Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
3 sep 09.00 | Landvetter IS Röd | - | Kållered SK Blå | |
3 sep 09.00 | Bergsjö IF BIF-P12 | - | Öjersjö IF Vit | |
3 sep 09.00 | BK Häcken Gul | - | Torslanda IK Fowler | |
3 sep 09.30 | Utbynäs SK Gul | - | Näsets SK NSK | |
3 sep 10.00 | Kållered SK Blå | - | Bergsjö IF BIF-P12 | |
3 sep 10.00 | Öjersjö IF Vit | - | Landvetter IS Röd | |
3 sep 10.30 | BK Häcken Gul | - | Utbynäs SK Gul | |
3 sep 10.30 | Torslanda IK Fowler | - | Näsets SK NSK | |
3 sep 11.00 | Öjersjö IF Vit | - | Kållered SK Blå | |
3 sep 11.30 | Utbynäs SK Gul | - | Torslanda IK Fowler | |
3 sep 11.30 | Landvetter IS Röd | - | Bergsjö IF BIF-P12 | |
3 sep 12.00 | Näsets SK NSK | - | BK Häcken Gul | |
3 sep 12.30 | Bergsjö IF BIF-P12 | - | Torslanda IK Fowler | |
3 sep 12.30 | Utbynäs SK Gul | - | Öjersjö IF Vit | |
3 sep 13.00 | Näsets SK NSK | - | Landvetter IS Röd | |
3 sep 13.00 | Kållered SK Blå | - | BK Häcken Gul |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
3 sep 13.30 | Öjersjö IF Röd | - | Utbynäs SK Blå | |
3 sep 13.30 | Goldcoast fc 2 | - | Kållered SK Vit | |
3 sep 13.30 | Landvetter IS Grön | - | BK Häcken Svart | |
3 sep 14.30 | Utbynäs SK Blå | - | Goldcoast fc 2 | |
3 sep 14.30 | Öjersjö IF Röd | - | BK Häcken Svart | |
3 sep 14.30 | Kållered SK Vit | - | Landvetter IS Grön | |
3 sep 15.30 | BK Häcken Svart | - | Utbynäs SK Blå | |
3 sep 15.30 | Öjersjö IF Röd | - | Kållered SK Vit | |
3 sep 16.00 | Landvetter IS Grön | - | Goldcoast fc 2 | |
3 sep 16.30 | Kållered SK Vit | - | BK Häcken Svart | |
3 sep 17.00 | Goldcoast fc 2 | - | Öjersjö IF Röd | |
3 sep 17.00 | Utbynäs SK Blå | - | Landvetter IS Grön |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
3 sep 13.30 | Kärra Dragons Fc Dragons 1 | - | BK Häcken Vit | |
3 sep 14.00 | Goldcoast fc 1 | - | Landvetter IS Svart | |
3 sep 14.00 | Öjersjö IF Blå | - | Björndammens Bk Blåvitt | |
3 sep 15.00 | Kärra Dragons Fc Dragons 1 | - | Björndammens Bk Blåvitt | |
3 sep 15.00 | Landvetter IS Svart | - | Öjersjö IF Blå | |
3 sep 15.00 | BK Häcken Vit | - | Goldcoast fc 1 | |
3 sep 16.00 | Öjersjö IF Blå | - | Goldcoast fc 1 | |
3 sep 16.00 | Björndammens Bk Blåvitt | - | BK Häcken Vit | |
3 sep 16.00 | Kärra Dragons Fc Dragons 1 | - | Landvetter IS Svart | |
3 sep 17.00 | Goldcoast fc 1 | - | Kärra Dragons Fc Dragons 1 | |
3 sep 17.30 | BK Häcken Vit | - | Öjersjö IF Blå | |
3 sep 17.30 | Landvetter IS Svart | - | Björndammens Bk Blåvitt |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
3 sep 13.00 | Skepplanda BTK Gul | - | Landvetter IS Vit | |
3 sep 13.00 | Björndammens Bk Lag 1 | - | Guldheden IK Röd | |
3 sep 14.00 | Torslanda IK Gerrard | - | Landvetter IS Vit | |
3 sep 14.00 | Guldheden IK Röd | - | BK Skottfint Lag 1 | |
3 sep 14.30 | Björndammens Bk Lag 1 | - | Skepplanda BTK Gul | |
3 sep 15.00 | Guldheden IK Röd | - | Landvetter IS Vit | |
3 sep 15.30 | Skepplanda BTK Gul | - | Torslanda IK Gerrard | |
3 sep 15.30 | BK Skottfint Lag 1 | - | Björndammens Bk Lag 1 | |
3 sep 16.30 | Guldheden IK Röd | - | Skepplanda BTK Gul | |
3 sep 16.30 | Torslanda IK Gerrard | - | Björndammens Bk Lag 1 | |
3 sep 16.30 | Landvetter IS Vit | - | BK Skottfint Lag 1 | |
3 sep 17.30 | BK Skottfint Lag 1 | - | Torslanda IK Gerrard |