Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 maj 08.00 | Utbynäs SK Blå | - | Västra Frölunda IF Vit | |
14 maj 08.00 | Hovås Billdal IG 1 | - | IFK Hällingsjö Grön | |
14 maj 08.00 | Mölnlycke IF Gul | - | Öjersjö IF Vit | |
14 maj 08.50 | Utbynäs SK Blå | - | IFK Hällingsjö Grön | |
14 maj 08.50 | Öjersjö IF Vit | - | Hovås Billdal IG 1 | |
14 maj 08.50 | Västra Frölunda IF Vit | - | Mölnlycke IF Gul | |
14 maj 09.40 | Utbynäs SK Blå | - | Öjersjö IF Vit | |
14 maj 09.40 | IFK Hällingsjö Grön | - | Västra Frölunda IF Vit | |
14 maj 10.05 | Hovås Billdal IG 1 | - | Mölnlycke IF Gul | |
14 maj 10.30 | Öjersjö IF Vit | - | IFK Hällingsjö Grön | |
14 maj 10.55 | Mölnlycke IF Gul | - | Utbynäs SK Blå | |
14 maj 10.55 | Västra Frölunda IF Vit | - | Hovås Billdal IG 1 | |
14 maj 11.45 | IFK Hällingsjö Grön | - | Mölnlycke IF Gul | |
14 maj 11.45 | Öjersjö IF Vit | - | Västra Frölunda IF Vit | |
14 maj 11.45 | Hovås Billdal IG 1 | - | Utbynäs SK Blå |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 maj 08.00 | Utbynäs SK Grön | - | BK Bifrost Röd | |
14 maj 08.25 | Sävedalens IF Lag2 | - | IFK Hällingsjö Vit | |
14 maj 08.25 | Hovås Billdal IG 2 | - | Öjersjö IF Grön | |
14 maj 09.15 | Utbynäs SK Grön | - | IFK Hällingsjö Vit | |
14 maj 09.15 | Öjersjö IF Grön | - | Sävedalens IF Lag2 | |
14 maj 09.15 | BK Bifrost Röd | - | Hovås Billdal IG 2 | |
14 maj 10.05 | Utbynäs SK Grön | - | Öjersjö IF Grön | |
14 maj 10.05 | IFK Hällingsjö Vit | - | BK Bifrost Röd | |
14 maj 10.05 | Sävedalens IF Lag2 | - | Hovås Billdal IG 2 | |
14 maj 10.55 | Öjersjö IF Grön | - | IFK Hällingsjö Vit | |
14 maj 10.55 | Hovås Billdal IG 2 | - | Utbynäs SK Grön | |
14 maj 11.20 | BK Bifrost Röd | - | Sävedalens IF Lag2 | |
14 maj 11.45 | IFK Hällingsjö Vit | - | Hovås Billdal IG 2 | |
14 maj 12.10 | Öjersjö IF Grön | - | BK Bifrost Röd | |
14 maj 12.10 | Sävedalens IF Lag2 | - | Utbynäs SK Grön |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 maj 13.00 | Utbynäs SK Röd | - | Älvsborgs FF Svart | |
14 maj 13.00 | Sävedalens IF Lag3 | - | IK Zenith Vit | |
14 maj 13.00 | Mölnlycke IF Vit | - | Öjersjö IF Röd | |
14 maj 13.50 | Utbynäs SK Röd | - | IK Zenith Vit | |
14 maj 14.15 | Öjersjö IF Röd | - | Sävedalens IF Lag3 | |
14 maj 14.15 | Älvsborgs FF Svart | - | Mölnlycke IF Vit | |
14 maj 15.05 | Utbynäs SK Röd | - | Öjersjö IF Röd | |
14 maj 15.05 | IK Zenith Vit | - | Älvsborgs FF Svart | |
14 maj 15.30 | Sävedalens IF Lag3 | - | Mölnlycke IF Vit | |
14 maj 16.20 | Öjersjö IF Röd | - | IK Zenith Vit | |
14 maj 16.20 | Mölnlycke IF Vit | - | Utbynäs SK Röd | |
14 maj 16.20 | Älvsborgs FF Svart | - | Sävedalens IF Lag3 | |
14 maj 17.35 | IK Zenith Vit | - | Mölnlycke IF Vit | |
14 maj 17.35 | Öjersjö IF Röd | - | Älvsborgs FF Svart | |
14 maj 17.35 | Sävedalens IF Lag3 | - | Utbynäs SK Röd |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 maj 13.00 | Älvsborgs FF Blå | - | Gais Lag 1 | |
14 maj 13.25 | IK Zenith Grön | - | Mölnlycke IF Svart | |
14 maj 13.25 | Sävedalens IF Lag1 | - | Öjersjö IF Blå | |
14 maj 14.15 | Älvsborgs FF Blå | - | Mölnlycke IF Svart | |
14 maj 14.15 | Öjersjö IF Blå | - | IK Zenith Grön | |
14 maj 14.40 | Gais Lag 1 | - | Sävedalens IF Lag1 | |
14 maj 15.30 | Älvsborgs FF Blå | - | Öjersjö IF Blå | |
14 maj 15.30 | Mölnlycke IF Svart | - | Gais Lag 1 | |
14 maj 15.30 | IK Zenith Grön | - | Sävedalens IF Lag1 | |
14 maj 16.45 | Öjersjö IF Blå | - | Mölnlycke IF Svart | |
14 maj 16.45 | Sävedalens IF Lag1 | - | Älvsborgs FF Blå | |
14 maj 16.45 | Gais Lag 1 | - | IK Zenith Grön | |
14 maj 17.35 | Mölnlycke IF Svart | - | Sävedalens IF Lag1 | |
14 maj 18.00 | Öjersjö IF Blå | - | Gais Lag 1 | |
14 maj 18.00 | IK Zenith Grön | - | Älvsborgs FF Blå |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
14 maj 13.25 | Utbynäs SK Vit | - | Västra Frölunda IF Grön | |
14 maj 13.25 | Sävedalens IF Lag4 | - | Hovås Billdal IG 3 | |
14 maj 13.50 | Mölnlycke IF Grön | - | GAIS Lag 2 | |
14 maj 14.40 | Utbynäs SK Vit | - | Hovås Billdal IG 3 | |
14 maj 14.40 | GAIS Lag 2 | - | Sävedalens IF Lag4 | |
14 maj 14.40 | Västra Frölunda IF Grön | - | Mölnlycke IF Grön | |
14 maj 15.55 | Utbynäs SK Vit | - | GAIS Lag 2 | |
14 maj 15.55 | Hovås Billdal IG 3 | - | Västra Frölunda IF Grön | |
14 maj 15.55 | Sävedalens IF Lag4 | - | Mölnlycke IF Grön | |
14 maj 16.45 | GAIS Lag 2 | - | Hovås Billdal IG 3 | |
14 maj 17.10 | Mölnlycke IF Grön | - | Utbynäs SK Vit | |
14 maj 17.10 | Västra Frölunda IF Grön | - | Sävedalens IF Lag4 | |
14 maj 18.00 | Hovås Billdal IG 3 | - | Mölnlycke IF Grön | |
14 maj 18.00 | GAIS Lag 2 | - | Västra Frölunda IF Grön | |
14 maj 18.25 | Sävedalens IF Lag4 | - | Utbynäs SK Vit |