Habo Honda Cup 2017
Click on the classnames to see the results of the class.
7 Players. Boys.
Group stage
Group A
Date |
|
Res |
1 jul 08.00 |
Jönköpings Södra IF Vit |
- |
Harrie FF Röd |
|
1 jul 08.00 |
Tabergs SK Röd |
- |
Bankeryds SK Gul |
|
1 jul 10.55 |
Harrie FF Röd |
- |
Tabergs SK Röd |
|
1 jul 10.55 |
Bankeryds SK Gul |
- |
Jönköpings Södra IF Vit |
|
1 jul 13.50 |
Bankeryds SK Gul |
- |
Harrie FF Röd |
|
1 jul 13.50 |
Tabergs SK Röd |
- |
Jönköpings Södra IF Vit |
|
Group B
Date |
|
Res |
1 jul 09.10 |
Habo IF Blå |
- |
Månsarps IF |
|
1 jul 09.10 |
Mjölby AI Gul |
- |
Ulricehamns IFK Svart |
|
1 jul 12.40 |
Ulricehamns IFK Svart |
- |
Habo IF Blå |
|
1 jul 12.40 |
Månsarps IF |
- |
Mjölby AI Gul |
|
1 jul 15.35 |
Månsarps IF |
- |
Ulricehamns IFK Svart |
|
1 jul 15.35 |
Habo IF Blå |
- |
Mjölby AI Gul |
|
Group C
Date |
|
Res |
1 jul 08.00 |
Bankeryds SK Svart |
- |
Hovslätt IK Vit |
|
1 jul 08.35 |
Habo IF Vit |
- |
Harrie FF Blå |
|
1 jul 11.30 |
Hovslätt IK Vit |
- |
Habo IF Vit |
|
1 jul 11.30 |
Harrie FF Blå |
- |
Bankeryds SK Svart |
|
1 jul 14.25 |
Hovslätt IK Vit |
- |
Harrie FF Blå |
|
1 jul 15.00 |
Habo IF Vit |
- |
Bankeryds SK Svart |
|
Group D
Date |
|
Res |
1 jul 08.00 |
Tenhults IF Vit |
- |
Tabergs SK Gul |
|
1 jul 08.35 |
Jönköpings Södra IF Grön |
- |
Reftele/Ås |
|
1 jul 11.30 |
Tabergs SK Gul |
- |
Jönköpings Södra IF Grön |
|
1 jul 11.30 |
Reftele/Ås |
- |
Tenhults IF Vit |
|
1 jul 14.25 |
Tenhults IF Vit |
- |
Jönköpings Södra IF Grön |
|
1 jul 15.00 |
Tabergs SK Gul |
- |
Reftele/Ås |
|
Group E
Date |
|
Res |
1 jul 09.45 |
Tenhults IF Svart |
- |
Norrahammars IK |
|
1 jul 10.20 |
Skeninge IK |
- |
Skillingaryds IS |
|
1 jul 12.40 |
Norrahammars IK |
- |
Skeninge IK |
|
1 jul 12.40 |
Skillingaryds IS |
- |
Tenhults IF Svart |
|
1 jul 17.20 |
Skeninge IK |
- |
Tenhults IF Svart |
|
1 jul 17.20 |
Skillingaryds IS |
- |
Norrahammars IK |
|
Group F
Date |
|
Res |
1 jul 09.45 |
Mullsjö IF |
- |
Hovslätt IK Röd |
|
1 jul 10.20 |
Ulricehamns IFK Blå |
- |
Mjölby AI Svart |
|
1 jul 13.15 |
Hovslätt IK Röd |
- |
Ulricehamns IFK Blå |
|
1 jul 13.50 |
Mjölby AI Svart |
- |
Mullsjö IF |
|
1 jul 16.45 |
Ulricehamns IFK Blå |
- |
Mullsjö IF |
|
1 jul 17.20 |
Hovslätt IK Röd |
- |
Mjölby AI Svart |
|
Extra games
Extra group 2
Date |
|
Res |
2 jul 08.00 |
Jönköpings Södra IF Grön |
- |
Norrahammars IK |
|
2 jul 08.00 |
Mullsjö IF |
- |
Tenhults IF Vit |
|
2 jul 08.00 |
Reftele/Ås |
- |
Hovslätt IK Röd |
|
2 jul 08.00 |
Skillingaryds IS |
- |
Ulricehamns IFK Blå |
|
2 jul 08.35 |
Tenhults IF Svart |
- |
Mjölby AI Svart |
|
2 jul 08.35 |
Skeninge IK |
- |
Tabergs SK Gul |
|
Extra group 2
Date |
|
Res |
2 jul 12.40 |
Reftele/Ås |
- |
Mullsjö IF |
|
2 jul 12.40 |
Skillingaryds IS |
- |
Hovslätt IK Röd |
|
2 jul 12.40 |
Mjölby AI Svart |
- |
Tenhults IF Vit |
|
2 jul 12.40 |
Tabergs SK Gul |
- |
Tenhults IF Svart |
|
2 jul 12.40 |
Ulricehamns IFK Blå |
- |
Norrahammars IK |
|
2 jul 12.40 |
Skeninge IK |
- |
Jönköpings Södra IF Grön |
|
Extra group 2
Date |
|
Res |
2 jul 09.10 |
Bankeryds SK Gul |
- |
Mjölby AI Gul |
|
2 jul 09.10 |
Bankeryds SK Svart |
- |
Tabergs SK Röd |
|
2 jul 09.10 |
Harrie FF Röd |
- |
Habo IF Vit |
|
2 jul 09.45 |
Månsarps IF |
- |
Hovslätt IK Vit |
|
2 jul 09.45 |
Ulricehamns IFK Svart |
- |
Jönköpings Södra IF Vit |
|
2 jul 09.45 |
Habo IF Blå |
- |
Harrie FF Blå |
|
Extra group 2
Date |
|
Res |
2 jul 13.15 |
Månsarps IF |
- |
Bankeryds SK Gul |
|
2 jul 13.15 |
Habo IF Vit |
- |
Ulricehamns IFK Svart |
|
2 jul 13.15 |
Jönköpings Södra IF Vit |
- |
Habo IF Blå |
|
2 jul 13.50 |
Harrie FF Röd |
- |
Bankeryds SK Svart |
|
2 jul 13.50 |
Harrie FF Blå |
- |
Tabergs SK Röd |
|
2 jul 13.50 |
Mjölby AI Gul |
- |
Hovslätt IK Vit |
|