Till innehåll
Tumba GOIF - Capri-Sun Cup (1 - 3 sep 2017)
Capri-Sun Cup använder
Cupmate
Capri-Sun Cup
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd Medelsvår (FRMS)
Herr HJ19 Svart (HJ19)
Pojkar Blå Medel (PBM)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Lätt (PMRL)
Planer
Botkyrkahallen, Stora (Botst)
Malmsjö Skola Sporthall (MALMSJÖ)
Rikstenshallen (Riks)
Storvreten Sporthall (STOR)
Tullingehallen (Tull)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Anmälan
Speedshooting
Information till deltagande lag
Hitta till Spelplatser och Kansli
Sponsorer
Kontakt
Logga in
#126 - Sö 3 sep 08.15 - Flickor Röd Medel Slutspel - Kvartsfinal - Idrott Hall 1
Salems IF F03/04
Lila
2 - 3
FBI Tullinge
F03
Tid
Spelare
03:39
0-1
Jenny Ritschard (Elinor Uzunel)
09:39
1-1
Kira Dubois (Fanny Helander Thuresson)
23:21
1-2
Jenna Östman (Jenny Ritschard)
24:18
2-2
Kira Dubois
29:22
2-3
Elinor Uzunel
Salems IF F03/04 Lila:
1. Alva Melander (Mv)
33. Alice Brodin (Mv)
2. Cajsa Ahlbom Brannäs
9. Ester Persson
10. Ella Eriksson
15. Fanny Helander Thuresson
22. Evelina Englund
23. Ebba Ledin
24. Emilia Edman
55. Kira Dubois
72. Frida Piehl
76. Molly Sköld Magnusson
99. Linnea Wadle Brintler (K)
Fredrik Olsson
Lars Brintler
Stefan Magnusson
Tove Brodin
FBI Tullinge F03:
1. Moa Höglin-Sjöberg (Mv)
32. Felicia Nurmi (Mv)
5. Jenna Östman
8. Linn Lutborg
9. Smilla Parkler
10. Elinor Uzunel
12. Agnes Mackey
13. Cornelia Lönnberg
15. Izabella Mård Winsten
16. Matilda Sjöholm
17. Sofia Helenius
18. Victoria Wallenhov
21. Lovisa Kylström
23. Elise Lundin
25. Jenny Ritschard
Danne Sjöholm
Markus Lehtola
Pelle Lindholm
Tore Johansson
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd Medelsvår (FRMS)
Herr HJ19 Svart (HJ19)
Pojkar Blå Medel (PBM)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Lätt (PMRL)
Planer
Botkyrkahallen, Stora (Botst)
Malmsjö Skola Sporthall (MALMSJÖ)
Rikstenshallen (Riks)
Storvreten Sporthall (STOR)
Tullingehallen (Tull)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Sök lag
Huvudsponsor
Sponsorer
Capri-Sun Cup använder
Cupmate