Zcooly Cup 2019

Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.

P-9 (födda 2010)

Gruppspel

Grupp A
Datum   Res
18 aug 08.30  Skoftebyns IF vit - Björndammens BK 2
18 aug 09.00  Lerum IS Blå - Särö IK Svart
18 aug 09.30  Björndammens BK 2 - Nol IK 2
18 aug 10.00  Särö IK Svart - Skoftebyns IF vit
18 aug 10.30  Nol IK 2 - Lerum IS Blå
18 aug 11.00  Björndammens BK 2 - Särö IK Svart
18 aug 11.30  Nol IK 2 - Skoftebyns IF vit
18 aug 12.00  Lerum IS Blå - Björndammens BK 2
18 aug 12.30  Särö IK Svart - Nol IK 2
18 aug 13.00  Skoftebyns IF vit - Lerum IS Blå
Grupp B
Datum   Res
18 aug 09.00  Lerums IS Lila - Västra Frölunda Rosa
18 aug 09.00  Bergums IF Orange - KF Velebit 1
18 aug 10.00  Västra Frölunda Rosa - Ahlafors IF Lag 1
18 aug 10.00  KF Velebit 1 - Lerums IS Lila
18 aug 11.00  Ahlafors IF Lag 1 - Bergums IF Orange
18 aug 11.00  Västra Frölunda Rosa - KF Velebit 1
18 aug 12.00  Ahlafors IF Lag 1 - Lerums IS Lila
18 aug 12.00  Bergums IF Orange - Västra Frölunda Rosa
18 aug 13.00  KF Velebit 1 - Ahlafors IF Lag 1
18 aug 13.00  Lerums IS Lila - Bergums IF Orange
Grupp C
Datum   Res
18 aug 09.00  Lerums IS Vit - Västra Frölunda Vit
18 aug 09.00  Mölnlycke IF Vargar - Särö IK Grön
18 aug 10.00  Västra Frölunda Vit - Skoftebyns IF svart
18 aug 10.00  Särö IK Grön - Lerums IS Vit
18 aug 11.00  Skoftebyns IF svart - Mölnlycke IF Vargar
18 aug 11.00  Västra Frölunda Vit - Särö IK Grön
18 aug 12.00  Skoftebyns IF svart - Lerums IS Vit
18 aug 12.00  Mölnlycke IF Vargar - Västra Frölunda Vit
18 aug 13.00  Särö IK Grön - Skoftebyns IF svart
18 aug 13.00  Lerums IS Vit - Mölnlycke IF Vargar
Grupp D
Datum   Res
18 aug 13.30  Lerums IS Svart - Västra Frölunda Grön
18 aug 13.30  Eriksbergs IF Lag 2 - Hedekas IF Svart
18 aug 14.30  Västra Frölunda Grön - Nol IK 1
18 aug 14.30  Hedekas IF Svart - Lerums IS Svart
18 aug 15.30  Nol IK 1 - Eriksbergs IF Lag 2
18 aug 15.30  Västra Frölunda Grön - Hedekas IF Svart
18 aug 16.30  Nol IK 1 - Lerums IS Svart
18 aug 16.30  Eriksbergs IF Lag 2 - Västra Frölunda Grön
18 aug 17.30  Hedekas IF Svart - Nol IK 1
18 aug 17.30  Lerums IS Svart - Eriksbergs IF Lag 2
Grupp E
Datum   Res
18 aug 13.30  Eriksbergs IF Lag 3 - Mölnlycke IF Lejon
18 aug 13.30  Bergums IF Gul - KF Velebit 2
18 aug 14.30  Mölnlycke IF Lejon - IFK Strömstad Blå
18 aug 14.30  KF Velebit 2 - Eriksbergs IF Lag 3
18 aug 15.30  IFK Strömstad Blå - Bergums IF Gul
18 aug 15.30  Mölnlycke IF Lejon - KF Velebit 2
18 aug 16.30  IFK Strömstad Blå - Eriksbergs IF Lag 3
18 aug 16.30  Bergums IF Gul - Mölnlycke IF Lejon
18 aug 17.30  KF Velebit 2 - IFK Strömstad Blå
18 aug 17.30  Eriksbergs IF Lag 3 - Bergums IF Gul
Grupp F
Datum   Res
18 aug 13.30  Eriksbergs IF Lag 4 - Mölnlycke IF Björnar
18 aug 14.00  Bergums IF Blå - Särö IK Vit
18 aug 14.30  Mölnlycke IF Björnar - Älvängen IK Blå
18 aug 15.00  Särö IK Vit - Eriksbergs IF Lag 4
18 aug 15.30  Älvängen IK Blå - Bergums IF Blå
18 aug 16.00  Mölnlycke IF Björnar - Särö IK Vit
18 aug 16.30  Älvängen IK Blå - Eriksbergs IF Lag 4
18 aug 17.00  Bergums IF Blå - Mölnlycke IF Björnar
18 aug 17.30  Särö IK Vit - Älvängen IK Blå
18 aug 18.00  Eriksbergs IF Lag 4 - Bergums IF Blå
Grupp G
Datum   Res
18 aug 14.00  Eriksbergs IF Lag 1 - Björndammens BK 1
18 aug 14.00  Älvängen IK Vit - Hedekas IF Röd
18 aug 15.00  Björndammens BK 1 - Ahlafors IF Lag 2
18 aug 15.00  Hedekas IF Röd - Eriksbergs IF Lag 1
18 aug 16.00  Ahlafors IF Lag 2 - Älvängen IK Vit
18 aug 16.00  Björndammens BK 1 - Hedekas IF Röd
18 aug 17.00  Ahlafors IF Lag 2 - Eriksbergs IF Lag 1
18 aug 17.00  Älvängen IK Vit - Björndammens BK 1
18 aug 18.00  Hedekas IF Röd - Ahlafors IF Lag 2
18 aug 18.00  Eriksbergs IF Lag 1 - Älvängen IK Vit

 

Sponsorer