Till innehåll
Tumba GOIF - Capri-Sun Cup 2018 (31 aug - 2 sep 2018)
Capri-Sun Cup 2018 använder
Cupmate
Capri-Sun Cup 2018
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Blå Svår (FBS)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd Medellätt (FRML)
Flickor Röd Svår (FRS)
Herr HJ19 Svart (HJ19)
Pojkar Blå Medel (PBM)
Pojkar Blå Svårsvår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Medel (PMRM)
Planer
Alby Sporthall (Alby)
Botkyrkahallen, Stora (Bot Stora)
Malmsjö Skola Sporthall (Malmsjö)
Rikstenshallen (Riks)
Storvreten Sporthall (Stor)
Tullingehallen (Tull)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Anmälan
Speedshooting
Information till deltagande lag
Sponsorer
Historia
Kontakt
Logga in
#255 - Sö 2 sep 15.30 - Flickor Röd Lätt Slutspel - Final - Stor
FBI Tullinge
F05/06 Röd
3 - 2
Salems if
Tid
Spelare
05:00
0-1
Linn Piehl (Julie Kulti)
06:00
1-1
Hanna Lundberg
07:00
2-1
Hanna Lundberg (Linnéa Castemo)
10:00
3-1
Greta Ulmner
19:00
3-2
Elvira Kjellberg
FBI Tullinge F05/06 Röd:
99. Svea Parkler (Mv)
99. Vendela Ödlund (Mv)
37. Hanna Wrangle
41. Greta Ulmner
42. Molly Hultquist
47. Kindra Låås
50. Kellie Östman
51. Isabell Karlsson Dahlstedt
52. Linnéa Castemo
54. Tova Wahlholm Burman
64. Nora Holmlund
67. Hanna Lundberg
69. Frida Thörne
Martin Östman
Stefan Castemo
Salems if:
7. Elvira Kjellberg
8. Linn Hellekant
11. Emma Rydell
12. Ingrid Heiling
14. Elin Wadell
15. Thindra Björeborg
20. Sofia Wastesson
21. Kajsa Eriksson
22. Evelina Englund
23. Moa Ericsson Kjellberg
27. Linn Piehl
28. Ebba Ledin
44. Julie Kulti
Cecilia Wadell
Markus Kjellberg
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Blå Svår (FBS)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd Medellätt (FRML)
Flickor Röd Svår (FRS)
Herr HJ19 Svart (HJ19)
Pojkar Blå Medel (PBM)
Pojkar Blå Svårsvår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Medel (PMRM)
Planer
Alby Sporthall (Alby)
Botkyrkahallen, Stora (Bot Stora)
Malmsjö Skola Sporthall (Malmsjö)
Rikstenshallen (Riks)
Storvreten Sporthall (Stor)
Tullingehallen (Tull)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Sök lag
Huvudsponsor
Sponsorer
Capri-Sun Cup 2018 använder
Cupmate