|
Datum |
Plan |
|
Res |
11. |
Lö 14 sep 08.30 | G:A ROT |
Töjnan IBK P09 Syd - Kungsängens IF P08/09 |
|
19. |
Lö 14 sep 09.15 | G:A ROT |
Täby FC Östra P08 Östra Vit - Täby FC P09 |
|
20. |
Lö 14 sep 09.15 | SILVER |
Vallentuna IBK P08 Lag 1 - Duvbo IK P08 |
|
28. |
Lö 14 sep 10.00 | G:A ROT |
Bele Barkarby IF IBF P08 - Täby FC Östra P08 Östra Svart |
|
37. |
Lö 14 sep 10.45 | G:A ROT |
Täby FC Östra P08 Östra Vit - Silverdals IF, P08 Lag 1 |
|
44. |
Lö 14 sep 11.30 | HELEN |
Vallentuna IBK P08 Lag 1 - Kungsängens IF P08/09 |
|
46. |
Lö 14 sep 11.30 | G:A ROT |
Täby FC P09 - Duvbo IK P08 2 |
|
54. |
Lö 14 sep 12.15 | G:A ROT |
Vallentuna IBK P08 Lag 2 - Bele Barkarby IF IBF P08 |
|
61. |
Lö 14 sep 13.00 | HELEN |
Töjnan IBK P09 Syd - Täby fc p 09 västra Lag grön |
|
70. |
Lö 14 sep 13.45 | HELEN |
Täby FC Östra P08 Östra Svart - Duvbo IK P08 |
|
89. |
Lö 14 sep 15.15 | G:A ROT |
Silverdals IF, P08 Lag 1 - Duvbo IK P08 2 |
|
97. |
Lö 14 sep 16.00 | G:A ROT |
Vallentuna IBK P08 Lag 2 - Täby fc p 09 västra Lag grön |
|
177. |
Sö 15 sep 10.00 | HÄGG |
Täby fc p 09 västra Lag grön - Kungsängens IF P08/09 |
|
179. |
Sö 15 sep 10.00 | G:A ROT |
Silverdals IF, P08 Lag 1 - Vallentuna IBK P08 Lag 2 |
|
182. |
Sö 15 sep 10.00 | SIM B |
Duvbo IK P08 - Täby FC Östra P08 Östra Vit |
|
202. |
Sö 15 sep 12.15 | HÄGG |
Kungsängens IF P08/09 - Täby FC Östra P08 Östra Svart |
|
211. |
Sö 15 sep 13.00 | HÄGG |
Täby FC Östra P08 Östra Vit - Vallentuna IBK P08 Lag 2 |
|
220. |
Sö 15 sep 13.45 | HELEN |
Vallentuna IBK P08 Lag 1 - Täby fc p 09 västra Lag grön |
|
228. |
Sö 15 sep 14.30 | HÄGG |
Täby FC Östra P08 Östra Svart - Töjnan IBK P09 Syd |
|
233. |
Sö 15 sep 14.30 | SIM A |
Bele Barkarby IF IBF P08 - Duvbo IK P08 2 |
|
247. |
Sö 15 sep 16.00 | HELEN |
Duvbo IK P08 - Täby FC P09 |
|
264. |
Sö 15 sep 17.30 | NYA ROT |
Töjnan IBK P09 Syd - Bele Barkarby IF IBF P08 |
|
266. |
Sö 15 sep 17.30 | SILVER |
Duvbo IK P08 2 - Vallentuna IBK P08 Lag 1 |
|
269. |
Sö 15 sep 18.15 | AR SAT |
Silverdals IF, P08 Lag 1 - Täby FC P09 |
|