Till innehåll
Tumba GOIF - Capri-Sun Cup 2018 (31 aug - 2 sep 2018)
Capri-Sun Cup 2018 använder
Cupmate
Capri-Sun Cup 2018
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Blå Svår (FBS)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd Medellätt (FRML)
Flickor Röd Svår (FRS)
Herr HJ19 Svart (HJ19)
Pojkar Blå Medel (PBM)
Pojkar Blå Svårsvår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Medel (PMRM)
Planer
Alby Sporthall (Alby)
Botkyrkahallen, Stora (Bot Stora)
Malmsjö Skola Sporthall (Malmsjö)
Rikstenshallen (Riks)
Storvreten Sporthall (Stor)
Tullingehallen (Tull)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Anmälan
Speedshooting
Information till deltagande lag
Sponsorer
Historia
Kontakt
Logga in
#226 - Sö 2 sep 08.00 - Pojkar Blå Medel Grupp A - Riks
Tumba GOIF p08
Huddinge IBS
Lag 1
Tumba GOIF p08:
4. Hannes MackAldener
7. Marcus Moré
8. Liam Habib
11. Lukas Sandqvist
12. Didrik Damberg
15. Adam Zethelius
16. Chris Lundgren
18. Tobias Oddmark
26. Tobias Reuter
27. Leo Edström
29. Arthur Hellström
30. Oskar Hulting
36. Hugo Dolk
46. Emil Wildjang
Cecilia Dolk
Maria Hulting
Morgan Damberg
Ulf Zethelius
Huddinge IBS Lag 1:
1. Edon Nordström (Mv)
99. Hannes Lundgren (Mv)
5. Sam Tillström
10. Wilmer Almen
16. Oscar Olsson
22. Victor Labarca
25. Axel Gullberg
33. Aston Ramsten
33. Vincent Galin
34. Noel Wetter
35. Carl Carlenstam
41. Lucas Calrin
42. Lucas Aydin
43. Theo Ivarsson
47. Liam Axelsson
51. Mikael Lundh
65. Harry Boklund
Magnus Carlenstam
Peter Gullberg
Thomas Calrin
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Blå Svår (FBS)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd Medellätt (FRML)
Flickor Röd Svår (FRS)
Herr HJ19 Svart (HJ19)
Pojkar Blå Medel (PBM)
Pojkar Blå Svårsvår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Lätt (PLRL)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Medel (PMRM)
Planer
Alby Sporthall (Alby)
Botkyrkahallen, Stora (Bot Stora)
Malmsjö Skola Sporthall (Malmsjö)
Rikstenshallen (Riks)
Storvreten Sporthall (Stor)
Tullingehallen (Tull)
Tumba Idrottshus Stora (Idrott Hall 1)
Tumba Idrottshus Lilla (Idrott Hall 2)
Sök lag
Huvudsponsor
Sponsorer
Capri-Sun Cup 2018 använder
Cupmate