Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | C-slutspel | |
---|---|---|---|
Flickor Blå Lätt Lätt | |||
Flickor Blå Lätt Svår | |||
Flickor Blå Medel | |||
Flickor Blå Svår | |||
Flickor Röd Lätt | Huddinge ibs Röd | ||
Flickor Röd Medel | Vallentuna IBK F-03/04 | ||
Flickor Röd Medel Lätt | Bele Barkarby IF F03/04 | ||
Pojkar Blå Lätt Lätt | |||
Pojkar Blå Lätt Svår | |||
Pojkar Blå Medel Lätt | |||
Pojkar Blå Medel Svår | |||
Pojkar Blå Svår Svår | Hässelby P05/06 Svart | ||
Pojkar Ljusröd Lätt | Älvsjö AIK Röd | Tyresö Trollbäcken IBK P04:3 | |
Pojkar Ljusröd Medel | Bele Barkarby P03 | Vallentuna IBK p03/04 | Vendelsö IK P03+ |
Pojkar Mörkröd Lätt | Vallentuna IBK Mörkröd | ||
Pojkar Mörkröd Medel | Huddinge IBS P01/02 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 sep 09.00 | Töjnan IBK P02 | - | Stäkets IF Mörkröd | 0 - 4 |
16 sep 09.45 | Vallentuna IBK Mörkröd | - | IBF Offensiv Lidingö Blå | 3 - 2 |
16 sep 12.00 | Töjnan IBK P02 | - | Vallentuna IBK Mörkröd | 0 - 7 |
16 sep 12.45 | Stäkets IF Mörkröd | - | IBF Offensiv Lidingö Blå | 2 - 4 |
17 sep 07.30 | Töjnan IBK P02 | - | IBF Offensiv Lidingö Blå | 0 - 6 |
17 sep 08.15 | Stäkets IF Mörkröd | - | Vallentuna IBK Mörkröd | 0 - 4 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vallentuna IBK Mörkröd | 3 | 3 | 0 | 0 | 14-2 | 12 | 9 |
2. | IBF Offensiv Lidingö Blå | 3 | 2 | 0 | 1 | 12-5 | 7 | 6 |
3. | Stäkets IF Mörkröd | 3 | 1 | 0 | 2 | 6-8 | -2 | 3 |
4. | Töjnan IBK P02 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0-17 | -17 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 sep 07.30 | Täby FC P02 Vit | - | Hässelby SK IBK P01/02 Röd | 7 - 0 |
16 sep 08.15 | Sickla IF P02 Röd | - | IK Frej P02 | 2 - 4 |
16 sep 10.30 | Täby FC P02 Vit | - | Sickla IF P02 Röd | 4 - 3 |
16 sep 11.15 | Hässelby SK IBK P01/02 Röd | - | IK Frej P02 | 2 - 4 |
17 sep 09.00 | Täby FC P02 Vit | - | IK Frej P02 | 3 - 3 |
17 sep 09.45 | Hässelby SK IBK P01/02 Röd | - | Sickla IF P02 Röd | 1 - 5 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Täby FC P02 Vit | 3 | 2 | 1 | 0 | 14-6 | 8 | 7 |
2. | IK Frej P02 | 3 | 2 | 1 | 0 | 11-7 | 4 | 7 |
3. | Sickla IF P02 Röd | 3 | 1 | 0 | 2 | 10-9 | 1 | 3 |
4. | Hässelby SK IBK P01/02 Röd | 3 | 0 | 0 | 3 | 3-16 | -13 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 sep 13.30 | Töjnan IBK P02 | - | Hässelby SK IBK P01/02 Röd | 2 - 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 sep 14.15 | Stäkets IF Mörkröd | - | Sickla IF P02 Röd | 3 - 4 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 sep 15.00 | IBF Offensiv Lidingö Blå | - | IK Frej P02 | 0 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 sep 15.45 | Vallentuna IBK Mörkröd | - | Täby FC P02 Vit | 3 - 2 |