Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
10 sep 13.30 | Öjersjö IF Svart | - | Fässbergs IF Lag 1 | - |
10 sep 13.30 | Hovslätt IK Vit | - | Götaholm BK | - |
10 sep 13.30 | Askims IK Svart | - | Härryda IF | - |
10 sep 14.30 | Öjersjö IF Svart | - | Götaholm BK | - |
10 sep 14.30 | Härryda IF | - | Hovslätt IK Vit | - |
10 sep 14.30 | Fässbergs IF Lag 1 | - | Askims IK Svart | - |
10 sep 15.30 | Öjersjö IF Svart | - | Härryda IF | - |
10 sep 15.30 | Götaholm BK | - | Fässbergs IF Lag 1 | - |
10 sep 15.30 | Hovslätt IK Vit | - | Askims IK Svart | - |
10 sep 16.30 | Härryda IF | - | Götaholm BK | - |
10 sep 16.30 | Askims IK Svart | - | Öjersjö IF Svart | - |
10 sep 16.30 | Fässbergs IF Lag 1 | - | Hovslätt IK Vit | - |
10 sep 17.30 | Götaholm BK | - | Askims IK Svart | - |
10 sep 17.30 | Härryda IF | - | Fässbergs IF Lag 1 | - |
10 sep 17.30 | Hovslätt IK Vit | - | Öjersjö IF Svart | - |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
10 sep 14.00 | Bergsjö IF | - | Fässbergs IF Lag 2 | - |
10 sep 14.00 | Hovslätt IK Röd | - | Öjersjö IF Mix | - |
10 sep 14.00 | Azalea BK Lag 1 | - | Landvetter IS Svart | - |
10 sep 15.00 | Bergsjö IF | - | Öjersjö IF Mix | - |
10 sep 15.00 | Landvetter IS Svart | - | Hovslätt IK Röd | - |
10 sep 15.00 | Fässbergs IF Lag 2 | - | Azalea BK Lag 1 | - |
10 sep 16.00 | Bergsjö IF | - | Landvetter IS Svart | - |
10 sep 16.00 | Öjersjö IF Mix | - | Fässbergs IF Lag 2 | - |
10 sep 16.00 | Hovslätt IK Röd | - | Azalea BK Lag 1 | - |
10 sep 17.00 | Landvetter IS Svart | - | Öjersjö IF Mix | - |
10 sep 17.00 | Azalea BK Lag 1 | - | Bergsjö IF | - |
10 sep 17.00 | Fässbergs IF Lag 2 | - | Hovslätt IK Röd | - |
10 sep 18.00 | Öjersjö IF Mix | - | Azalea BK Lag 1 | - |
10 sep 18.00 | Landvetter IS Svart | - | Fässbergs IF Lag 2 | - |
10 sep 18.00 | Hovslätt IK Röd | - | Bergsjö IF | - |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
10 sep 09.00 | Öjersjö IF Blå | - | Långared BOIS | - |
10 sep 09.00 | Askims IK Röd | - | - | - |
10 sep 09.00 | Azalea BK Lag 2 | - | Landvetter IS Grön | - |
10 sep 10.00 | Öjersjö IF Blå | - | - | - |
10 sep 10.00 | Landvetter IS Grön | - | Askims IK Röd | - |
10 sep 10.00 | Långared BOIS | - | Azalea BK Lag 2 | - |
10 sep 11.00 | Öjersjö IF Blå | - | Landvetter IS Grön | - |
10 sep 11.00 | - | - | Långared BOIS | - |
10 sep 11.00 | Askims IK Röd | - | Azalea BK Lag 2 | - |
10 sep 12.00 | Landvetter IS Grön | - | - | - |
10 sep 12.00 | Azalea BK Lag 2 | - | Öjersjö IF Blå | - |
10 sep 12.00 | Långared BOIS | - | Askims IK Röd | - |
10 sep 13.00 | - | - | Azalea BK Lag 2 | - |
10 sep 13.00 | Landvetter IS Grön | - | Långared BOIS | - |
10 sep 13.00 | Askims IK Röd | - | Öjersjö IF Blå | - |