Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | |
---|---|---|
Flickor Blå Lättsvår-Lätt (0506) | ||
Flickor Blå Svår-Medel (0304) | Täby FC F03 | |
Flickor Mörkröd Medellätt-Lätt (0102) | Hammarby IF IBF Hammarby F02-03 | |
Grön F07-08 (Ålder 7-9 år) | ||
Grön P07 (Ålder 8-9 år) | ||
Grön P08 (Ålder 7-8 år) | ||
Pojkar Blå Lätt (0506) | ||
Pojkar Blå Medelsvår-Medellätt (0405) | ||
Pojkar Blå Svår (03) | Bele Barkarby P03 | |
Pojkar Ljusröd Lätt (02) | Bele barkarby P02 | |
Pojkar Ljusröd Medellätt (0102) | Telge SIBK P02 | |
Pojkar Mörkröd Medel-lätt (00) | Älvsjö AIK | |
Pojkar Svart (HJ) | Rotebro IS IBK Vit |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
28 feb 08.00 | Ekerö IK Blå | - | Örby IS | |
28 feb 08.45 | AIK | - | Rotebro Innebandy Blå-04 | |
28 feb 09.30 | Örby IS | - | Hässelby SK Innebandy Röd | |
28 feb 10.15 | Rotebro Innebandy Blå-04 | - | Ekerö IK Blå | |
28 feb 11.00 | Hässelby SK Innebandy Röd | - | AIK | |
28 feb 11.45 | Örby IS | - | Rotebro Innebandy Blå-04 | |
28 feb 12.30 | Hässelby SK Innebandy Röd | - | Ekerö IK Blå | |
28 feb 13.15 | AIK | - | Örby IS | |
28 feb 14.00 | Rotebro Innebandy Blå-04 | - | Hässelby SK Innebandy Röd | |
28 feb 14.45 | Ekerö IK Blå | - | AIK |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
28 feb 11.15 | RIS IBK P05 Röd | - | Vaxholms IBF P04 Blå | |
28 feb 12.00 | Bromma KFUM Lag 1, Blå | - | Grimsta AIK P05 Röd Lag B | |
28 feb 12.45 | Vaxholms IBF P04 Blå | - | Tungelsta IF | |
28 feb 13.30 | Grimsta AIK P05 Röd Lag B | - | RIS IBK P05 Röd | |
28 feb 14.15 | Tungelsta IF | - | Bromma KFUM Lag 1, Blå | |
28 feb 15.00 | Vaxholms IBF P04 Blå | - | Grimsta AIK P05 Röd Lag B | |
28 feb 15.45 | Tungelsta IF | - | RIS IBK P05 Röd | |
28 feb 16.30 | Bromma KFUM Lag 1, Blå | - | Vaxholms IBF P04 Blå | |
28 feb 17.15 | Grimsta AIK P05 Röd Lag B | - | Tungelsta IF | |
28 feb 18.00 | RIS IBK P05 Röd | - | Bromma KFUM Lag 1, Blå |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
27 feb 12.00 | Grimsta AIK P04 röd | - | Bro IK | |
27 feb 12.45 | Hammarby Lag1 | - | Rotebro Innebandy Vit-04 | |
27 feb 13.30 | Bro IK | - | Täby FC Västra | |
27 feb 14.15 | Rotebro Innebandy Vit-04 | - | Grimsta AIK P04 röd | |
27 feb 15.00 | Täby FC Västra | - | Hammarby Lag1 | |
27 feb 15.45 | Bro IK | - | Rotebro Innebandy Vit-04 | |
27 feb 16.30 | Täby FC Västra | - | Grimsta AIK P04 röd | |
27 feb 17.15 | Hammarby Lag1 | - | Bro IK | |
27 feb 18.00 | Rotebro Innebandy Vit-04 | - | Täby FC Västra | |
27 feb 19.30 | Grimsta AIK P04 röd | - | Hammarby Lag1 |