Till innehåll
FBC Sollentuna - Rotebro Cup 2018 (23 - 25 feb 2018)
Rotebro Cup 2018 använder
Cupmate
Rotebro Cup 2018
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor Röd Lätt
Flickor Röd Medel
Grön F09 (F09)
Grön F10 och F11 (F10/11)
Grön P09 (P09)
Grön P10 (P10)
Grön P11 (P11)
Pojkar Blå Lätt
Pojkar Blå Medel
Pojkar Blå Svår
Pojkar Ljusröd Lätt
Pojkar Ljusröd Medel
Pojkar Mörkröd Medel
Pojkar Mörkröd Lätt
Planer
Gamla Rotebrohallen plan1 (GR1)
Gamla Rotebrohallen plan2 (GR2)
Häggvikshallen (Hgv)
Nya Rotebrohallen (NR)
Satelliten (Sat)
Silverdalshallen (Silv)
Sollentuna Sim- och sporthallen A (Sim A)
Sollentuna Sim- och sporthallen B (Sim B)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Sö 25 feb 11.45 - Flickor Röd Medel Grupp A - Silv
Täby FC F03
2 - 3
Åkersberga IBF
02/03
Tid
Spelare
03:35
1-0
Adna Hasanagic
15:58
1-1
Mollie Olsson
22:31
1-2
Evelie Holmsten (Hanna Nordstrand)
24:48
2-2
Alva Lindblom (Sofia Melander)
25:36
2-3
Mollie Olsson (Evelie Holmsten)
Täby FC F03:
1. Ida Boman (Mv)
91. Olivia Kulle (Mv)
2. Adna Hasanagic
3. Indra Öhman
4. Anna Bergvall-Lundén
5. Klara Nihleström
10. Fredrika Dohlwitz (K)
12. Alva Lindblom
14. Alva Eriksson
19. Emilia Hagrot
22. Alice Nilsson
23. Sofia Melander
26. Adla Hasanagic
27. Liv Lagercrantz
28. Emelie Gerdin
Pelle Dohlwitz
Per-Anders Melander
Åkersberga IBF 02/03:
1. Elisabet Hillung
8. Felicia Englund
14. Linn Wigren
15. Emma Hallin
22. Alicia Berggren
23. Emelie Knaborg Engvall
25. Mollie Olsson
26. Evelie Holmsten
29. Smilla Klaréus
32. Elsa Widman
33. Evelina Eckemark
35. Elsa Tydal
38. Sofia Munck
41. Ellen Lagesson
42. Frida Harglin
47. Hanna Nordstrand
Desirée Widman
Magnus Hallin
Magnus Wigren
Stefan Olsson
Thomas Harglin
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor Röd Lätt
Flickor Röd Medel
Grön F09 (F09)
Grön F10 och F11 (F10/11)
Grön P09 (P09)
Grön P10 (P10)
Grön P11 (P11)
Pojkar Blå Lätt
Pojkar Blå Medel
Pojkar Blå Svår
Pojkar Ljusröd Lätt
Pojkar Ljusröd Medel
Pojkar Mörkröd Medel
Pojkar Mörkröd Lätt
Planer
Gamla Rotebrohallen plan1 (GR1)
Gamla Rotebrohallen plan2 (GR2)
Häggvikshallen (Hgv)
Nya Rotebrohallen (NR)
Satelliten (Sat)
Silverdalshallen (Silv)
Sollentuna Sim- och sporthallen A (Sim A)
Sollentuna Sim- och sporthallen B (Sim B)
Sök lag
Rotebro Cup 2018 använder
Cupmate