Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor födda 2002 | Tikkurilan Tiikerit C-girls | |
Flickor födda 2003 | Huddinge IK | |
Flickor födda 2004 | Bele Barkarby F05 | IK Sirius IBK F04 |
Flickor födda 2005 | ||
Flickor födda 2006 | ||
Flickor födda 2007 | ||
Pojkar födda 2001 | Ingarö IF | Täby FC |
Pojkar födda 2002 | Salems IF | Huddinge IBS |
Pojkar födda 2003 | Nykvarns IF | Huddinge IBS P03 |
Pojkar födda 2004 | Huddinge IBS Röd | Täby FC Vit |
Pojkar födda 2005 | ||
Pojkar födda 2006 | ||
Pojkar födda 2007 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 maj 19.30 | Ekerö IK P04 | - | Bromma KFUM | 0 - 4 |
12 maj 20.15 | Täby FC Vit | - | Ingarö IF P04 | 7 - 3 |
13 maj 09.45 | Ingarö IF P04 | - | Ekerö IK P04 | 1 - 4 |
13 maj 09.45 | Bromma KFUM | - | Täby FC Vit | 4 - 1 |
13 maj 11.15 | Ingarö IF P04 | - | Bromma KFUM | 0 - 4 |
13 maj 12.15 | Ekerö IK P04 | - | Täby FC Vit | 2 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bromma KFUM | 3 | 3 | 0 | 0 | 12-1 | 11 | 9 |
2. | Ekerö IK P04 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6-6 | 0 | 6 |
3. | Täby FC Vit | 3 | 1 | 0 | 2 | 9-9 | 0 | 3 |
4. | Ingarö IF P04 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4-15 | -11 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 maj 18.00 | Örby IS | - | Älvsjö AIK P04 Röd | 2 - 3 |
12 maj 18.45 | Huddinge IBS Röd | - | Vendelsö IK Röd | 4 - 4 |
13 maj 09.45 | Vendelsö IK Röd | - | Örby IS | 2 - 4 |
13 maj 10.30 | Älvsjö AIK P04 Röd | - | Huddinge IBS Röd | 3 - 4 |
13 maj 12.15 | Vendelsö IK Röd | - | Älvsjö AIK P04 Röd | 6 - 6 |
13 maj 12.15 | Örby IS | - | Huddinge IBS Röd | 1 - 5 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Huddinge IBS Röd | 3 | 2 | 1 | 0 | 13-8 | 5 | 7 |
2. | Älvsjö AIK P04 Röd | 3 | 1 | 1 | 1 | 12-12 | 0 | 4 |
3. | Örby IS | 3 | 1 | 0 | 2 | 7-10 | -3 | 3 |
4. | Vendelsö IK Röd | 3 | 0 | 2 | 1 | 12-14 | -2 | 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 maj 18.45 | Hammarby IF IBF P04 grön/vit | - | Vendelsö IK Vit | 5 - 2 |
12 maj 19.30 | Salems IF | - | Huddinge IBS Vit | 3 - 12 |
13 maj 09.00 | Vendelsö IK Vit | - | Huddinge IBS Vit | 1 - 9 |
13 maj 09.00 | Salems IF | - | Hammarby IF IBF P04 grön/vit | 1 - 6 |
13 maj 10.30 | Vendelsö IK Vit | - | Salems IF | 2 - 4 |
13 maj 10.30 | Huddinge IBS Vit | - | Hammarby IF IBF P04 grön/vit | 5 - 4 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Huddinge IBS Vit | 3 | 3 | 0 | 0 | 26-8 | 18 | 9 |
2. | Hammarby IF IBF P04 grön/vit | 3 | 2 | 0 | 1 | 15-8 | 7 | 6 |
3. | Salems IF | 3 | 1 | 0 | 2 | 8-20 | -12 | 3 |
4. | Vendelsö IK Vit | 3 | 0 | 0 | 3 | 5-18 | -13 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
12 maj 18.00 | Tyresö Trollbäcken IBK | - | Älvsjö AIK IBF ljusblå | 2 - 1 |
12 maj 20.15 | Grimsta AIK Vit | - | Åkersberga IBF | 4 - 4 |
13 maj 09.00 | Älvsjö AIK IBF ljusblå | - | Åkersberga IBF | 3 - 3 |
13 maj 11.15 | Älvsjö AIK IBF ljusblå | - | Grimsta AIK Vit | 2 - 2 |
13 maj 11.15 | Åkersberga IBF | - | Tyresö Trollbäcken IBK | 5 - 3 |
13 maj 13.00 | Grimsta AIK Vit | - | Tyresö Trollbäcken IBK | 2 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Åkersberga IBF | 3 | 1 | 2 | 0 | 12-10 | 2 | 5 |
2. | Tyresö Trollbäcken IBK | 3 | 1 | 1 | 1 | 7-8 | -1 | 4 |
3. | Grimsta AIK Vit | 3 | 0 | 3 | 0 | 8-8 | 0 | 3 |
4. | Älvsjö AIK IBF ljusblå | 3 | 0 | 2 | 1 | 6-7 | -1 | 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 maj 15.30 | Bromma KFUM | - | Älvsjö AIK P04 Röd | 5 - 4 |
13 maj 16.15 | Åkersberga IBF | - | Hammarby IF IBF P04 grön/vit | 2 - 3 |
13 maj 16.15 | Huddinge IBS Vit | - | Tyresö Trollbäcken IBK | 8 - 1 |
13 maj 16.15 | Huddinge IBS Röd | - | Ekerö IK P04 | 5 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 maj 14.15 | Bromma KFUM | - | Hammarby IF IBF P04 grön/vit | 2 - 3 |
14 maj 15.15 | Huddinge IBS Vit | - | Huddinge IBS Röd | 2 - 4 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 maj 17.30 | Hammarby IF IBF P04 grön/vit | - | Huddinge IBS Röd | 1 - 5 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
13 maj 13.45 | Täby FC Vit | - | Vendelsö IK Röd | 6 - 2 |
13 maj 14.30 | Salems IF | - | Älvsjö AIK IBF ljusblå | 5 - 4 |
13 maj 14.30 | Örby IS | - | Ingarö IF P04 | 6 - 1 |
13 maj 14.30 | Grimsta AIK Vit | - | Vendelsö IK Vit | 3 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 maj 09.00 | Täby FC Vit | - | Salems IF | 5 - 3 |
14 maj 09.45 | Örby IS | - | Grimsta AIK Vit | 2 - 4 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 maj 12.15 | Täby FC Vit | - | Grimsta AIK Vit | 7 - 3 |