|
Datum |
Plan |
|
Res |
|
Sö 3 mar 12.15 | Stenbockshallen |
Fristad Goif Orange - Kinna IF |
|
|
Sö 3 mar 12.30 | Stenbockshallen |
Älvsborg FF ÄFF blå - Ulricehamns IFK Svart |
|
|
Sö 3 mar 12.45 | Stenbockshallen |
Älvsborg FF ÄFF svart - Ulricehamns IFK Blå |
|
|
Sö 3 mar 13.00 | Stenbockshallen |
Hallby IF Lag 1 Blå - Älvsborg FF ÄFF vit |
|
|
Sö 3 mar 13.15 | Stenbockshallen |
Fristad Goif Grön - Horred / Kungkarl |
|
|
Sö 3 mar 13.30 | Stenbockshallen |
Älvsborg FF ÄFF blå - Fristad Goif Grön |
|
|
Sö 3 mar 13.50 | Stenbockshallen |
Älvsborg FF ÄFF vit - Fristad Goif Orange |
|
|
Sö 3 mar 14.05 | Stenbockshallen |
Ulricehamns IFK Svart - Kinna IF |
|
|
Sö 3 mar 14.20 | Stenbockshallen |
Ulricehamns IFK Blå - Hallby IF Lag 1 Blå |
|
|
Sö 3 mar 14.35 | Stenbockshallen |
Horred / Kungkarl - Älvsborg FF ÄFF svart |
|
|
Sö 3 mar 14.50 | Stenbockshallen |
Fristad Goif Orange - Ulricehamns IFK Blå |
|
|
Sö 3 mar 15.05 | Stenbockshallen |
Kinna IF - Älvsborg FF ÄFF vit |
|
|
Sö 3 mar 15.20 | Stenbockshallen |
Hallby IF Lag 1 Blå - Horred / Kungkarl |
|
|
Sö 3 mar 15.35 | Stenbockshallen |
Älvsborg FF ÄFF svart - Kinna IF |
|
|
Sö 3 mar 15.50 | Stenbockshallen |
Fristad Goif Grön - Ulricehamns IFK Svart |
|
|
Sö 3 mar 16.05 | Stenbockshallen |
Älvsborg FF ÄFF blå - Hallby IF Lag 1 Blå |
|
|
Sö 3 mar 16.20 | Stenbockshallen |
Ulricehamns IFK Blå - Kinna IF |
|
|
Sö 3 mar 16.35 | Stenbockshallen |
Ulricehamns IFK Svart - Älvsborg FF ÄFF vit |
|
|
Sö 3 mar 16.50 | Stenbockshallen |
Horred / Kungkarl - Fristad Goif Orange |
|
|
Sö 3 mar 17.05 | Stenbockshallen |
Fristad Goif Grön - Älvsborg FF ÄFF svart |
|
|
Sö 3 mar 17.20 | Stenbockshallen |
Älvsborg FF ÄFF vit - Ulricehamns IFK Blå |
|
|
Sö 3 mar 17.35 | Stenbockshallen |
Fristad Goif Orange - Älvsborg FF ÄFF blå |
|
|
Sö 3 mar 17.50 | Stenbockshallen |
Hallby IF Lag 1 Blå - Fristad Goif Grön |
|
|
Sö 3 mar 18.05 | Stenbockshallen |
Älvsborg FF ÄFF blå - Horred / Kungkarl |
|
|
Sö 3 mar 18.20 | Stenbockshallen |
Älvsborg FF ÄFF svart - Ulricehamns IFK Svart |
|