Till innehåll
Älvsjö AIK IBF - Älvsjöcupen 2018 (4-6/5) (4 - 6 maj 2018)
Älvsjöcupen 2018 (4-6/5) använder
Cupmate
Älvsjöcupen 2018 (4-6/5)
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor födda 2004 (F04)
Flickor födda 2004/2005 (F04/05)
Flickor födda 2006 (F06)
Flickor födda 2007 (F07)
Flickor födda 2008 (F08)
Paraklass allsvenskan 5-manna
Pojkar födda 2004 (P04)
Pojkar födda 2005 (P05)
Pojkar födda 2006 (P06)
Pojkar födda 2007 (P07)
Pojkar födda 2008 (P08)
Planer
Farstahallen plan 1 (Farsta 1)
Farstahallen plan 3 (Farsta 3)
Farstahallen plan 4 (Farsta 4)
Gubbängshallen (Gubbängen)
Högdalshallen (Högdalen)
Liljeholmen plan 1 (Liljeholmen 1)
Liljeholmen plan 2 (Liljeholmen 2)
Liljeholmen plan 3 (Liljeholmen 3)
Sätrahallen (Sätra)
Västertorpshallen (Västertorp)
Vintervikshallen (Vinterviken)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
#126 - Sö 6 maj 10.30 - Flickor födda 2004/2005 B-slutspel - Kvartsfinal - Vinterviken
IK Frej
2 - 4
Tungelsta IF
F-05/06
IK Frej :
Tungelsta IF F-05/06:
2. Ida Hallsten
3. Hannah Borgström
4. Julia Dethlefsen
6. Elin Hertogs
7. Alva Hakeros
10. Leija Asp
11. Jasmine Arnimo
15. Amanda Hallensjö
16. Nova Karlsson
17. Matilda Alfvegren
19. Filippa Hennies
22. Emma Forsell
25. Felicia Nilsson
Henrik Hallsten
Lisa Forsell
Pontus Karlsson
Thomas Hennies
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor födda 2004 (F04)
Flickor födda 2004/2005 (F04/05)
Flickor födda 2006 (F06)
Flickor födda 2007 (F07)
Flickor födda 2008 (F08)
Paraklass allsvenskan 5-manna
Pojkar födda 2004 (P04)
Pojkar födda 2005 (P05)
Pojkar födda 2006 (P06)
Pojkar födda 2007 (P07)
Pojkar födda 2008 (P08)
Planer
Farstahallen plan 1 (Farsta 1)
Farstahallen plan 3 (Farsta 3)
Farstahallen plan 4 (Farsta 4)
Gubbängshallen (Gubbängen)
Högdalshallen (Högdalen)
Liljeholmen plan 1 (Liljeholmen 1)
Liljeholmen plan 2 (Liljeholmen 2)
Liljeholmen plan 3 (Liljeholmen 3)
Sätrahallen (Sätra)
Västertorpshallen (Västertorp)
Vintervikshallen (Vinterviken)
Sök lag
Älvsjöcupen 2018 (4-6/5) använder
Cupmate