Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | C-slutspel | |
---|---|---|---|
Flickor Blå Lätt Lätt | |||
Flickor Blå Lätt Svår | |||
Flickor Blå Medel | |||
Flickor Blå Svår | |||
Flickor Röd Lätt | Huddinge ibs Röd | ||
Flickor Röd Medel | Vallentuna IBK F-03/04 | ||
Flickor Röd Medel Lätt | Bele Barkarby IF F03/04 | ||
Pojkar Blå Lätt Lätt | |||
Pojkar Blå Lätt Svår | |||
Pojkar Blå Medel Lätt | |||
Pojkar Blå Medel Svår | |||
Pojkar Blå Svår Svår | Hässelby P05/06 Svart | ||
Pojkar Ljusröd Lätt | Älvsjö AIK Röd | Tyresö Trollbäcken IBK P04:3 | |
Pojkar Ljusröd Medel | Bele Barkarby P03 | Vallentuna IBK p03/04 | Vendelsö IK P03+ |
Pojkar Mörkröd Lätt | Vallentuna IBK Mörkröd | ||
Pojkar Mörkröd Medel | Huddinge IBS P01/02 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 sep 07.30 | Töjnan IBK F04 | - | Älvsjö AIK IBF | 0 - 3 |
16 sep 08.15 | Huddinge ibs Vit | - | IK Sirius IBK F04 | 0 - 2 |
16 sep 13.30 | Töjnan IBK F04 | - | Huddinge ibs Vit | 0 - 2 |
16 sep 14.15 | Älvsjö AIK IBF | - | IK Sirius IBK F04 | 0 - 6 |
16 sep 18.45 | Töjnan IBK F04 | - | IK Sirius IBK F04 | 1 - 1 |
16 sep 19.30 | Älvsjö AIK IBF | - | Huddinge ibs Vit | 1 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | IK Sirius IBK F04 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9-1 | 8 | 7 |
2. | Huddinge ibs Vit | 3 | 2 | 0 | 1 | 4-3 | 1 | 6 |
3. | Älvsjö AIK IBF | 3 | 1 | 0 | 2 | 4-8 | -4 | 3 |
4. | Töjnan IBK F04 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1-6 | -5 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 sep 09.00 | Väsby IBK | - | Huddinge ibs Röd | 1 - 2 |
16 sep 09.45 | FBC Uppsala F-04 | - | Telge SIBK F03/05 | 4 - 0 |
16 sep 15.00 | Väsby IBK | - | FBC Uppsala F-04 | 2 - 1 |
16 sep 15.45 | Huddinge ibs Röd | - | Telge SIBK F03/05 | 12 - 1 |
16 sep 20.15 | Väsby IBK | - | Telge SIBK F03/05 | 4 - 2 |
16 sep 21.00 | Huddinge ibs Röd | - | FBC Uppsala F-04 | 3 - 0 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Huddinge ibs Röd | 3 | 3 | 0 | 0 | 17-2 | 15 | 9 |
2. | Väsby IBK | 3 | 2 | 0 | 1 | 7-5 | 2 | 6 |
3. | FBC Uppsala F-04 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5-5 | 0 | 3 |
4. | Telge SIBK F03/05 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3-20 | -17 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 sep 10.30 | Töjnan IBK F04 | - | Telge SIBK F03/05 | 2 - 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 sep 11.15 | Älvsjö AIK IBF | - | FBC Uppsala F-04 | 2 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 sep 12.00 | Huddinge ibs Vit | - | Väsby IBK | 2 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
17 sep 12.45 | IK Sirius IBK F04 | - | Huddinge ibs Röd | 1 - 3 |