Till innehåll
Tumba GOIF - Capri-Sun Cup (1 - 3 sep 2017)
Capri-Sun Cup använder
Cupmate
Capri-Sun Cup
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd Medelsvår (FRMS)
Herr HJ19 Svart (HJ19)
Pojkar Blå Medel (PBM)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Lätt (PMRL)
Planer
Botkyrkahallen, Stora (Botst)
Malmsjö Skola Sporthall (MALMSJÖ)
Rikstenshallen (Riks)
Storvreten Sporthall (STOR)
Tullingehallen (Tull)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Anmälan
Speedshooting
Information till deltagande lag
Hitta till Spelplatser och Kansli
Sponsorer
Kontakt
Logga in
#12 - Fr 1 sep 20.00 - Pojkar Ljusröd Medel Grupp A - Riks
FBI Tullinge
5 - 1
Älvsjö AIK
P04ljusblå
FBI Tullinge:
1. Tim Tjernlund (Mv)
35. Filip Grgic
36. Max Danilda
39. Elias riksson
41. Lukas Åkerblom
43. Tim Danilda
44. Lucas Hamner
45. Axel Bovin
45. Daniel Westin
48. Emil Thorselius
49. Viggo Mondigh
72. Sebastian Salonen
73. Filip Svensson
76. Abbe Ridström
77. Simon Gustavsson
79. Lukas Lindblom
Älvsjö AIK P04ljusblå:
Wille Nordberg
1. Sebastian Ekdahl
2. Elias Broman
7. Vincent Theiler
9. Lucas Jakander
12. Vilhelm Sjölin
14. Jakob Nilsson
15. Vaste Marshall
16. Marcus Hertzberg
17. Johannes Rustas
18. Elliot Skog
19. Loke Sundberg
22. Martin Petersson
51. Arvid Granath
Anders Petersson
Calle Broman
Ulf Rustas
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd Medelsvår (FRMS)
Herr HJ19 Svart (HJ19)
Pojkar Blå Medel (PBM)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Lätt (PMRL)
Planer
Botkyrkahallen, Stora (Botst)
Malmsjö Skola Sporthall (MALMSJÖ)
Rikstenshallen (Riks)
Storvreten Sporthall (STOR)
Tullingehallen (Tull)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Sök lag
Huvudsponsor
Sponsorer
Capri-Sun Cup använder
Cupmate