Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | C-slutspel | D-slutspel | |
---|---|---|---|---|
Flickor födda år 2006: Söndag FM 12 lag | ||||
Flickor födda år 2007: Lördag FM. 12 lag | ||||
Girls Night F06/F07: Lördag kväll, 6 lag | Hammarby IF Vit | |||
Pojkar födda år 2006_1: Fredag. 12 lag | ||||
Pojkar födda år 2006_2: Söndag EM. 15 lag | ||||
Pojkar födda år 2007: Lördag EM. 15 lag |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 jan 14.20 | Bällsta FF Vit | - | FOC Farsta Röd | |
12 jan 14.20 | FC Järfälla Svart | - | Enköpings SK Vit | |
12 jan 15.10 | FOC Farsta Röd | - | Håbo FF Vit | |
12 jan 15.10 | Enköpings SK Vit | - | Bällsta FF Vit | |
12 jan 16.00 | Håbo FF Vit | - | FC Järfälla Svart | |
12 jan 16.00 | FOC Farsta Röd | - | Enköpings SK Vit | |
12 jan 16.50 | Håbo FF Vit | - | Bällsta FF Vit | |
12 jan 16.50 | FC Järfälla Svart | - | FOC Farsta Röd | |
12 jan 17.40 | Enköpings SK Vit | - | Håbo FF Vit | |
12 jan 17.40 | Bällsta FF Vit | - | FC Järfälla Svart |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 jan 14.20 | Danderyds SK | - | Boo FF P07:2 | |
12 jan 14.45 | Spånga IS FK 5/6 | - | IFK Aspudden Tellus Gul | |
12 jan 15.10 | Boo FF P07:2 | - | Sörskogen Vit | |
12 jan 15.35 | IFK Aspudden Tellus Gul | - | Danderyds SK | |
12 jan 16.00 | Sörskogen Vit | - | Spånga IS FK 5/6 | |
12 jan 16.25 | Boo FF P07:2 | - | IFK Aspudden Tellus Gul | |
12 jan 16.50 | Sörskogen Vit | - | Danderyds SK | |
12 jan 17.15 | Spånga IS FK 5/6 | - | Boo FF P07:2 | |
12 jan 17.40 | IFK Aspudden Tellus Gul | - | Sörskogen Vit | |
12 jan 18.05 | Danderyds SK | - | Spånga IS FK 5/6 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 jan 14.45 | Bällsta FF Grön | - | FOC Farsta Vit | |
12 jan 14.45 | Spånga IS FK 2 | - | Enköpings SK Grön | |
12 jan 15.35 | FOC Farsta Vit | - | Håbo FF Röd | |
12 jan 15.35 | Enköpings SK Grön | - | Bällsta FF Grön | |
12 jan 16.25 | Håbo FF Röd | - | Spånga IS FK 2 | |
12 jan 16.25 | FOC Farsta Vit | - | Enköpings SK Grön | |
12 jan 17.15 | Håbo FF Röd | - | Bällsta FF Grön | |
12 jan 17.15 | Spånga IS FK 2 | - | FOC Farsta Vit | |
12 jan 18.05 | Enköpings SK Grön | - | Håbo FF Röd | |
12 jan 18.05 | Bällsta FF Grön | - | Spånga IS FK 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 jan 18.40 | Bällsta FF Vit | - | Spånga IS FK 5/6 | |
12 jan 19.05 | Spånga IS FK 5/6 | - | FOC Farsta Vit | |
12 jan 19.55 | FOC Farsta Vit | - | Bällsta FF Vit |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 jan 18.40 | FC Järfälla Svart | - | IFK Aspudden Tellus Gul | |
12 jan 19.30 | IFK Aspudden Tellus Gul | - | Bällsta FF Grön | |
12 jan 19.55 | Bällsta FF Grön | - | FC Järfälla Svart |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 jan 18.40 | Enköpings SK Vit | - | Sörskogen Vit | |
12 jan 19.30 | Sörskogen Vit | - | Spånga IS FK 2 | |
12 jan 20.20 | Spånga IS FK 2 | - | Enköpings SK Vit |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 jan 19.05 | Håbo FF Vit | - | Danderyds SK | |
12 jan 19.30 | Danderyds SK | - | Håbo FF Röd | |
12 jan 20.20 | Håbo FF Röd | - | Håbo FF Vit |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 jan 19.05 | FOC Farsta Röd | - | Boo FF P07:2 | |
12 jan 19.55 | Boo FF P07:2 | - | Enköpings SK Grön | |
12 jan 20.20 | Enköpings SK Grön | - | FOC Farsta Röd |