|
Datum |
Plan |
|
Res |
|
Ti 8 maj 16.40 | BV 3 |
Falkarna Södermalmsskolan 5A - Djurgårdsskolan 6 A |
|
|
Ti 8 maj 18.00 | BV 4 |
Hultins skitungar Södermalm 6c - Stenstalidskolan Godisregn |
|
|
Ti 8 maj 18.40 | BV 3 |
Golden nights - Grunnebacka Lantoxarna |
|
|
Ti 8 maj 18.40 | BV 4 |
Stenstalidskolan #teambörny - Djurgårdsskolan A,D Team Nördy |
|
|
On 9 maj 18.00 | BV 3 |
Djurgårdsskolan 6B - Falkarna Södermalmsskolan 5A |
|
|
Må 14 maj 18.40 | BV 4 |
Grunnebacka Lantoxarna - Stenstalidskolan #teambörny |
|
|
Ti 15 maj 16.40 | BV 3 |
Hultins skitungar Södermalm 6c - Falkarna Södermalmsskolan 5A |
|
|
Ti 15 maj 18.00 | BV 4 |
Stenstalidskolan Godisregn - Djurgårdsskolan 6 A |
|
|
Ti 15 maj 18.40 | BV 3 |
Djurgårdsskolan A,D Team Nördy - Golden nights |
|
|
Ti 15 maj 18.40 | BV 4 |
Stenstalidskolan #teambörny - Djurgårdsskolan 6B |
|
|
On 16 maj 16.40 | BV 3 |
Djurgårdsskolan 6B - Djurgårdsskolan 6 A |
|
|
To 17 maj 17.20 | BV 3 |
Djurgårdsskolan 6 A - Hultins skitungar Södermalm 6c |
|
|
To 17 maj 17.20 | BV 4 |
Falkarna Södermalmsskolan 5A - Stenstalidskolan Godisregn |
|
|
To 17 maj 18.00 | BV 3 |
Golden nights - Stenstalidskolan #teambörny |
|
|
To 17 maj 18.00 | BV 4 |
Djurgårdsskolan A,D Team Nördy - Grunnebacka Lantoxarna |
|
|
Må 21 maj 18.40 | BV 3 |
Hultins skitungar Södermalm 6c - Djurgårdsskolan 6B |
|
|
Ti 22 maj 16.40 | BV 3 |
Djurgårdsskolan 6 A - Golden nights |
|
|
Ti 22 maj 18.00 | BV 4 |
Stenstalidskolan #teambörny - Stenstalidskolan Godisregn |
|
|
Ti 22 maj 18.40 | BV 3 |
Grunnebacka Lantoxarna - Hultins skitungar Södermalm 6c |
|
|
Ti 22 maj 18.40 | BV 4 |
Falkarna Södermalmsskolan 5A - Djurgårdsskolan A,D Team Nördy |
|
|
On 6 jun 10.20 | SH G-plan 1 |
Djurgårdsskolan A,D Team Nördy - Djurgårdsskolan 6 A |
|
|
On 6 jun 10.20 | SH G-plan 2 |
Djurgårdsskolan 6B - Grunnebacka Lantoxarna |
|
|
On 6 jun 10.20 | SV 7-manna |
Hultins skitungar Södermalm 6c - Stenstalidskolan #teambörny |
|
|
On 6 jun 10.20 | SH F-plan 1 |
Stenstalidskolan Godisregn - Golden nights |
|
|
On 6 jun 12.20 | SH G-plan 1 |
Grunnebacka Lantoxarna - Djurgårdsskolan 6 A |
|
|
On 6 jun 12.20 | SH G-plan 2 |
Hultins skitungar Södermalm 6c - Djurgårdsskolan A,D Team Nördy |
|
|
On 6 jun 12.20 | SV 7-manna |
Golden nights - Falkarna Södermalmsskolan 5A |
|
|
On 6 jun 12.20 | SH F-plan 1 |
Djurgårdsskolan 6B - Stenstalidskolan Godisregn |
|
|
On 6 jun 14.20 | SH G-plan 1 |
Golden nights - Djurgårdsskolan 6B |
|
|
On 6 jun 14.20 | SH G-plan 2 |
Djurgårdsskolan A,D Team Nördy - Stenstalidskolan Godisregn |
|
|
On 6 jun 14.20 | SV 7-manna |
Djurgårdsskolan 6 A - Stenstalidskolan #teambörny |
|
|
On 6 jun 14.20 | SH F-plan 1 |
Falkarna Södermalmsskolan 5A - Grunnebacka Lantoxarna |
|
|
On 6 jun 15.40 | SH G-plan 1 |
Djurgårdsskolan A,D Team Nördy - Djurgårdsskolan 6B |
|
|
On 6 jun 15.40 | SH G-plan 2 |
Stenstalidskolan #teambörny - Falkarna Södermalmsskolan 5A |
|
|
On 6 jun 15.40 | SV 7-manna |
Stenstalidskolan Godisregn - Grunnebacka Lantoxarna |
|
|
On 6 jun 15.40 | SH F-plan 1 |
Golden nights - Hultins skitungar Södermalm 6c |
|