|
Datum |
Plan |
|
Res |
174. |
Sö 2 jul 08.00 | B1 |
Gerdskens BK Svart - Kävlinge Harrie FF Röd |
|
175. |
Sö 2 jul 08.00 | B2 |
Motala AIF FK Vit - Barnarps IF |
|
176. |
Sö 2 jul 08.00 | B3 |
Hovshaga AIF Svart - Habo IF Blå |
|
177. |
Sö 2 jul 08.30 | B1 |
Kävlinge Harrie FF Blå - Aneby SK/Bälaryds IF |
|
178. |
Sö 2 jul 08.30 | B2 |
Gerdskens BK Gul - Habo IF Röd |
|
179. |
Sö 2 jul 08.30 | B3 |
Hovshaga AIF Vit - Habo IF Vit |
|
180. |
Sö 2 jul 09.00 | A2 |
Hestrafors IF Svart - Motala AIF FK Svart |
|
181. |
Sö 2 jul 09.30 | A3 |
Torslanda IK Röd - Taberg SK Gul |
|
182. |
Sö 2 jul 09.30 | B2 |
Taberg SK Röd - Skeninge IK |
|
183. |
Sö 2 jul 10.00 | A3 |
Torslanda IK Vit - Hestrafors IF Grön |
|
184. |
Sö 2 jul 10.00 | E |
IF Haga Svart - Hovshaga AIF Blå |
|
185. |
Sö 2 jul 10.30 | B1 |
Östers IF - IF Haga Gul |
|
186. |
Sö 2 jul 11.00 | A1 |
Habo IF Blå - Hestrafors IF Svart |
|
187. |
Sö 2 jul 11.00 | A2 |
Skeninge IK - Habo IF Röd |
|
188. |
Sö 2 jul 11.00 | A3 |
Kävlinge Harrie FF Blå - Gerdskens BK Gul |
|
189. |
Sö 2 jul 11.00 | B2 |
Taberg SK Gul - Hovshaga AIF Vit |
|
190. |
Sö 2 jul 11.00 | B3 |
Aneby SK/Bälaryds IF - Hovshaga AIF Blå |
|
191. |
Sö 2 jul 11.30 | A3 |
IF Haga Gul - Gerdskens BK Svart |
|
192. |
Sö 2 jul 11.30 | B2 |
Hestrafors IF Grön - Taberg SK Röd |
|
193. |
Sö 2 jul 11.30 | B3 |
Barnarps IF - Hovshaga AIF Svart |
|
194. |
Sö 2 jul 11.30 | G |
Motala AIF FK Svart - Torslanda IK Röd |
|
195. |
Sö 2 jul 12.00 | B1 |
Kävlinge Harrie FF Röd - IF Haga Svart |
|
197. |
Sö 2 jul 12.00 | F |
Habo IF Vit - Motala AIF FK Vit |
|
196. |
Sö 2 jul 12.30 | F |
Östers IF - Torslanda IK Vit |
|
198. |
Sö 2 jul 13.30 | E |
Hovshaga AIF Svart - Kävlinge Harrie FF Blå |
|
199. |
Sö 2 jul 13.30 | F |
Aneby SK/Bälaryds IF - IF Haga Gul |
|
200. |
Sö 2 jul 14.00 | E |
Gerdskens BK Gul - Hovshaga AIF Vit |
|
201. |
Sö 2 jul 14.00 | F |
Kävlinge Harrie FF Röd - Taberg SK Gul |
|
202. |
Sö 2 jul 14.30 | B1 |
Gerdskens BK Svart - Motala AIF FK Vit |
|
203. |
Sö 2 jul 14.30 | B2 |
Hestrafors IF Grön - Barnarps IF |
|
204. |
Sö 2 jul 14.30 | E |
Hovshaga AIF Blå - Taberg SK Röd |
|
205. |
Sö 2 jul 15.00 | B1 |
Motala AIF FK Svart - Habo IF Blå |
|
206. |
Sö 2 jul 15.30 | B1 |
Skeninge IK - IF Haga Svart |
|
207. |
Sö 2 jul 15.30 | B2 |
Habo IF Röd - Östers IF |
|
208. |
Sö 2 jul 15.30 | B3 |
Torslanda IK Röd - Hestrafors IF Svart |
|
209. |
Sö 2 jul 16.00 | B3 |
Torslanda IK Vit - Habo IF Vit |
|