Frida Bandycup Vänersborg 2021
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
|
Slutspel |
F10 |
|
F11 |
|
F12 |
Villa Lidköping BK F12 |
F13 |
Spånga Bromsten Blå |
F13
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
13 nov 09.30 |
IFK Vänersborg Blå |
- |
Selånger Bandy |
3 - 0 |
13 nov 09.30 |
Uppsala BoIS |
- |
Surte/Kareby F13 |
3 - 2 |
13 nov 10.30 |
Gripen Trollhättan Svart |
- |
Skirö AIK |
0 - 1 |
13 nov 11.30 |
Gripen Trollhättan Svart |
- |
Hammarby IF Bandy |
0 - 1 |
13 nov 12.00 |
Uppsala BoIS |
- |
SK Höjden/Mölndal F13 |
1 - 2 |
13 nov 13.00 |
IFK Vänersborg Blå |
- |
Spånga Bromsten Blå |
0 - 2 |
13 nov 13.00 |
SK Höjden/Mölndal F13 |
- |
Surte/Kareby F13 |
4 - 2 |
13 nov 13.30 |
Hammarby IF Bandy |
- |
Skirö AIK |
3 - 1 |
13 nov 14.30 |
Selånger Bandy |
- |
Spånga Bromsten Blå |
3 - 4 |
13 nov 16.30 |
Selånger Bandy |
- |
SK Höjden/Mölndal F13 |
0 - 6 |
13 nov 17.00 |
IFK Vänersborg Blå |
- |
Gripen Trollhättan Svart |
4 - 3 |
13 nov 18.00 |
Spånga Bromsten Blå |
- |
Surte/Kareby F13 |
5 - 1 |
13 nov 18.00 |
IFK Vänersborg Blå |
- |
Uppsala BoIS |
3 - 5 |
13 nov 18.30 |
Selånger Bandy |
- |
Hammarby IF Bandy |
2 - 3 |
13 nov 19.00 |
Spånga Bromsten Blå |
- |
Skirö AIK |
4 - 0 |
13 nov 19.00 |
Gripen Trollhättan Svart |
- |
Uppsala BoIS |
0 - 2 |
13 nov 19.30 |
Hammarby IF Bandy |
- |
SK Höjden/Mölndal F13 |
0 - 3 |
13 nov 19.30 |
Skirö AIK |
- |
Surte/Kareby F13 |
4 - 0 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
SK Höjden/Mölndal F13 |
4 |
4 |
0 | 0 |
15-3 |
12 |
8 |
2. |
Spånga Bromsten Blå |
4 |
4 |
0 | 0 |
15-4 |
11 |
8 |
3. |
Uppsala BoIS |
4 |
3 |
0 | 1 |
11-7 |
4 |
6 |
4. |
Hammarby IF Bandy |
4 |
3 |
0 | 1 |
7-6 |
1 |
6 |
5. |
IFK Vänersborg Blå |
4 |
2 |
0 | 2 |
10-10 |
0 |
4 |
6. |
Skirö AIK |
4 |
2 |
0 | 2 |
6-7 |
-1 |
4 |
7. |
Gripen Trollhättan Svart |
4 |
0 |
0 | 4 |
3-8 |
-5 |
0 |
8. |
Surte/Kareby F13 |
4 |
0 |
0 | 4 |
5-16 |
-11 |
0 |
9. |
Selånger Bandy |
4 |
0 |
0 | 4 |
5-16 |
-11 |
0 |
Slutspel
Mellanrunda grupp 1
Datum |
|
Res |
14 nov 09.00 |
Surte/Kareby F13 |
- |
Selånger Bandy |
3 - 1 |
14 nov 10.00 |
Gripen Trollhättan Svart |
- |
Selånger Bandy |
1 - 1 |
14 nov 12.30 |
Gripen Trollhättan Svart |
- |
Surte/Kareby F13 |
0 - 6 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Surte/Kareby F13 |
2 |
2 |
0 | 0 |
9-1 |
8 |
4 |
2. |
Selånger Bandy |
2 |
0 |
1 | 1 |
2-4 |
-2 |
1 |
3. |
Gripen Trollhättan Svart |
2 |
0 |
1 | 1 |
1-7 |
-6 |
1 |
Kvartsfinaler
Datum |
|
Res |
14 nov 08.00 |
Hammarby IF Bandy |
- |
IFK Vänersborg Blå |
0 - 1 |
14 nov 08.30 |
Uppsala BoIS |
- |
Skirö AIK |
4 - 1 |
Semifinaler
Datum |
|
Res |
14 nov 11.00 |
SK Höjden/Mölndal F13 |
- |
IFK Vänersborg Blå |
2 - 1 |
14 nov 11.30 |
Spånga Bromsten Blå |
- |
Uppsala BoIS |
2 - 1 |
5-6 plats
Datum |
|
Res |
14 nov 12.00 |
Hammarby IF Bandy |
- |
Skirö AIK |
0 - 1 |
3-4 plats
Datum |
|
Res |
14 nov 13.30 |
IFK Vänersborg Blå |
- |
Uppsala BoIS |
2 - 3 |
Final
Datum |
|
Res |
14 nov 14.30 |
SK Höjden/Mölndal F13 |
- |
Spånga Bromsten Blå |
1 - 5 |