Till innehåll
Älvsjö AIK IBF - Älvsjöcupen 2018 (4-6/5) (4 - 6 maj 2018)
Älvsjöcupen 2018 (4-6/5) använder
Cupmate
Älvsjöcupen 2018 (4-6/5)
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor födda 2004 (F04)
Flickor födda 2004/2005 (F04/05)
Flickor födda 2006 (F06)
Flickor födda 2007 (F07)
Flickor födda 2008 (F08)
Paraklass allsvenskan 5-manna
Pojkar födda 2004 (P04)
Pojkar födda 2005 (P05)
Pojkar födda 2006 (P06)
Pojkar födda 2007 (P07)
Pojkar födda 2008 (P08)
Planer
Farstahallen plan 1 (Farsta 1)
Farstahallen plan 3 (Farsta 3)
Farstahallen plan 4 (Farsta 4)
Gubbängshallen (Gubbängen)
Högdalshallen (Högdalen)
Liljeholmen plan 1 (Liljeholmen 1)
Liljeholmen plan 2 (Liljeholmen 2)
Liljeholmen plan 3 (Liljeholmen 3)
Sätrahallen (Sätra)
Västertorpshallen (Västertorp)
Vintervikshallen (Vinterviken)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
#78 - Lö 5 maj 15.30 - Flickor födda 2004/2005 Grupp A - Vinterviken
Vendelsö IK
F05
2 - 1
Ingarö IF
Vendelsö IK F05:
1. Tindra Hagborg (Mv)
4. Rebecka Johansson
5. Felicia Silvernäs
7. Tilda Johansson
8. Lisa Sundqvist
9. Josefine Svensson
11. Maja Tingvall
14. Elsa Lindgren
16. Saga Tornborg
31. Ida Linder
33. Emelie Söderlund
36. Moa Sjögren
55. Sandra Åberg
77. Vanja Fridebäck
88. Vera Eriksson
Carina Tornborg
Jesper Tornborg
Pelle Sundqvist
Per Johansson
Tomas Åberg
Ingarö IF :
1. Sara Lindqvist (Mv)
3. Lovisa Hutter
4. Tess Danielsson
5. Lisa Bergman
17. Signe Nyman
18. Olivia Danielsson
21. Eira Nyman
23. Norah Blomqvist
32. Alina Surzhenko
34. Emelie Karlsson
35. Maj Sandgren
37. Agnes Lindberg
51. Emma Lundmark
Jonas Olsson
Manuel Lindberg
Patrik Danielsson
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor födda 2004 (F04)
Flickor födda 2004/2005 (F04/05)
Flickor födda 2006 (F06)
Flickor födda 2007 (F07)
Flickor födda 2008 (F08)
Paraklass allsvenskan 5-manna
Pojkar födda 2004 (P04)
Pojkar födda 2005 (P05)
Pojkar födda 2006 (P06)
Pojkar födda 2007 (P07)
Pojkar födda 2008 (P08)
Planer
Farstahallen plan 1 (Farsta 1)
Farstahallen plan 3 (Farsta 3)
Farstahallen plan 4 (Farsta 4)
Gubbängshallen (Gubbängen)
Högdalshallen (Högdalen)
Liljeholmen plan 1 (Liljeholmen 1)
Liljeholmen plan 2 (Liljeholmen 2)
Liljeholmen plan 3 (Liljeholmen 3)
Sätrahallen (Sätra)
Västertorpshallen (Västertorp)
Vintervikshallen (Vinterviken)
Sök lag
Älvsjöcupen 2018 (4-6/5) använder
Cupmate