|
Datum |
Plan |
|
Res |
|
Lö 6 apr 12.30 | Plan C |
Gnosjö IF - Smålandsstenar Goif Vit |
|
|
Lö 6 apr 12.30 | Plan D |
IFK Värnamo lag 1 - Smålandsstenar Goif Svart |
|
|
Lö 6 apr 12.40 | Plan C |
IFK Värnamo lag 2 - IFK Värnamo lag 3 |
|
|
Lö 6 apr 12.40 | Plan D |
Sävsjö ff Lag 1 - IFK Värnamo P09 lag 1 |
|
|
Lö 6 apr 12.50 | Plan C |
Forsheda IF P/F-10 - IFK Värnamo P09 lag 2 |
|
|
Lö 6 apr 13.00 | Plan C |
IFK Värnamo lag 1 - Forsheda IF P/F-10 |
|
|
Lö 6 apr 13.00 | Plan D |
IFK Värnamo P09 lag 1 - Gnosjö IF |
|
|
Lö 6 apr 13.10 | Plan C |
Smålandsstenar Goif Svart - Smålandsstenar Goif Vit |
|
|
Lö 6 apr 13.10 | Plan D |
IFK Värnamo lag 3 - Sävsjö ff Lag 1 |
|
|
Lö 6 apr 13.20 | Plan C |
IFK Värnamo P09 lag 2 - IFK Värnamo lag 2 |
|
|
Lö 6 apr 13.20 | Plan D |
Gnosjö IF - IFK Värnamo lag 3 |
|
|
Lö 6 apr 13.30 | Plan C |
Smålandsstenar Goif Vit - IFK Värnamo P09 lag 1 |
|
|
Lö 6 apr 13.30 | Plan D |
Sävsjö ff Lag 1 - IFK Värnamo P09 lag 2 |
|
|
Lö 6 apr 13.40 | Plan C |
IFK Värnamo lag 2 - IFK Värnamo lag 1 |
|
|
Lö 6 apr 13.40 | Plan D |
Forsheda IF P/F-10 - Smålandsstenar Goif Svart |
|
|
Lö 6 apr 13.50 | Plan C |
IFK Värnamo lag 1 - Sävsjö ff Lag 1 |
|
|
Lö 6 apr 13.50 | Plan D |
IFK Värnamo lag 3 - Smålandsstenar Goif Vit |
|
|
Lö 6 apr 14.00 | Plan C |
Smålandsstenar Goif Svart - IFK Värnamo P09 lag 1 |
|
|
Lö 6 apr 14.00 | Plan D |
IFK Värnamo P09 lag 2 - Gnosjö IF |
|
|
Lö 6 apr 14.10 | Plan C |
Forsheda IF P/F-10 - IFK Värnamo lag 2 |
|
|
Lö 6 apr 14.10 | Plan D |
IFK Värnamo P09 lag 1 - IFK Värnamo lag 3 |
|
|
Lö 6 apr 14.20 | Plan C |
Gnosjö IF - IFK Värnamo lag 1 |
|
|
Lö 6 apr 14.20 | Plan D |
Sävsjö ff Lag 1 - Forsheda IF P/F-10 |
|
|
Lö 6 apr 14.30 | Plan C |
Smålandsstenar Goif Vit - IFK Värnamo P09 lag 2 |
|
|
Lö 6 apr 14.30 | Plan D |
IFK Värnamo lag 2 - Smålandsstenar Goif Svart |
|
|
Lö 6 apr 14.40 | Plan C |
Forsheda IF P/F-10 - Gnosjö IF |
|
|
Lö 6 apr 14.40 | Plan D |
IFK Värnamo lag 2 - Sävsjö ff Lag 1 |
|
|
Lö 6 apr 14.50 | Plan C |
IFK Värnamo P09 lag 2 - IFK Värnamo P09 lag 1 |
|
|
Lö 6 apr 14.50 | Plan D |
Smålandsstenar Goif Svart - IFK Värnamo lag 3 |
|
|
Lö 6 apr 15.00 | Plan C |
IFK Värnamo lag 1 - Smålandsstenar Goif Vit |
|
|
Lö 6 apr 15.00 | Plan D |
IFK Värnamo lag 3 - IFK Värnamo P09 lag 2 |
|
|
Lö 6 apr 15.10 | Plan C |
IFK Värnamo P09 lag 1 - IFK Värnamo lag 1 |
|
|
Lö 6 apr 15.10 | Plan D |
Gnosjö IF - IFK Värnamo lag 2 |
|
|
Lö 6 apr 15.20 | Plan C |
Sävsjö ff Lag 1 - Smålandsstenar Goif Svart |
|
|
Lö 6 apr 15.20 | Plan D |
Smålandsstenar Goif Vit - Forsheda IF P/F-10 |
|
|
Lö 6 apr 15.30 | Plan C |
IFK Värnamo lag 2 - Smålandsstenar Goif Vit |
|
|
Lö 6 apr 15.30 | Plan D |
Sävsjö ff Lag 1 - Gnosjö IF |
|
|
Lö 6 apr 15.40 | Plan C |
Smålandsstenar Goif Svart - IFK Värnamo P09 lag 2 |
|
|
Lö 6 apr 15.40 | Plan D |
IFK Värnamo lag 1 - IFK Värnamo lag 3 |
|
|
Lö 6 apr 15.50 | Plan C |
Forsheda IF P/F-10 - IFK Värnamo P09 lag 1 |
|
|
Lö 6 apr 15.50 | Plan D |
Smålandsstenar Goif Vit - Sävsjö ff Lag 1 |
|
|
Lö 6 apr 16.00 | Plan C |
Gnosjö IF - Smålandsstenar Goif Svart |
|
|
Lö 6 apr 16.00 | Plan D |
IFK Värnamo P09 lag 1 - IFK Värnamo lag 2 |
|
|
Lö 6 apr 16.10 | Plan C |
IFK Värnamo P09 lag 2 - IFK Värnamo lag 1 |
|
|
Lö 6 apr 16.10 | Plan D |
IFK Värnamo lag 3 - Forsheda IF P/F-10 |
|