Till innehåll
Älvsjö AIK IBF - Älvsjöcupen 2018 (4-6/5) (4 - 6 maj 2018)
Älvsjöcupen 2018 (4-6/5) använder
Cupmate
Älvsjöcupen 2018 (4-6/5)
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor födda 2004 (F04)
Flickor födda 2004/2005 (F04/05)
Flickor födda 2006 (F06)
Flickor födda 2007 (F07)
Flickor födda 2008 (F08)
Paraklass allsvenskan 5-manna
Pojkar födda 2004 (P04)
Pojkar födda 2005 (P05)
Pojkar födda 2006 (P06)
Pojkar födda 2007 (P07)
Pojkar födda 2008 (P08)
Planer
Farstahallen plan 1 (Farsta 1)
Farstahallen plan 3 (Farsta 3)
Farstahallen plan 4 (Farsta 4)
Gubbängshallen (Gubbängen)
Högdalshallen (Högdalen)
Liljeholmen plan 1 (Liljeholmen 1)
Liljeholmen plan 2 (Liljeholmen 2)
Liljeholmen plan 3 (Liljeholmen 3)
Sätrahallen (Sätra)
Västertorpshallen (Västertorp)
Vintervikshallen (Vinterviken)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
#102 - Lö 5 maj 17.45 - Flickor födda 2004/2005 Grupp B - Vinterviken
FBI Tullinge
1 - 3
Bele Barkarby
F05
FBI Tullinge:
Moa Lindquist
35. Svea Parkler
36. Martina Cuevas Reyes
39. Valentina Gabriellson
41. Greta Ulmner
47. Kindra Låås
48. Hanna Ingren
49. Ella Jonsson
50. Kellie Östman
51. Isabell Karlsson Dahlstedt
52. Linnéa Castemo
56. Sandra Nilsson
65. Gabriella Kinell
66. Emilia Nurmi
72. Tova Wahlholm Burman
Markus Lehtola
Martin Östman
Stefan Castemo
Bele Barkarby F05:
2. Klara Siwertz
3. Linnea Hjelm
5. Linn Arrhen
8. Lova Westlin
9. Klara Boberg
10. Therese Kälvenstam
12. Wilma Liikamaa
20. Tyra Liikamaa
22. Nelly Hedengran
24. Nathalie Lövenklint
25. Linnea Björk
31. Olivia Edqvist
49. Ida Mellberg
55. Sanna Sjöman
88. Tilde Alstermark
94. Isabelle Meijer
Joachim Liikamaa
Martin Kälvenstam
Patrik Westlin
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor födda 2004 (F04)
Flickor födda 2004/2005 (F04/05)
Flickor födda 2006 (F06)
Flickor födda 2007 (F07)
Flickor födda 2008 (F08)
Paraklass allsvenskan 5-manna
Pojkar födda 2004 (P04)
Pojkar födda 2005 (P05)
Pojkar födda 2006 (P06)
Pojkar födda 2007 (P07)
Pojkar födda 2008 (P08)
Planer
Farstahallen plan 1 (Farsta 1)
Farstahallen plan 3 (Farsta 3)
Farstahallen plan 4 (Farsta 4)
Gubbängshallen (Gubbängen)
Högdalshallen (Högdalen)
Liljeholmen plan 1 (Liljeholmen 1)
Liljeholmen plan 2 (Liljeholmen 2)
Liljeholmen plan 3 (Liljeholmen 3)
Sätrahallen (Sätra)
Västertorpshallen (Västertorp)
Vintervikshallen (Vinterviken)
Sök lag
Älvsjöcupen 2018 (4-6/5) använder
Cupmate