Till innehåll
Tumba GOIF - Capri-Sun Cup 2018 (31 aug - 2 sep 2018)
Capri-Sun Cup 2018 använder
Cupmate
Capri-Sun Cup 2018
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Blå Svår (FBS)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd Medellätt (FRML)
Flickor Röd Svår (FRS)
Herr HJ19 Svart (HJ19)
Pojkar Blå Medel (PBM)
Pojkar Blå Svårsvår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Medel (PMRM)
Planer
Alby Sporthall (Alby)
Botkyrkahallen, Stora (Bot Stora)
Malmsjö Skola Sporthall (Malmsjö)
Rikstenshallen (Riks)
Storvreten Sporthall (Stor)
Tullingehallen (Tull)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Anmälan
Speedshooting
Information till deltagande lag
Sponsorer
Historia
Kontakt
Logga in
#61 - Lö 1 sep 09.30 - Flickor Blå Svår Grupp A - Idrott Hall 1
IFK Gnesta
F06
3 - 0
Vallentuna IBK F05/07
Svart
Tid
Spelare
13:13
1-0
Evelina Lundgren (Frida Stenudd)
25:56
2-0
Tyra Möller (Frida Stenudd)
27:57
3-0
Tyra Möller
27:57
4-0
Tyra Möller
IFK Gnesta F06:
1. Julia Sjösten
2. Amalthea Löving
8. Engla Sjöberg
11. Evelina Lundgren
14. Alice Östling
16. Jennifer Holmberg
20. Frida Stenudd
23. Elin Larsson
25. Julia Bernin
26. Olivia Carlsson
27. Livia Skedelius
29. Nora Johnson
30. Tyra Möller
31. Agnes Eriksson
Angelica Larsson
Camilla Östling
Patrik Lundgren
Vallentuna IBK F05/07 Svart:
4. Alice Schaerlund
6. Linnea Nilsson
7. Isabella Holdt
8. Wilma Mothander
9. Irma Johansson
15. Bianca Brink
17. Maja Bjurman
18. Emelie Ersson
22. Natalie Marklund
25. Josefine Ericson
32. Meija Reinholdz
38. Ebba Zetterlund
Daniel Holdt
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Blå Svår (FBS)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd Medellätt (FRML)
Flickor Röd Svår (FRS)
Herr HJ19 Svart (HJ19)
Pojkar Blå Medel (PBM)
Pojkar Blå Svårsvår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Medel (PMRM)
Planer
Alby Sporthall (Alby)
Botkyrkahallen, Stora (Bot Stora)
Malmsjö Skola Sporthall (Malmsjö)
Rikstenshallen (Riks)
Storvreten Sporthall (Stor)
Tullingehallen (Tull)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Sök lag
Huvudsponsor
Sponsorer
Capri-Sun Cup 2018 använder
Cupmate