Till innehåll
FBC Sollentuna - Rotebro Cup 2018 (23 - 25 feb 2018)
Rotebro Cup 2018 använder
Cupmate
Rotebro Cup 2018
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor Röd Lätt
Flickor Röd Medel
Grön F09 (F09)
Grön F10 och F11 (F10/11)
Grön P09 (P09)
Grön P10 (P10)
Grön P11 (P11)
Pojkar Blå Lätt
Pojkar Blå Medel
Pojkar Blå Svår
Pojkar Ljusröd Lätt
Pojkar Ljusröd Medel
Pojkar Mörkröd Medel
Pojkar Mörkröd Lätt
Planer
Gamla Rotebrohallen plan1 (GR1)
Gamla Rotebrohallen plan2 (GR2)
Häggvikshallen (Hgv)
Nya Rotebrohallen (NR)
Satelliten (Sat)
Silverdalshallen (Silv)
Sollentuna Sim- och sporthallen A (Sim A)
Sollentuna Sim- och sporthallen B (Sim B)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 24 feb 16.15 - Flickor Röd Medel Grupp A - Hgv
Vendelsö IK
0 - 4
Huddinge IK
Tid
Spelare
02:29
0-1
Ida Karlström (Tilde Engberg)
02:39
ut 2 min
Elina Lindholm (Vendelsö IK)
11:00
0-2
Elvira Nilsson (Josefin Ekerhov)
13:53
0-3
Tilde Olsson Åhman (Liva Aho Schjölin)
28:30
0-4
Ida Karlström
Vendelsö IK:
1. Alva Olson
2. Tindra Lundberg
5. Elina Lindholm
7. Wilma Hultström
8. Viona Lindqvist
10. Alicia Äng
11. Isabella Nordlund
12. Ida Jonsson
13. Hanna Adamsson Loreby
17. Elin Blomqvist
18. Emma Hedlund
23. Tuva Kemetli
29. Vanessa Permatz
30. Tuva Lind
37. Felicia Holm
39. Frida Jansson
41. Johanna Sääf
43. Alma Seger
46. Isabel Chitova
84. Emma Hammarqvist
99. Hanna Woxmark
Anna Brandt
Kent Toresson
Niclas Woxmark
Huddinge IK :
Ann-Christine Jönsson
Lena Schjölin
Niclas Olofsson
Stewe Eklund
1. Julia Olofsson
3. Elvira Nilsson
4. Hanna Pettersson Altstrand
7. Wilma Borgstedt Wikström
9. Tilde Engberg
10. Matilda Persson
11. Tilde Olsson Åhman
13. Itai de Viciola
14. Josefin Ekerhov
16. Ida Karlström
17. Nikita Eklund
18. Moa Lindqvist
19. Liva Aho Schjölin
21. Emelie Karlsson
22. Thilda Eklund
24. Josefine Österblom
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor Röd Lätt
Flickor Röd Medel
Grön F09 (F09)
Grön F10 och F11 (F10/11)
Grön P09 (P09)
Grön P10 (P10)
Grön P11 (P11)
Pojkar Blå Lätt
Pojkar Blå Medel
Pojkar Blå Svår
Pojkar Ljusröd Lätt
Pojkar Ljusröd Medel
Pojkar Mörkröd Medel
Pojkar Mörkröd Lätt
Planer
Gamla Rotebrohallen plan1 (GR1)
Gamla Rotebrohallen plan2 (GR2)
Häggvikshallen (Hgv)
Nya Rotebrohallen (NR)
Satelliten (Sat)
Silverdalshallen (Silv)
Sollentuna Sim- och sporthallen A (Sim A)
Sollentuna Sim- och sporthallen B (Sim B)
Sök lag
Rotebro Cup 2018 använder
Cupmate