Till innehåll
Tumba GOIF - Capri-Sun Cup (1 - 3 sep 2017)
Capri-Sun Cup använder
Cupmate
Capri-Sun Cup
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd Medelsvår (FRMS)
Herr HJ19 Svart (HJ19)
Pojkar Blå Medel (PBM)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Lätt (PMRL)
Planer
Botkyrkahallen, Stora (Botst)
Malmsjö Skola Sporthall (MALMSJÖ)
Rikstenshallen (Riks)
Storvreten Sporthall (STOR)
Tullingehallen (Tull)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Anmälan
Speedshooting
Information till deltagande lag
Hitta till Spelplatser och Kansli
Sponsorer
Kontakt
Logga in
#37 - Lö 2 sep 09.45 - Flickor Röd Lätt Grupp A - MALMSJÖ
Hässelby SK IBK
F05
0 - 0
Tumba GOIF Innebandy
Hässelby SK IBK F05:
1. Linnea Nilsson (Mv)
1. Ylva Götesson (Mv)
2. Fredrika Lindström
3. Lina Blommé
4. Ellen Widlund
5. Izabelle Centing
6. Mathilda Elmlinder
7. Emma Loiske
8. Disa Sundin
9. Amanda Carlson
10. Vera Österplan
12. Natalie Andersson
13. Linnea Vaakanainen
16. Elsa Ahlin Toll
18. Miranda Jansson
21. Wilma Lejonqvist
47. Hanna Johansson
51. Alma Hillerström
53. Tuva Jonsson
Anna Carlson
Christer Toll
Michael Ekdahl
Monica Widlund
Peter Jansson
Tumba GOIF Innebandy:
Hanna Wrangle
Matilda Lindblom
1. Ellen Stridsberg , Mv
2. Vendela Lindfelt
3. Daniella More
4. Isabella Kolm
5. Wilma Håkansson
6. Alexandra Hjortsberg
10. Fanny Holmsten
11. Alyssa Åsaborn
13. Isabelle Serti
14. Anna Persson
16. Elsa Lindberg
19. Aili Ylinen
21. Vega Guvå
23. Alva Appelgren
25. Linn Nordberg
26. Ebba Sjöberg
27. Fanny Björklund-Limpar
37. Lovisa Amnelius
Joakim Wrangle
Jonas Svensson
Mikael Åsaborn
Anders Nordberg
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd Medelsvår (FRMS)
Herr HJ19 Svart (HJ19)
Pojkar Blå Medel (PBM)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Lätt (PMRL)
Planer
Botkyrkahallen, Stora (Botst)
Malmsjö Skola Sporthall (MALMSJÖ)
Rikstenshallen (Riks)
Storvreten Sporthall (STOR)
Tullingehallen (Tull)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Sök lag
Huvudsponsor
Sponsorer
Capri-Sun Cup använder
Cupmate