Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | C-slutspel | |
---|---|---|---|
Flickor Blå Lätt Lätt | |||
Flickor Blå Lätt Svår | |||
Flickor Blå Medel | |||
Flickor Blå Svår | |||
Flickor Röd Lätt | Huddinge ibs Röd | ||
Flickor Röd Medel | Vallentuna IBK F-03/04 | ||
Flickor Röd Medel Lätt | Bele Barkarby IF F03/04 | ||
Pojkar Blå Lätt Lätt | |||
Pojkar Blå Lätt Svår | |||
Pojkar Blå Medel Lätt | |||
Pojkar Blå Medel Svår | |||
Pojkar Blå Svår Svår | Hässelby P05/06 Svart | ||
Pojkar Ljusröd Lätt | Älvsjö AIK Röd | Tyresö Trollbäcken IBK P04:3 | |
Pojkar Ljusröd Medel | Bele Barkarby P03 | Vallentuna IBK p03/04 | Vendelsö IK P03+ |
Pojkar Mörkröd Lätt | Vallentuna IBK Mörkröd | ||
Pojkar Mörkröd Medel | Huddinge IBS P01/02 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 sep 10.30 | Töjnan IBK P04 | - | Vendelsö IK p04 | 4 - 2 |
16 sep 12.45 | Vendelsö IK p04 | - | Täby FC P04 Västra | 1 - 7 |
16 sep 18.00 | Töjnan IBK P04 | - | Täby FC P04 Västra | 0 - 11 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Täby FC P04 Västra | 2 | 2 | 0 | 0 | 18-1 | 17 | 6 |
2. | Töjnan IBK P04 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4-13 | -9 | 3 |
3. | Vendelsö IK p04 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3-11 | -8 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 sep 10.30 | Jakobsbergs IBF P04 Svart | - | Tyresö Trollbäcken IBK P04:3 | 0 - 6 |
16 sep 11.15 | FBC Uppsala Ungdom P04 | - | Täby FC P04 Nordost 1 | 2 - 5 |
16 sep 12.45 | Täby FC P04 Nordost 1 | - | Tyresö Trollbäcken IBK P04:3 | 1 - 1 |
16 sep 13.30 | FBC Uppsala Ungdom P04 | - | Jakobsbergs IBF P04 Svart | 4 - 0 |
16 sep 15.45 | FBC Uppsala Ungdom P04 | - | Tyresö Trollbäcken IBK P04:3 | 4 - 2 |
16 sep 16.30 | Jakobsbergs IBF P04 Svart | - | Täby FC P04 Nordost 1 | 5 - 3 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | FBC Uppsala Ungdom P04 | 3 | 2 | 0 | 1 | 10-7 | 3 | 6 |
2. | Tyresö Trollbäcken IBK P04:3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 9-5 | 4 | 4 |
3. | Täby FC P04 Nordost 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 9-8 | 1 | 4 |
4. | Jakobsbergs IBF P04 Svart | 3 | 1 | 0 | 2 | 5-13 | -8 | 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 sep 11.15 | Farsta IBK P04 vit | - | Älvsjö AIK Röd | 2 - 2 |
16 sep 13.30 | Hässelby SK IBK P03/04 Röd | - | Åkersberga IBF P04 1 | 4 - 6 |
16 sep 16.30 | Farsta IBK P04 vit | - | Hässelby SK IBK P03/04 Röd | 4 - 4 |
16 sep 17.15 | Älvsjö AIK Röd | - | Åkersberga IBF P04 1 | 4 - 2 |
16 sep 19.30 | Farsta IBK P04 vit | - | Åkersberga IBF P04 1 | 2 - 6 |
16 sep 19.30 | Älvsjö AIK Röd | - | Hässelby SK IBK P03/04 Röd | 5 - 3 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Älvsjö AIK Röd | 3 | 2 | 1 | 0 | 11-7 | 4 | 7 |
2. | Åkersberga IBF P04 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 14-10 | 4 | 6 |
3. | Farsta IBK P04 vit | 3 | 0 | 2 | 1 | 8-12 | -4 | 2 |
4. | Hässelby SK IBK P03/04 Röd | 3 | 0 | 1 | 2 | 11-15 | -4 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 sep 20.15 | Täby FC P04 Västra | - | FBC Uppsala Ungdom P04 | 1 - 3 |
17 sep 15.45 | Åkersberga IBF P04 1 | - | Älvsjö AIK Röd | 2 - 4 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 sep 18.00 | FBC Uppsala Ungdom P04 | - | Älvsjö AIK Röd | 3 - 4* |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 sep 21.00 | Täby FC P04 Nordost 1 | - | Farsta IBK P04 vit | 2 - 3 |
17 sep 16.30 | Töjnan IBK P04 | - | Tyresö Trollbäcken IBK P04:3 | 1 - 4 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 sep 18.45 | Farsta IBK P04 vit | - | Tyresö Trollbäcken IBK P04:3 | 3 - 6 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 sep 20.15 | Vendelsö IK p04 | - | Jakobsbergs IBF P04 Svart | 0 - 6 |
17 sep 17.15 | Vendelsö IK p04 | - | Hässelby SK IBK P03/04 Röd | 2 - 4 |
17 sep 19.30 | Jakobsbergs IBF P04 Svart | - | Hässelby SK IBK P03/04 Röd | 9 - 1 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jakobsbergs IBF P04 Svart | 2 | 2 | 0 | 0 | 15-1 | 14 | 6 |
2. | Hässelby SK IBK P03/04 Röd | 2 | 1 | 0 | 1 | 5-11 | -6 | 3 |
3. | Vendelsö IK p04 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2-10 | -8 | 0 |