Till innehåll
FBC Sollentuna - CityGross Cup 2017 (24 - 26 feb 2017)
CityGross Cup 2017 använder
Cupmate
CityGross Cup 2017
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel
Flickor Röd Lätt
Flickor Röd Medel
Flickor Svart DJ
Grön F08 (F08)
Grön F09 (F09)
Grön P08 (P08)
Grön P09 (P09)
Pojkar Blå Lätt
Pojkar Blå Medel
Pojkar Blå Svår
Pojkar Ljusröd Lätt
Pojkar Ljusröd Medel
Pojkar Mörkröd Medel
Pojkar Mörkröd Lätt
Pojkar Svart HJ
Planer
Gamla Rotebrohallen plan1 (GR1)
Gamla Rotebrohallen plan2 (GR2)
Häggvikshallen (Hgv)
Nya Rotebrohallen (NR)
Satelliten (Sat)
Silverdalshallen (Silv)
Sollentuna Sim- och sporthallen A (Sim A)
Sollentuna Sim- och sporthallen B (Sim B)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 25 feb 17.45 - Pojkar Mörkröd Lätt Grupp A - Silv
Rotebro IS IBK
3 - 1
Stäkets IF
Tid
Spelare
06:01
1-0
Lucas Spåls
08:48
2-0
Victor Wilestedt (Lucas Johansen)
09:02
3-0
Lucas Spåls (Theodore Idevall)
11:38
3-1
Emil Andersson, 12 (Daniel Nilsson, 10)
Rotebro IS IBK:
1. Hugo Wandel (Mv)
1. Niclas Wall (Mv)
88. Edvin Rignér (Mv)
Yousef Ouali
3. Lucas Johansen
4. Rasmus Borgerot
6. William Kallvikbacka
9. Lukas Johansson
10. Theodore Idevall
12. Viktor Carpio
13. Pontus Kågerud
14. Simon Adolfsson
19. Robin Bäckström
21. Isak Kreitz
26. Joakim Gårdenberg
28. Jonathan Callin
32. Lukas Granath
33. Ville Luhr
36. Lucas Spåls
40. Oscar Ljungdahl
50. Olle Gagnerud
52. Linus Karlsson
53. Anton Björk
55. Anton Weiner
58. Victor Wilestedt
62. Hugo Olsson
75. Filip Eriksson
92. Tobias Brehme
99. Jacob Laurin
Axel Karlsson
Niklas Fallenius
Stäkets IF:
1. Erik Backlund
11. Felix Andersson
16. Casper Nerf Kanefall
19. Kalle Åkerstedt
20. Daniel Nilsson, 10
21. Lukas Blomhäll
23. Alexander Blomberg Nyman
24. Algot Lindestam, 11
25. Rasmus Pettersson Dahlberg
26. Valdemar Jonasson
27. Alexander Stern
29. Emil Andersson, 12
31. Oliver Ekelin, 13
35. William Öhrlund, 8
36. Joel Jakobsson, 7
David Jonasson
Johan Åkerstedt
Ove Pettersson
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel
Flickor Röd Lätt
Flickor Röd Medel
Flickor Svart DJ
Grön F08 (F08)
Grön F09 (F09)
Grön P08 (P08)
Grön P09 (P09)
Pojkar Blå Lätt
Pojkar Blå Medel
Pojkar Blå Svår
Pojkar Ljusröd Lätt
Pojkar Ljusröd Medel
Pojkar Mörkröd Medel
Pojkar Mörkröd Lätt
Pojkar Svart HJ
Planer
Gamla Rotebrohallen plan1 (GR1)
Gamla Rotebrohallen plan2 (GR2)
Häggvikshallen (Hgv)
Nya Rotebrohallen (NR)
Satelliten (Sat)
Silverdalshallen (Silv)
Sollentuna Sim- och sporthallen A (Sim A)
Sollentuna Sim- och sporthallen B (Sim B)
Sök lag
CityGross Cup 2017 använder
Cupmate