Habo Honda Cup 2019
Click on the classnames to see the results of the class.
7 Players. Boys.
Group stage
Group A
Date |
|
Res |
29 jun 10.00 |
Ulricehamns IFK Svart |
- |
Danderyds SK Röd |
|
29 jun 10.00 |
Habo IF Blå |
- |
Fc Gute Grön |
|
29 jun 13.00 |
Fc Gute Grön |
- |
Ulricehamns IFK Svart |
|
29 jun 13.30 |
Danderyds SK Röd |
- |
Habo IF Blå |
|
29 jun 16.00 |
Danderyds SK Röd |
- |
Fc Gute Grön |
|
29 jun 16.30 |
Habo IF Blå |
- |
Ulricehamns IFK Svart |
|
Group B
Date |
|
Res |
29 jun 09.30 |
Reftele/Ås GoIF |
- |
Danderyds SK Blå |
|
29 jun 10.00 |
Habo IF Svart |
- |
Fc Gute Gul |
|
29 jun 13.30 |
Fc Gute Gul |
- |
Reftele/Ås GoIF |
|
29 jun 13.30 |
Danderyds SK Blå |
- |
Habo IF Svart |
|
29 jun 16.00 |
Habo IF Svart |
- |
Reftele/Ås GoIF |
|
29 jun 16.30 |
Danderyds SK Blå |
- |
Fc Gute Gul |
|
Group C
Date |
|
Res |
29 jun 09.00 |
Fc Gute Röd |
- |
Ulricehamns IFK Blå |
|
29 jun 09.30 |
Anderstorps IF Blå |
- |
Bankeryd SK Vit |
|
29 jun 12.30 |
Bankeryd SK Vit |
- |
Fc Gute Röd |
|
29 jun 12.30 |
Ulricehamns IFK Blå |
- |
Anderstorps IF Blå |
|
29 jun 15.30 |
Bankeryd SK Vit |
- |
Ulricehamns IFK Blå |
|
29 jun 16.00 |
Fc Gute Röd |
- |
Anderstorps IF Blå |
|
Group D
Date |
|
Res |
29 jun 10.30 |
IF Fram |
- |
Anderstorps IF Grön |
|
29 jun 10.30 |
Habo IF Vit |
- |
Hovshaga AIF |
|
29 jun 14.00 |
IF Fram |
- |
Habo IF Vit |
|
29 jun 14.00 |
Anderstorps IF Grön |
- |
Hovshaga AIF |
|
29 jun 16.30 |
Hovshaga AIF |
- |
IF Fram |
|
29 jun 17.00 |
Habo IF Vit |
- |
Anderstorps IF Grön |
|
Group E
Date |
|
Res |
29 jun 10.00 |
Månsarps IF |
- |
Harrie FF Röd |
|
29 jun 10.30 |
Danderyds SK Vit |
- |
Bankeryd SK Svart |
|
29 jun 14.00 |
Harrie FF Röd |
- |
Danderyds SK Vit |
|
29 jun 14.00 |
Bankeryd SK Svart |
- |
Månsarps IF |
|
29 jun 17.00 |
Danderyds SK Vit |
- |
Månsarps IF |
|
29 jun 17.00 |
Bankeryd SK Svart |
- |
Harrie FF Röd |
|
Group F
Date |
|
Res |
29 jun 09.30 |
Ulricehamns IFK Röd |
- |
Harrie FF Blå |
|
29 jun 10.00 |
Vrigstad IF |
- |
Bankeryd SK Gul |
|
29 jun 13.30 |
Vrigstad IF |
- |
Ulricehamns IFK Röd |
|
29 jun 13.30 |
Bankeryd SK Gul |
- |
Harrie FF Blå |
|
29 jun 16.30 |
Harrie FF Blå |
- |
Vrigstad IF |
|
29 jun 17.00 |
Bankeryd SK Gul |
- |
Ulricehamns IFK Röd |
|
Extra games
Extra group 2
Date |
|
Res |
30 jun 08.00 |
Anderstorps IF Grön |
- |
Bankeryd SK Svart |
|
30 jun 08.00 |
Harrie FF Röd |
- |
Ulricehamns IFK Röd |
|
30 jun 08.00 |
Ulricehamns IFK Svart |
- |
Danderyds SK Vit |
|
30 jun 08.00 |
Vrigstad IF |
- |
Reftele/Ås GoIF |
|
30 jun 08.00 |
Habo IF Blå |
- |
Fc Gute Röd |
|
30 jun 08.00 |
Danderyds SK Blå |
- |
Bankeryd SK Vit |
|
30 jun 08.30 |
Harrie FF Blå |
- |
Månsarps IF |
|
30 jun 08.30 |
Ulricehamns IFK Blå |
- |
Habo IF Vit |
|
30 jun 08.30 |
Danderyds SK Röd |
- |
Hovshaga AIF |
|
30 jun 08.30 |
Habo IF Svart |
- |
IF Fram |
|
30 jun 08.30 |
Bankeryd SK Gul |
- |
Fc Gute Grön |
|
30 jun 08.30 |
Fc Gute Gul |
- |
Anderstorps IF Blå |
|
Extra group 2
Date |
|
Res |
30 jun 11.00 |
Bankeryd SK Svart |
- |
Danderyds SK Röd |
|
30 jun 11.00 |
IF Fram |
- |
Bankeryd SK Gul |
|
30 jun 11.00 |
Fc Gute Grön |
- |
Månsarps IF |
|
30 jun 11.00 |
Hovshaga AIF |
- |
Reftele/Ås GoIF |
|
30 jun 11.00 |
Anderstorps IF Grön |
- |
Ulricehamns IFK Blå |
|
30 jun 11.30 |
Fc Gute Röd |
- |
Danderyds SK Vit |
|
30 jun 11.30 |
Habo IF Blå |
- |
Harrie FF Röd |
|
30 jun 11.30 |
Habo IF Svart |
- |
Anderstorps IF Blå |
|
30 jun 11.30 |
Ulricehamns IFK Röd |
- |
Fc Gute Gul |
|
30 jun 11.30 |
Bankeryd SK Vit |
- |
Ulricehamns IFK Svart |
|
30 jun 12.00 |
Vrigstad IF |
- |
Danderyds SK Blå |
|
30 jun 12.00 |
Habo IF Vit |
- |
Harrie FF Blå |
|
Extra group 2
Date |
|
Res |
30 jun 13.00 |
Fc Gute Grön |
- |
IF Fram |
|
30 jun 14.00 |
Bankeryd SK Svart |
- |
Hovshaga AIF |
|
30 jun 14.00 |
Danderyds SK Blå |
- |
Anderstorps IF Grön |
|
30 jun 14.00 |
Harrie FF Röd |
- |
Habo IF Svart |
|
30 jun 14.00 |
Bankeryd SK Vit |
- |
Fc Gute Gul |
|
30 jun 14.00 |
Ulricehamns IFK Svart |
- |
Fc Gute Röd |
|
30 jun 14.30 |
Danderyds SK Röd |
- |
Ulricehamns IFK Röd |
|
30 jun 14.30 |
Danderyds SK Vit |
- |
Habo IF Blå |
|
30 jun 14.30 |
Vrigstad IF |
- |
Habo IF Vit |
|
30 jun 14.30 |
Månsarps IF |
- |
Reftele/Ås GoIF |
|
30 jun 14.30 |
Anderstorps IF Blå |
- |
Bankeryd SK Gul |
|
30 jun 14.30 |
Ulricehamns IFK Blå |
- |
Harrie FF Blå |
|