Datum | Plan | Res | ||
---|---|---|---|---|
338. | Sö 9 okt 13.00 | 1 Elkontakt | Sävedalen IF Blå - Kungsbacka IF P07 KIF1 | 6 - 0 |
339. | Sö 9 okt 13.00 | 2 Elkontakt | Bergdalens IK VIT - Träslövsläge IF 07 Vit | 2 - 0 |
340. | Sö 9 okt 13.00 | 3 Elkontakt | Dalsjöfors Goif - Björndammens bollklubb Blå | 2 - 1 |
341. | Sö 9 okt 13.00 | 4 Café Viskan | Rydboholms SK Lag 2 - Rydboholms SK Vit | 2 - 1 |
342. | Sö 9 okt 13.00 | 5 Café Viskan | Vinbergs IF Grön - Åsa IF Svart | 0 - 1 |
343. | Sö 9 okt 13.00 | 6 Café Viskan | Brämhults IK P06 - Tölö IF Grön | 6 - 0 |
344. | Sö 9 okt 13.00 | 7 SEB | IF Elfsborg 3 - Gerdskens BK 07 Gul | 4 - 2 |
345. | Sö 9 okt 13.00 | 8 SEB | Brämhults IK Svart - Vakans P10 | 3 - 0 |
346. | Sö 9 okt 13.00 | 9 SEB | Rydboholms SK Lag 1 - Svansjö | 1 - 5 |
347. | Sö 9 okt 13.20 | 1 Elkontakt | Skövde AIK - Tofta Gif Blå | 3 - 1 |
348. | Sö 9 okt 13.20 | 2 Elkontakt | Åsa IF Gul - SG97 | 0 - 2 |
349. | Sö 9 okt 13.20 | 3 Elkontakt | Stenstorps IF Röd - Sävens BK | 3 - 2 |
350. | Sö 9 okt 13.20 | 4 Café Viskan | IF Elfsborg 2 - Halvorstorp Svart | 1 - 2 |
351. | Sö 9 okt 13.20 | 9 SEB | Sävedalen IF Röd - Brämhults IK Vit | 5 - 4 |
352. | Sö 9 okt 13.20 | 6 Café Viskan | Kungsbacka IF P07 KIF3 - IF Elfsborg 4 | 1 - 2 |
353. | Sö 9 okt 13.20 | 7 SEB | Gerdskens BK 07 Svart - SAIF/Hillared | 0 - 1 |
Datum | Plan | Res | ||
---|---|---|---|---|
378. | Sö 9 okt 15.00 | 1 Elkontakt | Sävedalen IF Blå - Bergdalens IK VIT | 2 - 1 |
379. | Sö 9 okt 15.00 | 2 Elkontakt | Dalsjöfors Goif - Rydboholms SK Lag 2 | 2 - 0 |
380. | Sö 9 okt 15.00 | 3 Elkontakt | Åsa IF Svart - Brämhults IK P06 | 1 - 4 |
381. | Sö 9 okt 15.00 | 4 Café Viskan | IF Elfsborg 3 - Brämhults IK Svart | 4 - 0 |
382. | Sö 9 okt 15.00 | 5 Café Viskan | Svansjö - Skövde AIK | 2 - 4 |
383. | Sö 9 okt 15.00 | 6 Café Viskan | SG97 - Stenstorps IF Röd | 3 - 4 |
384. | Sö 9 okt 15.00 | 7 SEB | Halvorstorp Svart - Sävedalen IF Röd | 2 - 1 |
385. | Sö 9 okt 15.00 | 8 SEB | IF Elfsborg 4 - SAIF/Hillared | 1 - 3 |
Datum | Plan | Res | ||
---|---|---|---|---|
402. | Sö 9 okt 16.20 | 1 Elkontakt | Sävedalen IF Blå - Dalsjöfors Goif | 0 - 2 |
403. | Sö 9 okt 16.20 | 2 Elkontakt | Brämhults IK P06 - IF Elfsborg 3 | 1 - 2 |
404. | Sö 9 okt 16.20 | 3 Elkontakt | Skövde AIK - Stenstorps IF Röd | 1 - 0 |
405. | Sö 9 okt 16.20 | 4 Café Viskan | Halvorstorp Svart - SAIF/Hillared | 0 - 3 |
Datum | Plan | Res | ||
---|---|---|---|---|
416. | Sö 9 okt 17.00 | 3 Elkontakt | Dalsjöfors Goif - IF Elfsborg 3 | 0 - 2 |
417. | Sö 9 okt 17.00 | 4 Café Viskan | Skövde AIK - SAIF/Hillared | 3 - 0 |
Datum | Plan | Res | ||
---|---|---|---|---|
423. | Sö 9 okt 18.00 | 3 Elkontakt | IF Elfsborg 3 - Skövde AIK | 2 - 3 |