Till innehåll
Tumba GOIF - Capri-Sun Cup (1 - 3 sep 2017)
Capri-Sun Cup använder
Cupmate
Capri-Sun Cup
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd Medelsvår (FRMS)
Herr HJ19 Svart (HJ19)
Pojkar Blå Medel (PBM)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Lätt (PMRL)
Planer
Botkyrkahallen, Stora (Botst)
Malmsjö Skola Sporthall (MALMSJÖ)
Rikstenshallen (Riks)
Storvreten Sporthall (STOR)
Tullingehallen (Tull)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Anmälan
Speedshooting
Information till deltagande lag
Hitta till Spelplatser och Kansli
Sponsorer
Kontakt
Logga in
#116 - Lö 2 sep 18.00 - Pojkar Ljusröd Lätt Grupp C - Idrott Hall 1
Tumba GoIF
P04
1 - 4
Vendelsö IK p04
Vipers
Tid
Spelare
01:08
1-0
Albin Overud (William Hasselström)
02:16
1-1
Colin Johansson ( Lucas Ribbestad)
05:21
1-2
Colin Johansson
11:43
1-3
Oskar Back Wallqvist (Leo Palmert)
27:54
1-4
Leo Palmert (Oskar Back Wallqvist)
Tumba GoIF P04:
70. Oscar Ekman (Mv)
4. William Hasselström
7. Albin Overud
10. Ahmed Sameer
11. Pontus Ax
12. Theodor Wase
13. David Larson
16. Edgar Fridén
18. Nils Hemlin
19. Joel Lundberg
26. Adam Aspelin
27. Adam Busekist
29. Jonathan Ebsen
Anna Ebsen
Jasmine Aspelin
Kalle Ekman
Rasmus Reiser
Rickard Fridén
Vendelsö IK p04 Vipers:
3. Linus Blank
10. Oskar Back Wallqvist
13. Leo Palmert
14. Billy Tilliander
17. Colin Johansson
18. Elias Zajdel
23. William Eriksson
26. Lucas Ribbestad
27. Noah Pålsson
74. Gustav Hovbrandt
77. Svante Arndt
87. Elias El Khatib
91. Daniel Alvin
99. Felix Norlin
Tobias Hovbrandt
Claes Alvin
Joakim Eriksson
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd Medelsvår (FRMS)
Herr HJ19 Svart (HJ19)
Pojkar Blå Medel (PBM)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Lätt (PMRL)
Planer
Botkyrkahallen, Stora (Botst)
Malmsjö Skola Sporthall (MALMSJÖ)
Rikstenshallen (Riks)
Storvreten Sporthall (STOR)
Tullingehallen (Tull)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Sök lag
Huvudsponsor
Sponsorer
Capri-Sun Cup använder
Cupmate