Nationaldagscupen Västerås
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Pojkar 2007
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
6 jun 09.00 |
Bele Barkarby P07:2 |
- |
Barkarö SK Röd |
|
6 jun 09.00 |
Västerås SK P08:1 |
- |
Syrianska IF Lag 1 |
|
6 jun 10.20 |
Barkarö SK Röd |
- |
Irsta IF Grön |
|
6 jun 10.20 |
Syrianska IF Lag 1 |
- |
Bele Barkarby P07:2 |
|
6 jun 11.40 |
Irsta IF Grön |
- |
Västerås SK P08:1 |
|
6 jun 12.20 |
Barkarö SK Röd |
- |
Syrianska IF Lag 1 |
|
6 jun 13.40 |
Irsta IF Grön |
- |
Bele Barkarby P07:2 |
|
6 jun 13.40 |
Västerås SK P08:1 |
- |
Barkarö SK Röd |
|
6 jun 14.20 |
Syrianska IF Lag 1 |
- |
Irsta IF Grön |
|
6 jun 14.20 |
Bele Barkarby P07:2 |
- |
Västerås SK P08:1 |
|
Grupp B
Datum |
|
Res |
6 jun 09.00 |
Bele Barkarby P07:2 |
- |
Barkarö SK Blå |
|
6 jun 09.00 |
Västerås SK 2 |
- |
Arboga Södra IF Gul |
|
6 jun 10.20 |
Barkarö SK Blå |
- |
Irsta IF Svart |
|
6 jun 11.00 |
Arboga Södra IF Gul |
- |
Bele Barkarby P07:2 |
|
6 jun 12.20 |
Irsta IF Svart |
- |
Västerås SK 2 |
|
6 jun 12.20 |
Barkarö SK Blå |
- |
Arboga Södra IF Gul |
|
6 jun 13.40 |
Irsta IF Svart |
- |
Bele Barkarby P07:2 |
|
6 jun 13.40 |
Västerås SK 2 |
- |
Barkarö SK Blå |
|
6 jun 14.20 |
Arboga Södra IF Gul |
- |
Irsta IF Svart |
|
6 jun 14.20 |
Bele Barkarby P07:2 |
- |
Västerås SK 2 |
|
Grupp C
Datum |
|
Res |
6 jun 09.00 |
Västerås SK 3 |
- |
Barkarö SK Gul |
|
6 jun 09.40 |
Spånga IsFK |
- |
IK Franke Vit |
|
6 jun 11.00 |
Västerås SK 3 |
- |
Spånga IsFK |
|
6 jun 11.00 |
Barkarö SK Gul |
- |
IK Franke Vit |
|
6 jun 12.20 |
IK Franke Vit |
- |
Västerås SK 3 |
|
6 jun 12.20 |
Barkarö SK Gul |
- |
Spånga IsFK |
|
Grupp D
Datum |
|
Res |
6 jun 09.40 |
Västerås SK 1 |
- |
Skiljebo SK Gul |
|
6 jun 09.40 |
Grödinge SK Grön |
- |
IK Franke Grön |
|
6 jun 11.00 |
Västerås SK 1 |
- |
Grödinge SK Grön |
|
6 jun 11.00 |
Skiljebo SK Gul |
- |
IK Franke Grön |
|
6 jun 13.00 |
IK Franke Grön |
- |
Västerås SK 1 |
|
6 jun 13.00 |
Skiljebo SK Gul |
- |
Grödinge SK Grön |
|
Grupp E
Datum |
|
Res |
6 jun 09.40 |
Skiljebo SK Gul |
- |
Arboga Södra IF Svart |
|
6 jun 09.40 |
IK Franke Svart |
- |
Ramnäs IF |
|
6 jun 11.40 |
Skiljebo SK Gul |
- |
IK Franke Svart |
|
6 jun 11.40 |
Arboga Södra IF Svart |
- |
Ramnäs IF |
|
6 jun 13.00 |
Ramnäs IF |
- |
Skiljebo SK Gul |
|
6 jun 13.00 |
Arboga Södra IF Svart |
- |
IK Franke Svart |
|
Extramatcher
Extramatcher
Datum |
|
Res |
6 jun 15.00 |
Västerås SK 3 |
- |
IK Franke Grön |
|
Extramatcher
Datum |
|
Res |
6 jun 15.00 |
Barkarö SK Gul |
- |
Grödinge SK Grön |
|
Extramatcher
Datum |
|
Res |
6 jun 15.00 |
Spånga IsFK |
- |
Skiljebo SK Gul |
|
Extramatcher
Datum |
|
Res |
6 jun 14.20 |
Västerås SK 1 |
- |
IK Franke Vit |
|
Extramatcher
Datum |
|
Res |
6 jun 15.40 |
Skiljebo SK Gul |
- |
|
|
Extramatcher
Datum |
|
Res |
6 jun 15.00 |
Arboga Södra IF Svart |
- |
|
|
Extramatcher
Datum |
|
Res |
6 jun 15.40 |
IK Franke Svart |
- |
|
|
Extramatcher
Datum |
|
Res |
6 jun 15.00 |
Ramnäs IF |
- |
|
|