Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor födda 2002 | Tikkurilan Tiikerit C-girls | |
Flickor födda 2003 | Huddinge IK | |
Flickor födda 2004 | Bele Barkarby F05 | IK Sirius IBK F04 |
Flickor födda 2005 | ||
Flickor födda 2006 | ||
Flickor födda 2007 | ||
Pojkar födda 2001 | Ingarö IF | Täby FC |
Pojkar födda 2002 | Salems IF | Huddinge IBS |
Pojkar födda 2003 | Nykvarns IF | Huddinge IBS P03 |
Pojkar födda 2004 | Huddinge IBS Röd | Täby FC Vit |
Pojkar födda 2005 | ||
Pojkar födda 2006 | ||
Pojkar födda 2007 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 maj 09.00 | Älta IF Svart | - | TPS Salibandy RY Black | |
14 maj 09.00 | Älvsjö AIK IBF Röd | - | Vendelsö IK Black | |
14 maj 10.30 | TPS Salibandy RY Black | - | Tyresö Trollbäcken IBK | |
14 maj 10.30 | Vendelsö IK Black | - | Älta IF Svart | |
14 maj 12.15 | Tyresö Trollbäcken IBK | - | Älvsjö AIK IBF Röd | |
14 maj 12.15 | TPS Salibandy RY Black | - | Vendelsö IK Black | |
14 maj 13.45 | Tyresö Trollbäcken IBK | - | Älta IF Svart | |
14 maj 13.45 | Älvsjö AIK IBF Röd | - | TPS Salibandy RY Black | |
14 maj 15.30 | Vendelsö IK Black | - | Tyresö Trollbäcken IBK | |
14 maj 15.30 | Älta IF Svart | - | Älvsjö AIK IBF Röd |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 maj 09.00 | Ekerö IK | - | TPS Salibandy RY White | |
14 maj 09.45 | Vendelsö IK Blue | - | IK Frej Täby | |
14 maj 10.30 | TPS Salibandy RY White | - | Grimsta AIK Vit | |
14 maj 11.15 | IK Frej Täby | - | Ekerö IK | |
14 maj 12.15 | Grimsta AIK Vit | - | Vendelsö IK Blue | |
14 maj 13.00 | TPS Salibandy RY White | - | IK Frej Täby | |
14 maj 13.45 | Grimsta AIK Vit | - | Ekerö IK | |
14 maj 14.30 | Vendelsö IK Blue | - | TPS Salibandy RY White | |
14 maj 15.30 | IK Frej Täby | - | Grimsta AIK Vit | |
14 maj 16.15 | Ekerö IK | - | Vendelsö IK Blue |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 maj 09.45 | Älvsjö AIK IBF P05 Blå | - | AIK | |
14 maj 09.45 | Älta IF Vit | - | Ingarö IF Team 05 | |
14 maj 11.15 | AIK | - | Hammarby IF | |
14 maj 11.15 | Ingarö IF Team 05 | - | Älvsjö AIK IBF P05 Blå | |
14 maj 13.00 | Hammarby IF | - | Älta IF Vit | |
14 maj 13.00 | AIK | - | Ingarö IF Team 05 | |
14 maj 14.30 | Hammarby IF | - | Älvsjö AIK IBF P05 Blå | |
14 maj 14.30 | Älta IF Vit | - | AIK | |
14 maj 16.15 | Ingarö IF Team 05 | - | Hammarby IF | |
14 maj 16.15 | Älvsjö AIK IBF P05 Blå | - | Älta IF Vit |