Till innehåll
FBC Sollentuna - CityGross Cup 2017 (24 - 26 feb 2017)
CityGross Cup 2017 använder
Cupmate
CityGross Cup 2017
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel
Flickor Röd Lätt
Flickor Röd Medel
Flickor Svart DJ
Grön F08 (F08)
Grön F09 (F09)
Grön P08 (P08)
Grön P09 (P09)
Pojkar Blå Lätt
Pojkar Blå Medel
Pojkar Blå Svår
Pojkar Ljusröd Lätt
Pojkar Ljusröd Medel
Pojkar Mörkröd Medel
Pojkar Mörkröd Lätt
Pojkar Svart HJ
Planer
Gamla Rotebrohallen plan1 (GR1)
Gamla Rotebrohallen plan2 (GR2)
Häggvikshallen (Hgv)
Nya Rotebrohallen (NR)
Satelliten (Sat)
Silverdalshallen (Silv)
Sollentuna Sim- och sporthallen A (Sim A)
Sollentuna Sim- och sporthallen B (Sim B)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Sö 26 feb 14.40 - Pojkar Blå Svår Slutspel - 3-4 plats - NR
Grimsta AIK
P04
3 - 5
Hammarby IF IBF P04
Grimsta AIK P04:
2. Adam Strömberg
3. Jonathan Kamerer
7. Fredrik Eltin
9. Alvin Sundström
10. Jonas Eltin
11. Albin Bjurberg
12. Elvis Forsell
14. Dennis Enberg
18. Joel Dahlberg
19. Sebastian Hansen
24. Max Borghoff
25. Jesper Sandström
26. Alex Jansson
33. Wille Jäderlund
34. Adrian Sjövik Ledin
36. Filip Wellner
49. Liam Lyheden
Hammarby IF IBF P04:
4. Pelle Wirlée
5. Williot Swedberg
6. Markus Karlsson
8. Max Lundqvist
9. Hampus Waldna
10. Jonathan Wallberg
11. Leo Örtnäs Kinnunen
12. Leo Rode
13. Oliver Pettersson
14. Ivar Colden
15. Adam Johansson
16. Albin Granath
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel
Flickor Röd Lätt
Flickor Röd Medel
Flickor Svart DJ
Grön F08 (F08)
Grön F09 (F09)
Grön P08 (P08)
Grön P09 (P09)
Pojkar Blå Lätt
Pojkar Blå Medel
Pojkar Blå Svår
Pojkar Ljusröd Lätt
Pojkar Ljusröd Medel
Pojkar Mörkröd Medel
Pojkar Mörkröd Lätt
Pojkar Svart HJ
Planer
Gamla Rotebrohallen plan1 (GR1)
Gamla Rotebrohallen plan2 (GR2)
Häggvikshallen (Hgv)
Nya Rotebrohallen (NR)
Satelliten (Sat)
Silverdalshallen (Silv)
Sollentuna Sim- och sporthallen A (Sim A)
Sollentuna Sim- och sporthallen B (Sim B)
Sök lag
CityGross Cup 2017 använder
Cupmate