Till innehåll
Tumba GOIF - Capri-Sun Cup (1 - 3 sep 2017)
Capri-Sun Cup använder
Cupmate
Capri-Sun Cup
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd Medelsvår (FRMS)
Herr HJ19 Svart (HJ19)
Pojkar Blå Medel (PBM)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Lätt (PMRL)
Planer
Botkyrkahallen, Stora (Botst)
Malmsjö Skola Sporthall (MALMSJÖ)
Rikstenshallen (Riks)
Storvreten Sporthall (STOR)
Tullingehallen (Tull)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Anmälan
Speedshooting
Information till deltagande lag
Hitta till Spelplatser och Kansli
Sponsorer
Kontakt
Logga in
#158 - Sö 3 sep 12.00 - Flickor Röd Medel Slutspel - Semifinal - Idrott Hall 1
Bergs IK f03/04
3 - 1
Huddinge IK Innebandy F04
Bergs IK f03/04:
1. Linn Farsbo (Mv)
99. Sollya Zangana (Mv)
12. Tuwa Wessman (K)
13. Nathalie Hultmark
15. Lisa Grönqwist
17. Elina Hjertstedt
20. Amanda Reinsch
21. Elsa Kallentoft
23. Josefin Öhman
24. Tilda Nyden
25. Kajsa Andersson
27. Alice Samuelsson
49. Isabelle Kihlman
52. Isabelle Sääf
59. Johanna Larsson
64. Tilda Lilja
Fredrik Nyden
Mats Andersson
Mattias Kallantoft
Michael Reinsch
Per Grönqwist
Huddinge IK Innebandy F04:
5. Emy Sjöö
6. Sara Gustafsson
7. Minou Holm
9. Jessica Lundkvist
10. Alva Berglund
11. Celine Dubois
12. Saga Bergman
13. Maja Lundström
14. Amanda Holmberg-Ekefjord
15. Tove Ivarsson
16. Thea Arvidsson
18. Tindra Ryrström
19. Amilia Nordstrand
20. Karin Peterson
21. Tilde Callin
22. Moa Agdahl
23. Fanny Vikström
25. Saga Lundkvist
27. Amanda Lönnborg
28. Emma Lindquist
Jonny Arvidsson
Mikael Öhrström
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd Medelsvår (FRMS)
Herr HJ19 Svart (HJ19)
Pojkar Blå Medel (PBM)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Lätt (PMRL)
Planer
Botkyrkahallen, Stora (Botst)
Malmsjö Skola Sporthall (MALMSJÖ)
Rikstenshallen (Riks)
Storvreten Sporthall (STOR)
Tullingehallen (Tull)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Sök lag
Huvudsponsor
Sponsorer
Capri-Sun Cup använder
Cupmate