriksbergs IF Eriksberg - Vallens IF Lag 1
17 aug 13.30  Bergums IF Lag 1 / blå - Utbynäs SK Gul
17 aug 14.30  Eriksbergs IF Eriksberg - Bergums IF Lag 1 / blå
17 aug 14.30  Vallens IF Lag 1 - Utbynäs SK Gul
17 aug 15.30  Utbynäs SK Gul - Eriksbergs IF Eriksberg
17 aug 15.30  Vallens IF Lag 1 - Bergums IF Lag 1 / blå
Grupp D
Datum   Res
17 aug 14.00  Trollhättans IF Svart - Jitex Mölndal BK Lila
17 aug 14.00  Lundby IF - Öjersjö IF
17 aug 15.00  Trollhättans IF Svart - Lundby IF
17 aug 15.00  Jitex Mölndal BK Lila - Öjersjö IF
17 aug 16.00  Öjersjö IF - Trollhättans IF Svart
17 aug 16.00  Jitex Mölndal BK Lila - Lundby IF

 

Extramatcher

Extramatch
Datum   Res
17 aug 12.30  Eriksbergs IF Eriksberg blå - Trollhättans IF Gul
Extramatch
Datum   Res
17 aug 12.30  Vallens IF Lag 2 - Jitex Mölndal BK Vit
Extramatch
Datum   Res
17 aug 13.00  Nödinge Sk Blå - TFK/HIS
Extramatch
Datum   Res
17 aug 13.00  Utbynäs SK Blå - Surte Bohus
Extramatch
Datum   Res
17 aug 16.30  Eriksbergs IF Eriksberg - Trollhättans IF Svart
Extramatch
Datum   Res
17 aug 16.30  Vallens IF Lag 1 - Jitex Mölndal BK Lila
Extramatch
Datum   Res
17 aug 17.00  Bergums IF Lag 1 / blå - Öjersjö IF
Extramatch
Datum   Res
17 aug 17.00  Utbynäs SK Gul - Lundby IF

 

Sponsorer