Till innehåll
Tumba GOIF - Capri-Sun Cup (1 - 3 sep 2017)
Capri-Sun Cup använder
Cupmate
Capri-Sun Cup
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd Medelsvår (FRMS)
Herr HJ19 Svart (HJ19)
Pojkar Blå Medel (PBM)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Lätt (PMRL)
Planer
Botkyrkahallen, Stora (Botst)
Malmsjö Skola Sporthall (MALMSJÖ)
Rikstenshallen (Riks)
Storvreten Sporthall (STOR)
Tullingehallen (Tull)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Anmälan
Speedshooting
Information till deltagande lag
Hitta till Spelplatser och Kansli
Sponsorer
Kontakt
Logga in
#70 - Lö 2 sep 13.30 - Pojkar Ljusröd Medel Grupp B - Riks
Huddinge IBS
5 - 7
Värmdö IF
Vit
Huddinge IBS:
3. Hugo Grass
17. Simon Rönnkvist
18. Peter Rosendahl
35. Max Fjärdsjö
36. Hugo Jönsson
41. Gustav Norgren
45. Ludvig Granlund
47. Alfred Rådbo
49. Simon Englund
52. Albin Sandberg
55. Niklas Ericsson Selin
56. Per Sundgren
59. William Hultgren
60. Theodor Svensson
61. Adam Guve
Mattias Lundström
Niclas Fjärdsjö
Värmdö IF Vit:
87. Elliot Halvares (Mv)
99. Erik Åhlfeldt Jelder (Mv)
2. Daniel Akhter
4. William Ekholm
5. Elias Nilsson
6. Elis Henriksson
7. Viktor Berg
9. Ludvig Andersson
10. Lukas Eriksson
11. Fabian Wastensson
11. Marcus Granholm
13. Sebastian Lindberg
14. Anton Umark Sandgren
16. Simon Runwall
Fredrik Berg
Rickard Jönsson
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd Medelsvår (FRMS)
Herr HJ19 Svart (HJ19)
Pojkar Blå Medel (PBM)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Lätt (PMRL)
Planer
Botkyrkahallen, Stora (Botst)
Malmsjö Skola Sporthall (MALMSJÖ)
Rikstenshallen (Riks)
Storvreten Sporthall (STOR)
Tullingehallen (Tull)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Sök lag
Huvudsponsor
Sponsorer
Capri-Sun Cup använder
Cupmate